1. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Samek109118:3119:5726
2Cerha108218:5125:8125
3Vondrlík106414:8103:8620
4Makovec106415:11133:11618
5Škutina105511:998:9215
6Majer105511:1099:9114
7Čvančara105512:13115:11814
8Vrábel10469:1497:11311
9Klesa10377:1690:1188
10Novotný10286:1883:1346
11Scheithauerová10194:1872:1285

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
do 22.11.15
Klesa
Cerha
Samek
Novotný
Čvančara
Vondrlík
Makovec
Škutina
Vrábel
Scheithauerová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:1)
+
2 : 1
(6:4, 5:7, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
2. kolo
do 6.12.15
Novotný
Majer
Vondrlík
Klesa
Cerha
Samek
Škutina
Vrábel
Scheithauerová
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 3:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:3 7:6)
+
1 : 2
(6:3, 3:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:3)
+
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
3. kolo
do 20.12.15
Makovec
Novotný
Cerha
Vondrlík
Čvančara
Škutina
Majer
Samek
Klesa
Scheithauerová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
2 : 0
(6:4, 6:0)
+
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
4. kolo
do 10.1.16
Majer
Makovec
Novotný
Vrábel
Škutina
Klesa
Vondrlík
Samek
Scheithauerová
Cerha
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
2 : 1
(6:3, 1:6, 6:3)
+
2 : 0
(7:6, 6:4)
+
2 : 0
(6:3, 7:5)
+
0 : 2
(2:6, 0:6)
+
5. kolo
do 24.1.16
Vrábel
Majer
Cerha
Škutina
Čvančara
Novotný
Samek
Makovec
Vondrlík
Scheithauerová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
2 : 1
(6:4, 6:7, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
6. kolo
do 7.2.16
Makovec
Vrábel
Škutina
Vondrlík
Majer
Čvančara
Novotný
Klesa
Scheithauerová
Samek
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:2, 5:7, 3:6)
+
0 : 2
(3:6, 6:7)
+
2 : 0
(6:4, 6:0)
+
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
7. kolo
do 21.2.16
Čvančara
Makovec
Samek
Vrábel
Klesa
Majer
Cerha
Novotný
Scheithauerová
Škutina
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:2, 5:7, 2:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
0 : 2
(2:6, 6:7)
+
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
8. kolo
do 6.3.16
Vrábel
Čvančara
Novotný
Vondrlík
Makovec
Klesa
Majer
Cerha
Škutina
Samek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
1 : 2
(4:6, 6:3, 3:6)
+
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
0 : 2
(3:6, 0:6)
+
9. kolo
do 20.3.16
Samek
Čvančara
Klesa
Vrábel
Cerha
Makovec
Vondrlík
Majer
Scheithauerová
Novotný
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
1 : 2
(5:7, 6:4, 3:6)
+
2 : 1
(2:6, 6:4, 7:6)
+
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
1 : 2
(5:7, 6:4, 4:6)
+
10. kolo
do 3.4.16
Čvančara
Klesa
Novotný
Škutina
Vrábel
Cerha
Makovec
Vondrlík
Majer
Scheithauerová
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(4:6, 6:1, 2:6)
+
0 : 2
(0:6, 6:7)
+
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
2 : 1
(2:6, 6:3, 6:4)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
11. kolo
do 17.4.16
Samek
Klesa
Cerha
Čvančara
Škutina
Majer
Vondrlík
Vrábel
Scheithauerová
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:3)
1 : 2
(7:5, 3:6, 3:6)
1 :1
(6:3, 4:6, 3:3)
rozehr.
2 : 0
(6:4, 6:2)
1 : 2
(7:6, 5:7, 5:7)

2. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Košek98117:3109:5624
2Brdlík97215:7113:6919
3Marek H.97214:8110:9017
4Čáp94510:10100:9914
5Beneš94510:1082:9414
6Řezáčová95411:1194:8313
7Stanislav94510:1199:10513
8Marek D.94510:1289:10812
9Bělovský9184:1663:1125
10Plch9183:1658:1014

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
do 22.11.15
Marek D.
Beneš
Brdlík
Marek H.
Plch
Bělovský
Košek
Stanislav
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
1:2
(6:4, 4:6, 3:6)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
2. kolo
do 06.12.15
Čáp
Brdlík
Stanislav
Plch
Marek H.
Košek
Bělovský
Řezáčová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:3)
+
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
0 : 2
(6:7, 3:6)
+
1 : 2
(1:6, 6:3, 2:6)
+
3. kolo
do 20.12.15
Řezáčová
Stanislav
Košek
Čáp
Marek D.
Bělovský
Plch
Marek H.
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 5:7)
+
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
4. kolo
do 10.1.16
Brdlík
Košek
Bělovský
Beneš
Čáp
Plch
Stanislav
Marek D.
Marek H.
Řezáčová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(1:6, 6:2, 6:1)
+
0 : 2
(6:7, 0:6)
+
2 : 0
(7:5, 7:6)
+
1 : 2
(3:6, 6:1, 6:7)
+
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
5. kolo
do 24.1.16
Marek D.
Marek H.
Plch
Brdlík
Beneš
Stanislav
Řezáčová
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:2, 1:6, 6:7)
+
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:0)
+
2 : 1
(6:1, 3:6, 6:0)
+
6. kolo
do 7.2.16
Košek
Plch
Čáp
Marek D.
Brdlík
Řezáčová
Marek H.
Beneš
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
1 : 2
(4:6, 6:2, 4:6)
+
2 : 1
(2:6, 6:0, 6:1)
+
2 : 1
(0:6, 7:6, 6:1)
+
7. kolo
do 21.2.16
Bělovský
Stanislav
Řezáčová
Košek
Beneš
Čáp
Marek D.
Brdlík
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(3:6, 7:5, 4:6)
+
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
2 : 0
(7:5, 7:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
8. kolo
do 6.3.16
Plch
Řezáčová
Marek H.
Bělovský
Košek
Marek D.
Brdlík
Beneš
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(1:6, 6:3, 1:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 1
(3:6, 6:1, 6:1)
+
2 : 1
(6:3, 4:6, 6:3)
+
9. kolo
do 20.3.16
Stanislav
Marek H.
Marek D.
Plch
Bělovský
Čáp
Beneš
Košek
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 3:6, 6:7)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
10. kolo
do 3.4.16
Řezáčová
Marek D.
Čáp
Stanislav
Plch
Beneš
Brdlík
Bělovský
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:2)
+
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
11. kolo
do 17.4.16
Marek H.
Čáp
Beneš
Řezáčová
Stanislav
Brdlík
Bělovský
Košek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
+

3. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Laurýn1010020:1127:3829
2Sinai109119:3127:7027
3Muschaliková108216:8120:9420
4Sklenář106414:9112:9119
5Babic106413:11112:11216
6Chumlen105512:1196:10016
7Vachek105512:12101:9015
8Zákonov10378:1589:11510
9Řezáč10287:1690:1029
10Vrbová10193:1846:1174
11Souček100100:2030:1210

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
do 22.11.15
Babic
Vachek
Sinai
Sklenář
Laurýn
Souček
Řezáč
Vrbová
Muschaliková
Zákonov
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
2 : 0
(7:6, 6:2)
+
2 : 0
(6:0, 6:1)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(6:1, 6:4)
+
2. kolo
do 06.12.15
Laurýn
Řezáč
Souček
Sklenář
Zákonov
Vachek
Chumlen
Babic
Muschaliková
Sinai
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
0 : 2
(1:6, 0:6)
+
1 : 2
(2:6, 6:4, 3:6)
+
1 : 2
(1:6, 7:6, 3:6)
+
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
3. kolo
do 20.12.15
Vrbová
Souček
Sinai
Laurýn
Sklenář
Zákonov
Vachek
Chumlen
Babic
Muschaliková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:4)
+
1 : 2
(2:6, 7:6, 5:7)
+
2 : 1
(0:6, 7:5, 6:3)
+
1 : 2
(6:3 6:7, 3:6)
+
1 : 2
(4:6, 6:2, 2:6)
+
4. kolo
do 10.1.16
Řezáč
Sinai
Zákonov
Vrbová
Laurýn
Babic
Chumlen
Sklenář
Muschaliková
Vachek
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 4:6, 6:7)
+
2 : 0
(7:6, 6:4)
+
2 : 0
(6:1, 6:0)
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
2 : 1
(6:1, 4:6, 6:4)
+
5. kolo
do 24.1.16
Souček
Zákonov
Babic
Řezáč
Vrbová
Chumlen
Vachek
Laurýn
Sklenář
Muschaliková
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
2 : 1
(1:6, 6:3, 6:2)
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
0 : 2
(0:6, 1:6)
+
1 : 2
(6:2, 3:6, 4:6)
+
6. kolo
do 7.2.16
Sinai
Babic
Chumlen
Souček
Řezáč
Vachek
Laurýn
Sklenář
Muschaliková
Vrbová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
7. kolo
do 21.2.16
Zákonov
Chumlen
Vachek
Sinai
Sklenář
Řezáč
Vrbová
Laurýn
Souček
Muschaliková
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 5:7)
+
0 : 2
(4:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:1)
+
0 : 2
(2:6, 0:6)
+
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
8. kolo
do 6.3.16
Sklenář
Babic
Zákonov
Laurýn
Vrbová
Sinai
Souček
Řezáč
Chumlen
Muschaliková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
+
1 : 2
(7:5, 3:6, 3:6)
+
9. kolo
do 20.3.16
Vachek
Sklenář
Laurýn
Chumlen
Babic
Vrbová
Řezáč
Zákonov
Sinai
Souček
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(5:7, 6:4, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
2 : 1
(3:6, 6:4, 6:3)
+
1 : 2
(6:4 6:7, 3:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
10. kolo
do 3.4.16
Vrbová
Vachek
Chumlen
Řezáč
Souček
Babic
Zákonov
Sinai
Muschaliková
Laurýn
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:1, 7:5)
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
11. kolo
do 17.4.16
Sklenář
Vrbová
Vachek
Souček
Sinai
Chumlen
Babic
Zákonov
Řezáč
Muschaliková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(6:0, 6:1)
2 : 0
(6:2, 6:2)
2 : 0
(7:5, 7:6)
+
0 : 2
(6:7, 5:7)

Čtyřhra mix A - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Řezáčová + Makovec65111:271:4716
2Muschaliková + Škutina66012:387:5515
3Kocíková + Růžička6429:687:7711
4Štaflová + Fajman6338:778:7510
5Scheithauerová + Sinai6246:876:708
6Tomašovová + Tomašov6152:1036:693
7Vrbová + Řezáč6060:1232:740

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
do 22.11.15
Štaflová + Fajman
Řezáčová + Makovec
Tomašovová + Tomašov
Scheithauerová + Sinai
Kocíková + Růžička
Muschaliková + Škutina
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
1 : 2
(6:3, 3:6, 6:7)
+
2. kolo
do 6.12.15
Muschaliková + Škutina
Tomašovová + Tomašov
Vrbová + Řezáč
Štaflová + Fajman
Řezáčová + Makovec
Kocíková + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:2, 7:6)
+
3. kolo
do 20.12.15
Scheithauerová + Sinai
Muschaliková + Škutina
Tomašovová + Tomašov
Řezáčová + Makovec
Kocíková + Růžička
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 6:7)
+
0 : 2
(4:6, 0:6)
+
2 : 0
(6:2, 7:5)
+
4. kolo
do 10.1.16
Řezáčová + Makovec
Scheithauerová + Sinai
Vrbová + Řezáč
Tomašovová + Tomašov
Štaflová + Fajman
Kocíková + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:3)
+
0 : 2
(2:6, 6:7)
+
1 : 2
(7:5, 4:6, 5:7)
+
5. kolo
do 24.1.16
Tomašovová + Tomašov
Štaflová + Fajman
Scheithauerová + Sinai
Vrbová + Řezáč
Muschaliková + Škutina
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
2 : 1
(6:1, 2:6, 6:3)
+
6. kolo
do 7.2.16
Vrbová + Řezáč
Muschaliková + Škutina
Štaflová + Fajman
Scheithauerová + Sinai
Kocíková + Růžička
Tomašovová + Tomašov
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 1
(6:3, 6:7, 6:4)
+
2 : 0
(7:5, 6:1)
+
7. kolo
do 21.2.16
Řezáčová + Makovec
Vrbová + Řezáč
Muschaliková + Škutina
Štaflová + Fajman
Scheithauerová + Sinai
Kocíková + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
2 : 1
(6:7, 6:1, 7:5)
+
1 : 2
(6:7, 7:6, 6:7)
+

Čtyřhra MIX - PLAY OFF

ROZLOSOVÁNÍ PLAY OFF
osmifinále do 20.3.16 čtvrtfinále do 3.4.16 semifinále do 17.4.16 finále do 1.5.16
 
Řezáčová + Makovec              
    Řezáčová + Makovec 7 7        
Scheithauerová + Sinai 6 6 Scheithauerová + Sinai 6 6        
Hačecká + Šumera 1 2     Řezáčová + Makovec 4 2    
Kocíková + Růžička 6 6     Cihlářová + Jůza 6 6    
Gregorová + Kudrna 1 2 Kocíková + Růžička 6 3 3        
Vrbová + Řezáč 0 5 Cihlářová + Jůza 1 6 6     o 1.místo  
Cihlářová + Jůza 6 7         Cihlářová + Jůza 4 6 4
Muschaliková + Škutina           Farkašová + Farkaš 6 3 6
Zapletalová + Zapletal scr.   Muschaliková + Škutina 7 7        
Tomašovová + Tomašov 1 5 Škábová + Vrábel 5 5        
Škábová + Vrábel 6 7     Muschaliková + Škutina 6 3 3    
Štaflová + Fajman 6 6 6     Farkašová + Farkaš 4 6 6    
Rychetská + Rychetský 7 4 3 Štaflová + Fajman 2 2     o 3. místo  
    Farkašová + Farkaš 6 6     Řezáčová + Makovec 7 7
Farkašová + Farkaš           Muschaliková + Škutina 5 5

 

Právo výběru kurtu, tedy domácí prostředí, má lépe umístěný pár v základní části.

Uzávěrka základní části 1.3.16

Čtyřhra mix B - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Farkašová + Farkaš66012:282:3916
2Cihlářová + Jůza65111:378:4715
3Škábová + Vrábel6428:559:4611
4Hačecká + Šumera6337:760:579
5Rychetská + Rychetský6244:845:576
6Gregorová + Kudrna6155:1059:836
7Zapletalová + Zapletal6060:1218:720

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
do 22.11.15
Rychetská + Rychetský
Gregorová + Kudrna
Farkašová + Farkaš
Škábová + Vrábel
Cihlářová + Jůza
Hačecká + Šumera
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:0)
+
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
2. kolo
do 6.12.15
Zapletalová + Zapletal
Rychetská + Rychetský
Škábová + Vrábel
Cihlářová + Jůza
Gregorová + Kudrna
Farkašová + Farkaš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
1 : 2
(4:6, 7:6, 2:6)
+
3. kolo
do 20.12.15
Hačecká + Šumera
Škábová + Vrábel
Farkašová + Farkaš
Zapletalová + Zapletal
Cihlářová + Jůza
Gregorová + Kudrna
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:2, 0:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
2 : 1
(6:7, 6:2, 6:4)
+
4. kolo
do 10.1.16
Rychetská + Rychetský
Farkašová + Farkaš
Zapletalová + Zapletal
Cihlářová + Jůza
Gregorová + Kudrna
Hačecká + Šumera
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 2:6)
+
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
1 : 2
(7:6, 2:6, 1:6)
+
5. kolo
do 24.1.16
Cihlářová + Jůza
Rychetská + Rychetský
Hačecká + Šumera
Zapletalová + Zapletal
Škábová + Vrábel
Gregorová + Kudrna
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
2 : 0
(6:4, 6:3)
+
6. kolo
do 7.2.16
Rychetská + Rychetský
Hačecká + Šumera
Zapletalová + Zapletal
Škábová + Vrábel
Farkašová + Farkaš
Cihlářová + Jůza
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 6:7)
+
0 : 2
(2:6, 0:6)
+
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:4)
+
7. kolo
do 21.2.16
Škábová + Vrábel
Rychetská + Rychetský
Hačecká + Šumera
Farkašová + Farkaš
Gregorová + Kudrna
Zapletalová + Zapletal
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:3, 6:2)
+

Čtyřhra MIX - PLAY OFF

ROZLOSOVÁNÍ PLAY OFF
osmifinále do 20.3.16 čtvrtfinále do 3.4.16 semifinále do 17.4.16 finále do 1.5.16
 
Řezáčová + Makovec              
    Řezáčová + Makovec 7 7        
Scheithauerová + Sinai 6 6 Scheithauerová + Sinai 6 6        
Hačecká + Šumera 1 2     Řezáčová + Makovec 4 2    
Kocíková + Růžička 6 6     Cihlářová + Jůza 6 6    
Gregorová + Kudrna 1 2 Kocíková + Růžička 6 3 3        
Vrbová + Řezáč 0 5 Cihlářová + Jůza 1 6 6     o 1.místo  
Cihlářová + Jůza 6 7         Cihlářová + Jůza 4 6 4
Muschaliková + Škutina           Farkašová + Farkaš 6 3 6
Zapletalová + Zapletal scr.   Muschaliková + Škutina 7 7        
Tomašovová + Tomašov 1 5 Škábová + Vrábel 5 5        
Škábová + Vrábel 6 7     Muschaliková + Škutina 6 3 3    
Štaflová + Fajman 6 6 6     Farkašová + Farkaš 4 6 6    
Rychetská + Rychetský 7 4 3 Štaflová + Fajman 2 2     o 3. místo  
    Farkašová + Farkaš 6 6     Řezáčová + Makovec 7 7
Farkašová + Farkaš           Muschaliková + Škutina 5 5

 

Právo výběru kurtu, tedy domácí prostředí, má lépe umístěný pár v základní části.

Uzávěrka základní části 1.3.16

Čtyřhra muži B - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Jakimič + Houdek88016:198:3823
2Janata + Šimek87114:392:5520
3Jaroš + Puskajler86212:690:8816
4Vrábel + Tejbus85312:786:6716
5Fišera + Repš L84410:994:7813
6Holler + Malý8266:1282:938
7Cerha + Bejr8264:1258:836
8Marek D + Klesa8264:1260:896
9Klement + Zámečník8080:1629:980

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
do 22.11.15
Fišera + Repš L
Marek D + Klesa
Klement + Zámečník
Cerha + Bejr
Jaroš + Puskajler
Holler + Malý
Vrábel + Tejbus
Janata + Šimek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
2 : 1
(6:7, 6:3, 6:4)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
2. kolo
do 6.12.15
Jakimič + Houdek
Fišera + Repš L
Marek D + Klesa
Klement + Zámečník
Cerha + Bejr
Jaroš + Puskajler
Holler + Malý
Vrábel + Tejbus
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:4)
+
2 : 0
(7:5, 6:2)
+
0 : 2
(3:6, 5:7)
+
0 : 2
(2:6, 6:7)
+
3. kolo
do 20.12.15
Janata + Šimek
Marek D + Klesa
Vrábel + Tejbus
Jakimič + Houdek
Jaroš + Puskajler
Fišera + Repš L
Holler + Malý
Cerha + Bejr
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:3)
+
1 : 2
(6:2, 2:6, 3:6)
+
2 : 0
(7:6, 7:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
4. kolo
do 3.1.16
Jakimič + Houdek
Jaroš + Puskajler
Fišera + Repš L
Klement + Zámečník
Cerha + Bejr
Janata + Šimek
Marek D + Klesa
Vrábel + Tejbus
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
0 : 2
(5:7, 5:7)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
5. kolo
do 17.1.16
Janata + Šimek
Holler + Malý
Klement + Zámečník
Jakimič + Houdek
Jaroš + Puskajler
Marek D + Klesa
Vrábel + Tejbus
Cerha + Bejr
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:2, 7:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
6. kolo
do 31.1.16
Marek D + Klesa
Holler + Malý
Klement + Zámečník
Jaroš + Puskajler
Jakimič + Houdek
Janata + Šimek
Fišera + Repš L
Vrábel + Tejbus
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 7:5)
+
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
1 : 2
(6:2 2:6, 4:6)
+
7. kolo
do 14.2.16
Cerha + Bejr
Marek D + Klesa
Vrábel + Tejbus
Klement + Zámečník
Holler + Malý
Jakimič + Houdek
Janata + Šimek
Fišera + Repš L
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
2 : 1
(6:4, 5:7, 6:2)
+
8. kolo
do 28.2.16
Jakimič + Houdek
Cerha + Bejr
Klement + Zámečník
Janata + Šimek
Jaroš + Puskajler
Vrábel + Tejbus
Fišera + Repš L
Holler + Malý
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:0)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 1
(3:6, 6:4, 6:3)
+
2 : 1
(6:4, 6:7, 6:4)
+
9. kolo
do 13.3.16
Marek D + Klesa
Jakimič + Houdek
Holler + Malý
Klement + Zámečník
Janata + Šimek
Jaroš + Puskajler
Cerha + Bejr
Fišera + Repš L
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
0 : 2
(0:6, 4:6)
+

 

Čtyřhra muži - PLAY OFF

ROZLOSOVÁNÍ PLAY OFF
osmifinále do 27.3.16 čtvrtfinále do 10.4.16 semifinále do 24.4.16 finále do 8.5.16
 
Kolář + Maška  scr.              
Marek D + Klesa   Marek D + Klesa 4 5        
Rychetský + Farkaš 2 1 Vrábel + Tejbus 6 7        
Vrábel + Tejbus 6 6     Vrábel + Tejbus 4 6 4    
Majer + Samek 3 6 3     Janata + Šimek 6 3 6    
Holler + Malý 6 3 6 Holler + Malý 3 7 2        
Čech + Balák scr.   Janata + Šimek 6 6 6        
Janata + Šimek           Janata + Šimek  
Kudláček + Ulrich 6 6         Fišera + Repš L  
Cerha + Bejr 1 2 Kudláček + Ulrich 3 6 4        
Šenkýř + Lener 3 6 Jaroš + Puskajler 6 3 6        
Jaroš + Puskajler 6 7     Jaroš + Puskajler 7 6 4    
Sklenář L + Novák 5 6 4     Fišera + Repš L 6 7 6    
Fišera + Repš L 7 2 6 Fišera + Repš L 2 6 6        
Klement + Zámečník scr.   Jakimič + Houdek 6 1 3        
Jakimič + Houdek              

 

Právo výběru kurtu, tedy domácí prostředí, má lépe umístěný pár v základní části.
Uzávěrka základní části 14.3.16

Čtyřhra muži Open SB - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Kolář + Maška65110:260:3315
2Kudláček + Ulrich6428:557:5511
3Majer + Samek6428:669:6710
4Sklenář L + Novák6337:661:5210
5Rychetský + Farkaš6245:965:726
6Šenkýř + Lener6245:953:656
7Čech + Balák6154:1051:725

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
do 22.11.15
Kudláček + Ulrich
Rychetský + Farkaš
Kolář + Maška
Čech + Balák
Sklenář L + Novák
Šenkýř + Lener
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
2 : 0
(6:0, 6:2)
+
2. kolo
do 06.12.15
Sklenář L + Novák
Čech + Balák
Rychetský + Farkaš
Šenkýř + Lener
Kolář + Maška
Majer + Samek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
2 : 1
(6:2, 2:6, 7:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:4)
+
3. kolo
do 20.12.15
Kolář + Maška
Sklenář L + Novák
Majer + Samek
Šenkýř + Lener
Čech + Balák
Kudláček + Ulrich
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
1 : 2
(6:3, 4:6, 2:6)
+
4. kolo
do 10.1.16
Majer + Samek
Kudláček + Ulrich
Šenkýř + Lener
Čech + Balák
Rychetský + Farkaš
Sklenář L + Novák
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 6:7)
+
2 : 1
(3:6, 6:4, 6:4)
+
0 : 2
(6:7, 2:6)
+
5. kolo
do 31.1.16
Sklenář L + Novák
Majer + Samek
Kudláček + Ulrich
Kolář + Maška
Čech + Balák
Rychetský + Farkaš
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(2:6, 6:2, 5:7)
+
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:1, 7:5)
+
6. kolo
do 14.2.16
Šenkýř + Lener
Kolář + Maška
Majer + Samek
Rychetský + Farkaš
Kudláček + Ulrich
Sklenář L + Novák
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
2 : 1
(7:5, 6:7, 7:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:3)
scr.
7. kolo
do 28.2.16
Šenkýř + Lener
Kudláček + Ulrich
Rychetský + Farkaš
Kolář + Maška
Čech + Balák
Majer + Samek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
0 : 2
(2:6, 3:6)
+

 

Čtyřhra muži - PLAY OFF

ROZLOSOVÁNÍ PLAY OFF
osmifinále do 27.3.16 čtvrtfinále do 10.4.16 semifinále do 24.4.16 finále do 8.5.16
 
Kolář + Maška  scr.              
Marek D + Klesa   Marek D + Klesa 4 5        
Rychetský + Farkaš 2 1 Vrábel + Tejbus 6 7        
Vrábel + Tejbus 6 6     Vrábel + Tejbus 4 6 4    
Majer + Samek 3 6 3     Janata + Šimek 6 3 6    
Holler + Malý 6 3 6 Holler + Malý 3 7 2        
Čech + Balák scr.   Janata + Šimek 6 6 6        
Janata + Šimek           Janata + Šimek  
Kudláček + Ulrich 6 6         Fišera + Repš L  
Cerha + Bejr 1 2 Kudláček + Ulrich 3 6 4        
Šenkýř + Lener 3 6 Jaroš + Puskajler 6 3 6        
Jaroš + Puskajler 6 7     Jaroš + Puskajler 7 6 4    
Sklenář L + Novák 5 6 4     Fišera + Repš L 6 7 6    
Fišera + Repš L 7 2 6 Fišera + Repš L 2 6 6        
Klement + Zámečník scr.   Jakimič + Houdek 6 1 3        
Jakimič + Houdek              

Právo výběru kurtu, tedy domácí prostředí, má lépe umístěný pár v základní části.
 

Uzávěrka základní části 14.3.16

Čtyřhra ženy - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Scheithauerová + Rychetská55010:270:4713
2Smolková + Cihlářová5418:463:4310
3Farkašová + Zapletalová5327:555:459
4Škábová + Nováčková5237:659:489
5Štaflová + Gregorová5143:835:574
6Muschaliková + Kyznerová5050:1020:620

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
do 29.11.15
Škábová + Nováčková
Farkašová + Zapletalová
Muschaliková + Kyznerová
Štaflová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Smolková + Cihlářová
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 2:6, 2:6)
+
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:3, 7:6)
+
2. kolo
do 3.1.16
Farkašová + Zapletalová
Muschaliková + Kyznerová
Scheithauerová + Rychetská
Škábová + Nováčková
Smolková + Cihlářová
Štaflová + Gregorová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
2 : 1
(2:6, 7:5, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
3. kolo
do 31.1.16
Muschaliková + Kyznerová
Scheithauerová + Rychetská
Štaflová + Gregorová
Farkašová + Zapletalová
Škábová + Nováčková
Smolková + Cihlářová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
1 : 2
(2:6, 6:1, 3:6)
+
4. kolo
do 28.2.16
Scheithauerová + Rychetská
Štaflová + Gregorová
Škábová + Nováčková
Muschaliková + Kyznerová
Smolková + Cihlářová
Farkašová + Zapletalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(5:7, 6:2, 6:0)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 1
(6:1, 4:6, 6:0)
+
5. kolo
do 27.3.16
Štaflová + Gregorová
Škábová + Nováčková
Farkašová + Zapletalová
Scheithauerová + Rychetská
Muschaliková + Kyznerová
Smolková + Cihlářová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
0 : 2
(5:7, 2:6)
+

Extraliga MB - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Vetešník109118:3121:5426
2Šimek108217:5122:7724
3Repš108216:7117:9421
4Janata106415:9120:10020
5Kratochvíl107314:10116:10617
6Kandráč104612:14133:12614
7Hradil104610:15105:13111
8Jaroš10378:1490:12211
9Šenkýř10377:16103:1358
10Šulc10196:1890:1317
11Čermák10286:1890:1316

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
do 22.11.15
Vetešník
Čermák
Kandráč
Jaroš
Šulc
Kratochvíl
Janata
Šenkýř
Repš
Šimek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
0 : 2
(6:7, 5:7)
+
1 : 2
(3:6, 6:2, 2:6)
+
2 : 0
(6:1, 7:6)
+
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
2. kolo
do 06.12.15
Hradil
Kandráč
Kratochvíl
Vetešník
Jaroš
Janata
Šimek
Šulc
Šenkýř
Repš
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(3:6, 6:4, 6:3)
+
0 : 2
(0:6, 2:6)
+
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:2, 7:6)
+
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
3. kolo
do 20.12.15
Čermák
Kratochvíl
Janata
Hradil
Vetešník
Šimek
Repš
Jaroš
Šulc
Šenkýř
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 2:6, 1:6)
+
2 : 1
(1:6, 6:3, 6:2)
+
2 : 0
(6:3, 7:5)
+
2 : 0
(6:4, 6:1)
+
1 : 2
(7:6, 4:6, 2:6)
+
4. kolo
do 10.1.16
Kandráč
Janata
Šimek
Čermák
Hradil
Repš
Šenkýř
Vetešník
Jaroš
Šulc
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
2 : 0
(6:1, 6:0)
+
1 : 2
(6:4, 4:6, 3:6)
+
0 : 2
(1:6, 5:7)
+
2 : 0
(7:6, 6:4)
+
5. kolo
do 24.1.16
Kratochvíl
Šimek
Repš
Kandráč
Čermák
Šenkýř
Šulc
Hradil
Vetešník
Jaroš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 4:6)
+
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
0 : 2
(4:6, 6:7)
+
2 : 0
(7:5, 6:2)
2 : 0
(6:1, 6:0)
+
6. kolo
do 7.2.16
Janata
Repš
Šenkýř
Kratochvíl
Kandráč
Šulc
Jaroš
Čermák
Hradil
Vetešník
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 4:6, 3:6)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:1)
+
1 : 2
(5:7, 6:2, 3:6)
+
0 : 2
(0:6, 1:6)
+
7. kolo
do 21.2.16
Šimek
Šenkýř
Šulc
Janata
Kratochvíl
Jaroš
Vetešník
Kandráč
Čermák
Hradil
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 7:5)
+
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 0
(7:6, 6:2)
+
2 : 1
(6:2, 6:7, 7:6)
+
0 : 2
(4:6, 6:7)
+
8. kolo
do 6.3.16
Repš
Šulc
Jaroš
Šimek
Janata
Vetešník
Hradil
Kratochvíl
Kandráč
Čermák
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(7:5, 2:6, 6:3)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
0 : 2
(5:7, 3:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:4, 6:3)
+
9. kolo
do 20.3.16
Šenkýř
Jaroš
Vetešník
Repš
Šimek
Hradil
Čermák
Janata
Kratochvíl
Kandráč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
2 : 0
(6:0, 6:1)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
2 : 1
(6:2, 3:6, 6:4)
+
10. kolo
do 3.4.16
Šulc
Vetešník
Hradil
Šenkýř
Repš
Čermák
Kandráč
Šimek
Janata
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 1:6)
+
2 : 1
(6:7, 7:6, 6:1)
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
2 : 1
(5:7, 6:1, 6:4)
+
1 : 2
(4:6, 6:4, 5:7)
+
11. kolo
do 17.4.16
Jaroš
Hradil
Čermák
Šulc
Šenkýř
Kandráč
Kratochvíl
Repš
Šimek
Janata
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 3:6, 6:7)
2 : 1
(3:6, 6:4, 6:1)
+
2 : 1
(3:6, 7:6, 7:6)
+
0 : 2
(1:6, 3:6)
2 : 1
(6:1, 3:6, 6:3)
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb