Konečné pořadí

1. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Repš99018:3122:7624
2Puskajler98116:2106:5124
3Zelinka97215:6121:7420
4Čvančara94511:11108:10014
5Makovec93610:1290:9313
6Vrábel9459:1283:9711
7Šulc V9459:1376:10710
8Cerha9368:1397:10410
9Novák9275:1453:977
10Majer9182:1751:1082

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Šulc V
Cerha
Vrábel
Zelinka
Novák
Majer
Čvančara
Repš
Makovec
Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:1, 4:6, 7:6)
0 : 2
(4:6, 4:6)
2 : 0
(6:0, 6:2)
1 : 2
(4:6, 7:6, 4:6)
0 : 2
(5:7, 0:6)
2. kolo
 
Šulc V
Vrábel
Cerha
Puskajler
Zelinka
Novák
Majer
Čvančara
Repš
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(3:6, 6:3, 6:7)
0 : 2
(5:7, 3:6)
2 : 0
(6:0, 7:5)
0 : 2
(2:6, 3:6)
2 : 1
(6:3, 3:6, 6:4)
3. kolo
 
Novák
Šulc V
Puskajler
Repš
Vrábel
Cerha
Čvančara
Zelinka
Makovec
Majer
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:2, 6:7, 0:6)
scr.
0 : 2
(3:6, 3:6)
1 : 2
(7:5, 2:6,2:6)
1 : 2
(7:6, 2:6, 3:6)
1 : 2
(6:4, 4:6, 1:6)
4. kolo
 
Vrábel
Novák
Majer
Puskajler
Cerha
Repš
Šulc V
Čvančara
Zelinka
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:1)
0 : 2
(3:6, 4:6)
0 : 2
(3:6, 4:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:1, 6:4)
5. kolo
 
Novák
Cerha
Puskajler
Zelinka
Repš
Majer
Čvančara
Vrábel
Makovec
Šulc V
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:3, 6:4)
2 : 0
(6:3, 6:2)
1 : 2
(6:3, 3:6, 3:6)
1 : 2
(6:2, 0:6, 4:6)
6. kolo
 
Zelinka
Repš
Šulc V
Puskajler
Cerha
Majer
Novák
Čvančara
Vrábel
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(5:7, 6:3, 6:7)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(7:6, 6:2)
2 : 0
(7:5, 6:2)
0 : 2
(1:6, 1:6)
7. kolo
 
Majer
Zelinka
Puskajler
Vrábel
Repš
Šulc V
Čvančara
Cerha
Makovec
Novák
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:1, 6:1)
2 : 0
(6:1, 6:1)
2 : 0
(6:2, 7:5)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
8. kolo
 
Vrábel
Repš
Novák
Puskajler
Šulc V
Majer
Cerha
Zelinka
Čvančara
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:4, 6:4)
1 : 2
(7:6, 3:6, 4:6)
2 : 1
(6:1, 3:6, 6:3)
9. kolo
 
Zelinka
Šulc V
Puskajler
Čvančara
Repš
Novák
Majer
Vrábel
Makovec
Cerha
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:1)
2 : 0
(7:5, 7:5)
2 : 0
(6:3, 6:3)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:2, 6:4)

Konečné pořadí

2. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Růžička88016:1100:5323
2Jaroš87115:4113:6620
3Šourek86213:598:6218
4Brdlík85311:1088:9612
5Čáp8357:1183:939
6Chomín8267:1276:989
7Tomsa8266:1265:928
8Militký8264:1266:926
9Marek H8173:1562:993

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Marek H
Růžička
Militký
Jaroš
Šourek
Brdlík
Čáp
Tomsa
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 2:6)
0 : 2
(5:7, 2:6)
2 : 1
(6:2, 3:6, 6:3)
0 : 2
(3:6, 6:7)
2. kolo
 
Chomín
Marek H
Jaroš
Šourek
Růžička
Militký
Brdlík
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:2)
2 : 1
(6:7, 7:6, 6:2)
2 : 0
(7:5, 6:4)
2 : 1
(1:6, 7:5, 7:6)
3. kolo
 
Šourek
Růžička
Militký
Chomín
Tomsa
Brdlík
Čáp
Jaroš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 4:6)
0 : 2
(4:6, 3:6)
1 : 2
(6:4, 1:6, 2:6)
0 : 2
(5:7, 1:6)
4. kolo
 
Chomín
Šourek
Růžička
Čáp
Marek H
Militký
Jaroš
Tomsa
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 1:6)
2 : 0
(6:4, 6:3)
0 : 2
(6:7, 3:6)
2 : 0
(6:1, 6:2)
5. kolo
 
Šourek
Marek H
Brdlík
Jaroš
Tomsa
Růžička
Čáp
Chomín
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 7:6)
0 : 2
(3:6, 0:6)
0 : 2
(2:6, 3:6)
2 : 1
(4:6, 7:6, 6:4)
6. kolo
 
Chomín
Tomsa
Militký
Šourek
Růžička
Brdlík
Marek H
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:1, 6:1)
0 : 2
(1:6, 2:6)
7. kolo
 
Tomsa
Marek H
Čáp
Militký
Jaroš
Růžička
Brdlík
Chomín
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:2, 0:6, 4:6)
2 : 0
(6:3, 7:6)
1 : 2
(6:2, 5:7, 4:6)
2 : 1
(6:3, 2:6, 6:1)
8. kolo
 
Chomín
Jaroš
Marek H
Brdlík
Militký
Tomsa
Šourek
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(7:5, 4:6, 2:6)
1 : 2
(6:2, 2:6, 4:6)
2 : 0
(6:4, 6:3)
2 : 0
(6:0, 6:2)
9. kolo
 
Růžička
Chomín
Brdlík
Militký
Jaroš
Marek H
Tomsa
Šourek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:1)
2 : 0
(6:3, 7:6)
2 : 0
(6:1, 6:3)
0 : 2
(4:6, 2:6)

Konečné pořadí

3. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Macháček96314:7118:8419
2Husnaj96314:8118:10018
3Stanislav96314:8117:10718
4Vida95412:9109:10316
5Bouchal95412:10110:10615
6Mašín94512:11112:11015
7Košek96313:11121:11014
8Babic9368:1490:1149
9Laurinčík9367:1488:1128
10Muschaliková9182:1672:1093

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Husnaj
Košek
Mašín
Laurinčík
Muschaliková
Vida
Bouchal
Macháček
Stanislav
Babic
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 4:6, 1:6)
1 : 2
(5:7, 6:4, 4:6)
0 : 2
(4:6, 3:6)
0 : 2
(4:6, 2:6)
2 : 0
(6:4, 6:4)
2. kolo
 
Stanislav
Husnaj
Košek
Mašín
Laurinčík
Muschaliková
Babic
Macháček
Vida
Bouchal
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 3:6)
2 : 1
(3:6, 6:3, 6:4)
2 : 0
(6:0, 6:4)
0 : 2
(3:6, 1:6)
0 : 2
(3:6, 6:7)
3. kolo
 
Mašín
Stanislav
Bouchal
Laurinčík
Muschaliková
Košek
Macháček
Vida
Husnaj
Babic
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 5:7, 4:6)
2 : 0
(7:5, 6:3)
0 : 2
(5:7, 1:6)
1 : 2
(7:5, 4:6, 5:7)
1 : 2
(6:3, 6:7, 4:6)
4. kolo
 
Košek
Bouchal
Husnaj
Mašín
Stanislav
Muschaliková
Laurinčík
Macháček
Babic
Vida
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:7, 7:5, 2:6)
2 : 1
(1:6, 6:1, 6:4)
2 : 0
(7:5, 7:5)
0 : 2
(0:6, 0:6)
2 : 1
(2:6, 6:3, 6:2)
5. kolo
 
Bouchal
Stanislav
Vida
Laurinčík
Muschaliková
Husnaj
Macháček
Košek
Mašín
Babic
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 2:6)
2 : 0
(6:4, 7:6)
0 : 2
(3:6, 5:7)
1 : 2
(1:6, 7:5, 6:7)
2 : 0
(6:2, 6:3)
6. kolo
 
Husnaj
Bouchal
Babic
Laurinčík
Mašín
Muschaliková
Stanislav
Macháček
Košek
Vida
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 6:2, 7:5)
2 : 0
(7:6, 6:3)
2 : 0
(7:5, 7:5)
1 : 2
(7:5, 3:6, 3:6)
0 : 2
(2:6, 4:6)
7. kolo
 
Vida
Stanislav
Laurinčík
Košek
Muschaliková
Babic
Macháček
Husnaj
Bouchal
Mašín
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(5:7, 6:1, 3:6)
1 : 2
(6:2, 0:6, 6:7)
2 : 0
(7:5, 6:1)
0 : 2
(6:7, 4:6)
1 : 2
(6:7, 6:1, 3:6)
8. kolo
 
Husnaj
Vida
Stanislav
Laurinčík
Muschaliková
Bouchal
Mašín
Macháček
Babic
Košek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 6:7)
1 : 2
(5:7, 6:3, 4:6)
0 : 2
(3:6, 4:6)
0 : 2
(4:6, 1:6)
1 : 2
(6:3, 2:6, 4:6)
9. kolo
 
Vida
Mašín
Laurinčík
Husnaj
Macháček
Muschaliková
Košek
Stanislav
Bouchal
Babic
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 2:6)
0 : 2
(3:6, 1:6)
2 : 0
(6:2, 7:5)
0 : 2
(4:6, 4:6)
2 : 1
(6:4, 2:6, 6:2)

Konečné pořadí 

4. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Kutschka76112:379:5217
2Halounek76113:490:6217
3Ženíšek75211:475:5216
4Sklenář V7439:881:7311
5Řezáč7346:965:628
6Vrbová7256:1159:807
7Hýblová7163:1250:774
8Vaníček7163:1238:794
  Chumlen L 0 0 0 neodehrál žádný zápas
  Šindelka 1 0 1 neodehrál minimální počet zápasů

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Halounek
Vaníček
Sklenář V
Ženíšek
Řezáč
Kutschka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 7:5)
0 : 2
(4:6, 1:6)
0 : 2
(3:6, 3:6)
2. kolo
 
Hýblová
Sklenář V
Kutschka
Vrbová
Ženíšek
Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 6:7, 2:6)
2 : 0
(6:4, 7:5)
2 : 0
(6:2, 6:3)
3. kolo
 
Vrbová
Ženíšek
Sklenář V
Halounek
Řezáč
Hýblová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:0, 3:6, 7:5)
1 : 2
(6:3, 4:6, 4:6)
2 : 0
(6:2, 6:1)
4. kolo
 
Hýblová
Vrbová
Vaníček
Kutschka
Halounek
Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 1:6)
0 : 2
(4:6, 1:6)
2 : 0
(6:2, 6:0)
5. kolo
 
Vrbová
Halounek
Sklenář V
Vaníček
Kutschka
Ženíšek
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:2, 4:6, 4:6)
2 : 0
(6:1, 6:1)
0 : 2
(2:6, 2:6)
6. kolo
 
Hýblová
Kutschka
Vaníček
Ženíšek
Sklenář V
Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 3:6)
0 : 2
(2:6, 1:6)
2 : 0
(6:4, 7:6)
7. kolo
 
Vrbová
Sklenář V
Ženíšek
Hýblová
Kutschka
Halounek
Řezáč
Vaníček
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 2:6, 0:6)
2 : 0
(6:4, 6:3)
2 : 1
(2:6, 6:3, 6:2)
2 : 1
(6:7, 6:0, 6:3)
8. kolo
 
Halounek
Ženíšek
Vaníček
Hýblová
Řezáč
Vrbová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:1)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
9. kolo
 
Vrbová
Vaníček
Kutschka
Sklenář V
Hýblová
Halounek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:4, 6:1)
0 : 2
(3:6, 5:7)

1.8.    Z důvodu studia v zahraničí se odhlásil ze soutěže Michal Šindelka. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledek  Vrbová : Šindelka 2 : 0 (6:2, 6:3), bude anulován.

24.7.  Ze zdravotních důvodů se odhlásil ze soutěže Luboš Chumlen. Stejně jako neodehrál žádný zápas, takže na soutěž to nemá žádný vliv.

Konečné pořadí

Čtyřhra mix 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Scheithauerová + Knespl88016:2109:6822
2Muschaliková + Fidler85312:8105:8515
3Novotná + Puskajler85311:792:7015
4D+P Rychetští85312:9114:9714
5Vrbová + Řezáč8357:1163:819
6Michálková + Šulc V8358:1269:999
7E+J Novákovi8357:1175:879
8M+J Tomašovovi8267:1383:938
9Gregorová + Kudrna8266:1365:957
  Cihlářová + Jůza 2 2 0 odstoupili ze zdravotních důvodů

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
D+P Rychetští
M+J Tomašovovi
Muschaliková + Fidler
Michálková + Šulc V
Scheithauerová + Knespl
E+J Novákovi
Vrbová + Řezáč
Novotná + Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 6:2, 6:4)
1 : 2
(2:6, 7:5, 2:6)
2 : 0
(6:1, 6:1)
2 : 1
(4:6, 6:2, 7:5)
2. kolo
 
M+J Tomašovovi
Michálková + Šulc V
D+P Rychetští
Gregorová + Kudrna
Novotná + Puskajler
Muschaliková + Fidler
E+J Novákovi
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:7, 6:3, 4:6)
1 : 2
(7:5, 5:7, 4:6)
0 : 2
(3:6, 4:6)
2 : 1
(3:6, 6:3, 7:5)
3. kolo
 
Gregorová + Kudrna
M+J Tomašovovi
Michálková + Šulc V
Novotná + Puskajler
Scheithauerová + Knespl
D+P Rychetští
Muschaliková + Fidler
E+J Novákovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(2:6, 6:3, 0:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 1
(6:7, 7:5, 7:6)
2 : 1
(6:3, 6:7, 6:2)
4. kolo
 
M+J Tomašovovi
Novotná + Puskajler
E+J Novákovi
Michálková + Šulc V
Gregorová + Kudrna
Scheithauerová + Knespl
D+P Rychetští
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 3:6, 3:6)
0 : 2
(4:6, 2:6)
0 : 2
(4:6, 0:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
5. kolo
 
Novotná + Puskajler
E+J Novákovi
Muschaliková + Fidler
D+P Rychetští
Scheithauerová + Knespl
M+J Tomašovovi
Vrbová + Řezáč
Gregorová + Kudrna
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:4)
1 : 2
(6:2, 6:7, 4:6)
2 : 0
(7:6, 6:0)
2 : 0
(6:2, 6:1)
6. kolo
 
M+J Tomašovovi
E+J Novákovi
Gregorová + Kudrna
Muschaliková + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Vrbová + Řezáč
D+P Rychetští
Michálková + Šulc V
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
1 : 2
(4:6, 6:3, 2:6)
2 : 0
(7:5, 6:3)
2 : 1
(6:3, 4:6, 6:2)
7. kolo
 
Vrbová + Řezáč
M+J Tomašovovi
Michálková + Šulc V
Gregorová + Kudrna
Muschaliková + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Novotná + Puskajler
D+P Rychetští
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(4:6, 4:6)
2 : 0
(6:4, 6:4)
8. kolo
 
Vrbová + Řezáč
Muschaliková + Fidler
D+P Rychetští
E+J Novákovi
Scheithauerová + Knespl
Michálková + Šulc V
Gregorová + Kudrna
Novotná + Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(7:6, 6:2)
2 : 1
(2:6, 6:4, 6:3)
0 : 2
(1:6, 1:6)
9. kolo
 
Muschaliková + Fidler
M+J Tomašovovi
E+J Novákovi
Gregorová + Kudrna
Novotná + Puskajler
Scheithauerová + Knespl
Michálková + Šulc V
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:4)
2 : 0
(7:5, 6:1)
0 : 2
(3:6, 6:7)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.

INFO 13.8.18      Pár   Cihlářová + Jůza  odstoupil ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledky  Gregorová + Kudrna : Cihlářová + Jůza 1 : 2  (5:7, 7:6, 4:6) Cihlářová + Jůza : Muschaliková + Fidle 2 : 0  (7:6, 7:6)  budou anulovány.

Konečné pořadí

Čtyřhra muži 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Kolář + Žahour99018:0112:4227
2Samek + Chumlen F97214:496:5821
3Cerha + Majer96312:793:7117
4Rychetský + Růžička94510:10100:9114
5Vrábel + Fajman95410:1089:8913
6Šulc V + Steklý9459:1083:8813
7Laurinčík + Tejbus9367:1366:1069
8Macháček + Kaňka9366:1366:998
9Kořínek + Zýka9275:1460:877
10Klesa + Marek D9274:1452:866

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Kolář + Žahour
Laurinčík + Tejbus
Šulc V + Steklý
Cerha + Majer
Samek + Chumlen F
Kořínek + Zýka
Rychetský + Růžička
Klesa + Marek D
Vrábel + Fajman
Macháček + Kaňka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:0)
2 : 0
(6:0, 6:4)
2 : 0
(6:2, 6:3)
2 : 0
(6:3, 7:6)
2 : 0
(6:3, 6:0)
2. kolo
 
Kolář + Žahour
Šulc V + Steklý
Cerha + Majer
Samek + Chumlen F
Klesa + Marek D
Vrábel + Fajman
Kořínek + Zýka
Rychetský + Růžička
Laurinčík + Tejbus
Macháček + Kaňka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:0)
0 : 2
(4:6, 1:6)
0 : 2
(4:6, 1:6)
0 : 2
(1:6, 3:6)
2 : 0
(6:1, 7:5)
3. kolo
 
Samek + Chumlen F
Kolář + Žahour
Macháček + Kaňka
Klesa + Marek D
Vrábel + Fajman
Kořínek + Zýka
Rychetský + Růžička
Cerha + Majer
Šulc V + Steklý
Laurinčík + Tejbus
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 6:7)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 1
(3:6, 6:4, 6:2)
1 : 2
(6:4, 3:6, 6:7)
1 : 2
(6:4, 4:6, 3:6)
4. kolo
 
Cerha + Majer
Vrábel + Fajman
Šulc V + Steklý
Samek + Chumlen F
Kořínek + Zýka
Macháček + Kaňka
Kolář + Žahour
Rychetský + Růžička
Laurinčík + Tejbus
Klesa + Marek D
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:1)
0 : 2
(2:6, 3:6)
0 : 2
(4:6, 2:6)
2 : 0
(6:4, 6:4)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
5. kolo
 
Vrábel + Fajman
Kolář + Žahour
Macháček + Kaňka
Cerha + Majer
Klesa + Marek D
Kořínek + Zýka
Rychetský + Růžička
Šulc V + Steklý
Samek + Chumlen F
Laurinčík + Tejbus
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 5:7)
0 : 2
(4:6, 1:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:4, 6:3)
2 : 0
(7:6, 6:3)
6. kolo
 
Šulc V + Steklý
Vrábel + Fajman
Kolář + Žahour
Macháček + Kaňka
Cerha + Majer
Klesa + Marek D
Samek + Chumlen F
Rychetský + Růžička
Laurinčík + Tejbus
Kořínek + Zýka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:4)
2 : 0
(6:1, 6:4)
2 : 0
(6:2, 6:4)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
7. kolo
 
Vrábel + Fajman
Samek + Chumlen F
Kořínek + Zýka
Cerha + Majer
Klesa + Marek D
Kolář + Žahour
Rychetský + Růžička
Laurinčík + Tejbus
Macháček + Kaňka
Šulc V + Steklý
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 1:6)
0 : 2
(1:6, 2:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
0 : 2
(5:7, 4:6)
2 : 0
(7:5, 6:3)
8. kolo
 
Kolář + Žahour
Kořínek + Zýka
Samek + Chumlen F
Macháček + Kaňka
Šulc V + Steklý
Klesa + Marek D
Rychetský + Růžička
Vrábel + Fajman
Laurinčík + Tejbus
Cerha + Majer
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:1)
2 : 0
(6:2, 6:3)
2 : 0
(6:3, 7:5)
0 : 2
(4:6, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
9. kolo
 
Cerha + Majer
Kolář + Žahour
Klesa + Marek D
Samek + Chumlen F
Kořínek + Zýka
Šulc V + Steklý
Macháček + Kaňka
Rychetský + Růžička
Vrábel + Fajman
Laurinčík + Tejbus
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 1:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(1:6, 2:6)
2 : 1
(4:6, 7:6, 6:0)
2 : 1
(4:6, 6:1, 7:6)

Konečné pořadí

Čtyřhra ženy - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Farkašová + Zapletalová55010:062:3115
2Scheithauerová + Rychetská5418:360:3711
3Ročejdlová + Krčilová5236:757:627
4Vrbová + Štaflová5235:753:646
5Kristlová + Gregorová5235:754:586
6Bílková + Sobotková5050:1028:620
  Cihlářová + Smolková 1 1 0 odstoupily ze zdravotních důvodů

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Kristlová + Gregorová
Bílková + Sobotková
Vrbová + Štaflová
Ročejdlová + Krčilová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:4)
1 : 2
(5:7, 6:4, 5:7)
2. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Kristlová + Gregorová
Bílková + Sobotková
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:2)
0 : 2
(2:6, 2:6)
3. kolo
 
Vrbová + Štaflová
Bílková + Sobotková
Scheithauerová + Rychetská
Farkašová + Zapletalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 7:6)
0 : 2
(2:6, 6:7)
4. kolo
 
Bílková + Sobotková
Ročejdlová + Krčilová
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Farkašová + Zapletalová
Vrbová + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 0:6)
0 : 2
(2:6, 3:6)
2 : 0
(6:2, 6:2)
5. kolo
 
Vrbová + Štaflová
Kristlová + Gregorová
Ročejdlová + Krčilová
Farkašová + Zapletalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(7:5, 0:6, 6:2)
0 : 2
(4:6, 4:6)
6. kolo
 
Kristlová + Gregorová
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Vrbová + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:3, 4:6, 6:2)
2 : 0
(7:6, 6:1)
7. kolo
 
Bílková + Sobotková
Farkašová + Zapletalová
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 4:6)
1 : 2
(6:3, 0:6, 2:6)

INFO 13.8.18      Pár   Cihlářová + Smolková  odstoupil ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledek  Ročejdlová + Krčilová : Cihlářová + Smolková 1 : 2 (6:1, 0:6, 1:6)  bude anulován.

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb