1. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Šenkýř99018:3119:7524
2Majer98117:4119:7123
3Kratochvíl97215:6113:6920
4Čvančara95412:898:8617
5Makovec9459:1194:10512
6Vrábel9369:1292:10012
7Krejčík9368:1483:1249
8Klesa9277:16199:1287
9Farkašová9276:1584:2057
10Marek H.9274:1677:1154

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
30.11.2014
Vrábel
Makovec
Kratochvíl
Čvančara
Farkašová
Majer
Klesa
Krejčík
Marek H.
Šenkýř
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2
(6:7, 5:7)
2:0
(6:3, 6:3)
0:2
(2:6, 5:7)
1:2
(7:5, 6:7, 4:6)
0:2
(2:6, 4:6)
2. kolo
14.12.2014
Makovec
Šenkýř
Krejčík
Marek H.
Majer
Klesa
Čvančara
Farkašová
Vrábel
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(5:7, 3:6)
2:0
(6:3, 7:6)
2:0
(6:3, 6:0)
2:0
(6:4, 6:3)
1:2
(1:6, 6:2, 2:6)
3. kolo
4.1.2015
Kratochvíl
Makovec
Farkašová
Vrábel
Klesa
Čvančara
Marek H.
Majer
Šenkýř
Krejčík
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:3, 6:3)
2:1
(6:3, 5:7, 6:3)
0:2
(3:6, 0:6)
0:2
(1:6, 0:6)
2:0
(6:0, 6:2)
4. kolo
18.1.2015
Makovec
Krejčík
Majer
Šenkýř
Čvančara
Marek H.
Vrábel
Klesa
Kratochvíl
Farkašová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:1
(5:7, 6:2, 6:4)
1:2
(4:6, 6:4, 5:7)
2:0
(6:4, 6:4)
2:0
(7:5, 6:2)
2:0
(6:2, 6:1)
5. kolo
8.2.2015
Farkašová
Makovec
Klesa
Kratochvíl
Marek H.
Vrábel
Šenkýř
Čvančara
Krejčík
Majer
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2
(6:7, 4:6)
1:2
(2:6, 6:4, 3:6)
0:2
(6:7, 3:6)
2:1
(6:3, 3:6, 6:1)
1:2
(6:3, 4:6, 3:6)
6. kolo
22.2.2015
Makovec
Majer
Čvančara
Krejčík
Vrábel
Šenkýř
Kratochvíl
Marek H.
Farkašová
Klesa
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2
(2:6, 4:6)
1:2
(6:7, 6:4, 6:7)
0:2
(2:6, 4:6)
2:0
(6:2, 6:0)
1:2
(2:6, 6:2, 4:106)
7. kolo
15.3.2015
Klesa
Makovec
Marek H.
Farkašová
Šenkýř
Kratochvíl
Krejčík
Vrábel
Majer
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:1
(3:6, 7:5, 6:1)
2:1
(4:6, 6:4, 6:1)
2:1
(6:4, 1:6, 6:3)
0:2
(0:6, 0:6)
2:0
(6:2, 6:2)
8. kolo
29.3.2015
Makovec
Čvančara
Vrábel
Majer
Kratochvíl
Krejčík
Farkašová
Šenkýř
Klesa
Marek H.
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2
(2:6, 4:6)
1:2
(4:6, 6:3, 0:6)
2:0
(6:3, 6:3)
0:2
(2:6, 3:6)
1:2
(5:7, 7:6, 6:7)
9. kolo
19.4.2015
Marek H.
Makovec
Šenkýř
Klesa
Krejčík
Farkašová
Majer
Kratochvíl
Čvančara
Vrábel
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2
(2:6, 4:6)
2:0
(7:6, 6:4)
0:2
(0:6, 0:6)
2:0
(6:4, 7:6)
2:0
(6:2, 6:3)
10. kolo
 
Výsledek
Sety
Změna termínu
11. kolo
 
Výsledek
Sety
Změna termínu
12. kolo
 
Výsledek
Sety
Změna termínu

2. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Scheithauerová1010020:2133:6228
2Novotný109119:4127:7726
3Marek D.107317:6121:7924
4Stanislav107315:7121:7921
5Řezáčová105511:1099:8116
6Škábová105511:1093:8716
7Seidl105510:1399:10712
8Plch10376:1477:979
9Ženíšek10285:1657:1117
10Muschalíková10284:1673:1066
11Nováčková100100:207:1210

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
30.11.2014
Scheithauerová
Nováčková
Marek D.
Novotný
Plch
Muschalíková
Seidl
Ženíšek
Škábová
Stanislav
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(7:6, 6:1)
1111
1:2
(7:6, 1:6, 4:6)
2:0
(6:4, 7:6)
2:1
(5:7, 6:1, 6:2)
1:2
(2:6, 7:5, 2:6)
2. kolo
14.12.2014
Ženíšek
Škábová
Muschalíková
Seidl
Novotný
Plch
Nováčková
Marek D.
Řezáčová
Scheithauerová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(4:6, 3:6)
2:0
(6:2, 6:4)
2:0
(6:4, 6:4)
0:2
(0:6, 0:6)
31.1.2015
0:2
(3:6, 3:6)
3. kolo
4.1.2015
Marek D.
Řezáčová
Plch
Nováčková
Seidl
Novotný
Škábová
Muschalíková
Stanislav
Ženíšek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:2, 6:4)
25.1.2014
2:0
(6:0, 6:0)
0:2
(4:6, 3:6)
2:0
(7:5, 6:3)
2:0
(7:5, 7:6)
25.1.2014
4. kolo
18.1.2015
Muschalíková
Stanislav
Novotný
Škábová
Nováčková
Seidl
Řezáčová
Plch
Scheithauerová
Marek D.
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(6:7, 2:6)
2:0
(6:3, 6:3)
19.1.2015
0:2
(0:6, 0:6)
2:0
(6:1, 6:3)
2:1
(4:6, 6:2, 6:4)
5. kolo
1.2.2015
Plch
Scheithauerová
Seidl
Řezáčová
Škábová
Nováčková
Stanislav
Novotný
Ženíšek
Muschalíková
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2
(1:6, 5:7)
2:1
(5:7, 7:6, 6:3)
2:0
(6:0, 6:0)
1:2
(4:6, 6:2, 3:6)
28.2.2015
2:0
(7:5, 6:3)
15.2.2015
6. kolo
15.2.2015
Novotný
Ženíšek
Nováčková
Stanislav
Řezáčová
Škábová
Scheithauerová
Seidl
Marek D.
Plch
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:3, 6:1)
15.3.2015
0:2
(0:6, 0:6)
2:0
(6:2, 6:3)
2:0
(7:5, 6:2)
22.2.2015
2:0
(6:4, 6:3)
7. kolo
1.3.2015
Seidl
Marek D.
Škábová
Scheithauerová
Stanislav
Řezáčová
Ženíšek
Nováčková
Muschalíková
Novotný
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:1
(3:6, 6:3, 6:2)
0:2
(3:6, 1:6)
2:0
(6:0, 7:5)
2:0
(6:0, 6:0)
0:2
(2:6, 2:6)
8. kolo
15.3.2015
Nováčková
Muschalíková
Řezáčová
Ženíšek
Scheithauerová
Stanislav
Marek D.
Škábová
Plch
Seidl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2
(0:6, 0:6)
2:0
(6:0, 6:0)
12.4.2015
2:0
(7:6, 6:0)
2:0
(6:0, 7:5)
0:2
(3:6, 6:7)
9. kolo
29.3.2015
Škábová
Plch
Stanislav
Marek D.
Ženíšek
Scheithauerová
Muschalíková
Řezáčová
Novotný
Nováčková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:1, 7:5)
0:2
(3:6, 6:7)
31.3.2015
0:2
(0:6, 0:6)
19.4.2015
0:2
(4:6, 1:6)
2:0
(6:0, 6:0)
10. kolo
12.4.2015
Řezáčová
Novotný
Scheithauerová
Muschalíková
Marek D.
Ženíšek
Plch
Stanislav
Seidl
Škábová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(3:6, 3:6)
2:0
(6:2, 6:1)
2:0
(6:0, 6:0)
0:2
(0:6, 0:6)
0:2
(0:6, 0:6)
11. kolo
26.4.2015
Stanislav
Seidl
Ženíšek
Plch
Muschalíková
Marek D.
Novotný
Scheithauerová
Nováčková
Řezáčová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:4, 6:0)
0:2
(0:6, 0:6)
0:2
(3:6, 0:6)
1:2
(7:5, 3:6, 1:6)
0:2
(0:6, 0:6)

3. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Košek99018:3116:4524
2Bělovský97215:6109:7920
3Kutschka96314:798:8019
4Sklenář95413:996:9017
5Vachek95410:882:6515
6Chumlen9369:1283:9712
7Babic9458:1387:1049
8Jirák9367:1371:889
9Vrbová9276:1576:1107
10Souček9182:1639:993

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
30.11.2014
Chumlen
Jirák
Bělovský
Babic
Košek
Souček
Kutschka
Vrbová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(7:6, 6:1)
2:0
(6:1, 6:0)
2:0
(6:2, 6:0)
2:0
(6:4, 7:5)
2. kolo
14.12.2014
Souček
Kutschka
Babic
Sklenář
Jirák
Bělovský
Vachek
Chumlen
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(0:6, 1:6)
0:2
(6:7, 4:6)
0:2
(2:6, 3:6)
0:2
(1:6, 2:6)
3. kolo
4.1.2015
Bělovský
Vachek
Sklenář
Jirák
Košek
Babic
Vrbová
Souček
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:4, 6:3)
1:2
(6:2, 3:6, 0:6)
11.1.2014
2:0
(6:2, 6:0)
2:0
(6:1, 6:1)
31.1.2015
4. kolo
18.1.2015
Babic
Kutschka
Jirák
Košek
Vachek
Sklenář
Chumlen
Bělovský
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2
(3:6, 5:7)
0:2
(2:6, 1:6)
15.2.2015
0:2
(3:6, 3:6)
0:2
(2:6, 2:6)
21.1.2015
5. kolo
1.2.2015
Sklenář
Chumlen
Košek
Vachek
Kutschka
Jirák
Vrbová
Babic
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:1
(6:3, 2:6, 6:2)
2:0
(6:3, 6:3)
28.2.2015
2:0
(6:2, 6:2)
1:2
(6:4, 4:6, 5:7)
28.2.2015
6. kolo
15.2.2015
Babic
Souček
Jirák
Vrbová
Vachek
Kutschka
Chumlen
Košek
Bělovský
Sklenář
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:2, 6:0)
2:0
(6:0, 6:0)
31.3.2015
2:0
(6:0, 6:0)
8.3.2015
0:2
(3:6, 0:6)
12.4.2015
2:0
(6:2, 6:3)
7. kolo
1.3.2015
Košek
Bělovský
Kutschka
Chumlen
Vrbová
Vachek
Souček
Jirák
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:1
(6:4, 3:6, 6:1)
12.4.2015
2:0
(6:4, 6:2)
30.3.2015
0:2
(3:6, 4:6)
15.3.2015
0:2
(1:6, 0:6)
15.3.2015
8. kolo
15.3.2015
Vachek
Souček
Chumlen
Vrbová
Bělovský
Kutschka
Sklenář
Košek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:2, 6:4)
20.3.2015
1:2
(1:6, 6:3, 3:6)
2:1
(4:6, 6:3, 6:3)
31.3.2015
1:2
(6:2, 0:6, 3:6)
12.4.2015
9. kolo
29.3.2015
Kutschka
Sklenář
Vrbová
Bělovský
Souček
Chumlen
Babic
Jirák
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:1
(6:3, 3:6, 6:0)
1:2
(5:7, 7:6, 6:7)
0:2
(1:6, 4:6)
2:1
(5:7, 6:3, 6:3)
10. kolo
12.4.2015
Vachek
Babic
Bělovský
Souček
Sklenář
Vrbová
Košek
Kutschka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:1, 6:2)
0:2
(2:6, 0:6)
2:0
(6:0, 6:0)
2:1
(6:2, 3:6, 6:1)
11. kolo
26.4.2015
Vrbová
Košek
Souček
Sklenář
Babic
Chumlen
Jirák
Vachek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(0:6, 0:6)
0:2
(3:6, 5:7)
2:1
(4:6, 7:6, 6:0)
0:2
(1:6, 0:6)

Čtyřhra mix A - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Scheithauerová3306:037:179
2Řezáčová3214:230:176
3Škábová4224:434:326
4Vrbová1102:012:03
5Muschaliková2112:220:133
6Nováčková5050:107:610

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Scheithauerová
Nováčková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(7:6, 6:1)
2. kolo
 
Řezáčová
Scheithauerová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2
(3:6, 3:6)
3. kolo
 
Škábová
Muschaliková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(7:5, 6:3)
4. kolo
 
Muschaliková
Vrbová
Výsledek
Sety
Změna termínu
 
5. kolo
 
Škábová
Nováčková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:0, 6:0)
6. kolo
 
Řezáčová
Škábová
Vrbová
Nováčková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:2, 6:3)
2:0
(6:0, 6:0)
7. kolo
 
Škábová
Scheithauerová
Řezáčová
Vrbová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2
(3:6, 1:6)
 
8. kolo
 
Nováčková
Muschaliková
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(0:6, 0:6)
9. kolo
 
Vrbová
Scheithauerová
Výsledek
Sety
Změna termínu
 
10. kolo
 
Scheithauerová
Muschaliková
Vrbová
Škábová
Výsledek
Sety
Změna termínu
  
11. kolo
 
Nováčková
Řezáčová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(0:6, 0:6)

Čtyřhra muži B - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Kolář/Kudláček98117:3212:6424
2Šulc/Klement98116:4119:7322
3Puskajler/Jaroš87114:297:5021
4Šimek/Janata85312:6100:8117
5Repš D./Vaněk95411:1096:9414
6Malý/Holler9458:1085:7612
7Jakimič/Rafaj9458:1182:8511
8Grus/Mázl9183:1639:1054
9Konývka/Repš J.8172:1449:1863
10Škutina/Melša8081:1638:1031

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
30.11.2014
Šulc/Klement
Jakimič/Rafaj
Škutina/Melša
Puskajler/Jaroš
Konývka/Repš J.
Šimek/Janata
Malý/Holler
Repš D./Vaněk
Grus/Mázl
Kolář/Kudláček
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(7:6, 6:2)
0:2
(2:6, 1:6)
0:2
(1:6, 3:6)
2:0
(6:0, 6:3)
0:2
(2:6, 2:6)
2. kolo
14.12.2014
Jakimič/Rafaj
Kolář/Kudláček
Repš D./Vaněk
Grus/Mázl
Šimek/Janata
Malý/Holler
Puskajler/Jaroš
Konývka/Repš J.
Šulc/Klement
Škutina/Melša
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(4:6, 0:6)
2:1
(6:7, 6:0, 6:1)
2:0
(6:3, 7:5)
2:0
(6:3, 6:2)
2:0
(6:2, 6:0)
31.1.2015
3. kolo
4.1.2015
Škutina/Melša
Jakimič/Rafaj
Konývka/Repš J.
Šulc/Klement
Malý/Holler
Puskajler/Jaroš
Grus/Mázl
Šimek/Janata
Kolář/Kudláček
Repš D./Vaněk
Výsledek
Sety
Změna termínu
1:2
(7:5, 2:6, 2:6)
0:2
(2:6, 2:6)
31.1.2015
0:2
(5:7, 2:6)
0:2
(3:6, 2:6)
2:0
(6:2, 6:2)
4. kolo
18.1.2015
Jakimič/Rafaj
Repš D./Vaněk
Šimek/Janata
Kolář/Kudláček
Puskajler/Jaroš
Grus/Mázl
Šulc/Klement
Malý/Holler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(2:6, 4:6)
1:2
(6:7, 6:1, 4:6)
2:0
(7:5, 6:1)
2:0
(6:4, 7:6)
5. kolo
8.2.2015
Konývka/Repš J.
Jakimič/Rafaj
Malý/Holler
Škutina/Melša
Grus/Mázl
Šulc/Klement
Kolář/Kudláček
Puskajler/Jaroš
Repš D./Vaněk
Šimek/Janata
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(2:6, 0:6)
2:0
(6:2, 6:1)
1.3.2015
0:2
(0:6, 4:6)
2:0
(7:5, 6:4)
18.2.2015
2:1
(5:7, 6:1, 6:2)
6. kolo
22.2.2015
Jakimič/Rafaj
Šimek/Janata
Puskajler/Jaroš
Repš D./Vaněk
Šulc/Klement
Kolář/Kudláček
Škutina/Melša
Grus/Mázl
Konývka/Repš J.
Malý/Holler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(6:7, 4:6)
2:0
(6:2, 7:5)
2:1
(6:3, 4:6, 6:3)
0:2
(2:6, 0:6)
0:2
(3:6, 3:6)
7. kolo
15.3.2015
Malý/Holler
Jakimič/Rafaj
Grus/Mázl
Konývka/Repš J.
Kolář/Kudláček
Škutina/Melša
Repš D./Vaněk
Šulc/Klement
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(6:7, 4:6)
0:2
(0:6, 0:6)
2:0
(6:1, 6:1)
1:2
(7:6, 1:6, 1:6)
8. kolo
29.3.2015
Jakimič/Rafaj
Puskajler/Jaroš
Šulc/Klement
Šimek/Janata
Škutina/Melša
Repš D./Vaněk
Konývka/Repš J.
Kolář/Kudláček
Malý/Holler
Grus/Mázl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(0:6, 0:6)
2:0
(7:5, 7:6)
0:2
(0:6, 6:7)
0:2
(6:107, 1:6)
2:0
(6:0, 6:0)
9. kolo
19.4.2015
Grus/Mázl
Jakimič/Rafaj
Kolář/Kudláček
Malý/Holler
Repš D./Vaněk
Konývka/Repš J.
Šimek/Janata
Škutina/Melša
Puskajler/Jaroš
Šulc/Klement
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(0:6, 0:6)
2:0
(6:1, 6:1)
2:0
(7:6, 6:3)
2:0
(6:3, 7:6)
2:0
(7:6, 6:3)

Čtyřhra muži Open SB - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Vetešník/Pavelka99018:1113:4526
2Pozdníček/Venclík98117:5118:7022
3Repš L./Fišera97215:5106:7921
4Kozák/Kriško95412:9106:7616
5Sklenář/Novák95411:897:7916
6Vrábel/Tejbus94510:1083:9214
7Bejr/Cerha9458:1179:8011
8Klesa/Franc9274:1555:1075
9Šenkýř/Lener9182:1651:1023
10Řehoř/Vida9091:1836:1141

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
30.11.2014
Bejr/Cerha
Pozdníček/Venclík
Kozák/Kriško
Repš L./Fišera
Vetešník/Pavelka
Šenkýř/Lener
Řehoř/Vida
Klesa/Franc
Sklenář/Novák
Vrábel/Tejbus
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(3:6, 1:6)
1:2
(6:2, 3:6, 4:6)
2:0
(6:1, 6:1)
1:2
(5:7, 7:5, 2:6)
2:0
(6:0, 7:5)
2. kolo
14.12.2014
Pozdníček/Venclík
Vrábel/Tejbus
Klesa/Franc
Sklenář/Novák
Šenkýř/Lener
Řehoř/Vida
Repš L./Fišera
Vetešník/Pavelka
Bejr/Cerha
Kozák/Kriško
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:1
(4:6, 6:3, 6:0)
0:2
(4:6, 2:6)
2:0
(6:4, 6:2)
0:2
(5:7, 0:6)
2:1
(4:6, 6:4, 6:3)
3. kolo
4.1.2015
Kozák/Kriško
Pozdníček/Venclík
Vetešník/Pavelka
Bejr/Cerha
Řehoř/Vida
Repš L./Fišera
Sklenář/Novák
Šenkýř/Lener
Vrábel/Tejbus
Klesa/Franc
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2
(3:6, 5:7)
2:0
(6:0, 7:5)
0:2
(2:6, 2:6)
2:0
(6:3, 6:4)
2:0
(6:1, 6:2)
4. kolo
18.1.2015
Pozdníček/Venclík
Klesa/Franc
Šenkýř/Lener
Vrábel/Tejbus
Repš L./Fišera
Sklenář/Novák
Bejr/Cerha
Řehoř/Vida
Kozák/Kriško
Vetešník/Pavelka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:2, 6:1)
0:2
(3:6, 4:6)
2:0
(6:4, 6:3)
2:0
(6:0, 6:0)
0:2
(3:6, 4:6)
5. kolo
8.2.2015
Vetešník/Pavelka
Pozdníček/Venclík
Řehoř/Vida
Kozák/Kriško
Sklenář/Novák
Bejr/Cerha
Vrábel/Tejbus
Repš L./Fišera
Klesa/Franc
Šenkýř/Lener
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:1
(6:2, 2:6, 6:1)
0:2
(1:6, 0:6)
2:0
(6:4, 6:3)
0:2
(3:6, 3:6)
2:0
(6:4, 6:4)
6. kolo
22.2.2015
Pozdníček/Venclík
Šenkýř/Lener
Repš L./Fišera
Klesa/Franc
Bejr/Cerha
Vrábel/Tejbus
Kozák/Kriško
Sklenář/Novák
Vetešník/Pavelka
Řehoř/Vida
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:1, 6:3)
2:0
(6:4, 7:5)
0:2
(3:6, 2:6)
2:0
(6:4, 6:2)
2:0
(6:2, 6:2)
7. kolo
15.3.2015
Řehoř/Vida
Pozdníček/Venclík
Sklenář/Novák
Vetešník/Pavelka
Vrábel/Tejbus
Kozák/Kriško
Klesa/Franc
Bejr/Cerha
Šenkýř/Lener
Repš L./Fišera
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(0:6, 0:6)
0:2
(4:6, 5:7)
1:2
(7:5, 2:6, 2:6)
0:2
(3:6, 1:6)
0:2
(4:6, 2:6)
8. kolo
29.3.2015
Pozdníček/Venclík
Repš L./Fišera
Bejr/Cerha
Šenkýř/Lener
Kozák/Kriško
Klesa/Franc
Vetešník/Pavelka
Vrábel/Tejbus
Řehoř/Vida
Sklenář/Novák
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:1
(6:4, 3:6, 6:4)
2:0
(6:1, 6:1)
2:0
(6:0, 6:0)
2:0
(6:1, 6:3)
0:2
(0:6, 0:6)
9. kolo
19.4.2015
Sklenář/Novák
Pozdníček/Venclík
Vrábel/Tejbus
Řehoř/Vida
Klesa/Franc
Vetešník/Pavelka
Šenkýř/Lener
Kozák/Kriško
Repš L./Fišera
Bejr/Cerha
Výsledek
Sety
Změna termínu
1:2
(5:7, 6:4, 3:6)
2:0
(6:4, 6:3)
0:2
(0:6, 0:6)
0:2
(1:6, 2:6)
2:0
(6:3, 6:3)

Čtyřhra ženy - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Scheithauerová/Rychetská65110:271:3215
2Farkašová/Peťurová65110:376:4714
3Vrbová/Štaflová6428:663:6310
4Ročejdlová/Křivková6337:663:6110
5Kozáková/Gregorová6336:759:568
6Muschaliková/Kyznerová6155:1158:825
7Holíková/Tomašovová6061:1228:771

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
30.11.2014
Vrbová/Štaflová
Ročejdlová/Křivková
Farkašová/Peťurová
Scheithauerová/Rychetská
Holíková/Tomašovová
Muschaliková/Kyznerová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:1
(6:4, 2:6, 7:5)
2:0
(7:6, 6:4)
1:2
(1:6, 6:4, 1:6)
2. kolo
21.12.2014
Scheithauerová/Rychetská
Holíková/Tomašovová
Ročejdlová/Křivková
Farkašová/Peťurová
Kozáková/Gregorová
Vrbová/Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:3, 6:1)
0:2
(2:6, 5:7)
2:0
(6:0, 6:0)
3. kolo
11.1.2015
Farkašová/Peťurová
Kozáková/Gregorová
Holíková/Tomašovová
Ročejdlová/Křivková
Muschaliková/Kyznerová
Scheithauerová/Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:2, 6:3)
0:2
(2:6, 5:7)
0:2
(2:6, 0:6)
4. kolo
1.2.2015
Ročejdlová/Křivková
Muschaliková/Kyznerová
Kozáková/Gregorová
Holíková/Tomašovová
Vrbová/Štaflová
Farkašová/Peťurová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:2, 6:2)
2:0
(6:3, 6:2)
2:0
(6:2, 7:6)
5. kolo
22.2.2015
Holíková/Tomašovová
Vrbová/Štaflová
Muschaliková/Kyznerová
Kozáková/Gregorová
Scheithauerová/Rychetská
Ročejdlová/Křivková
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(0:6, 4:6)
1:2
(6:4, 5:7, 2:6)
2:0
(6:1, 6:1)
6. kolo
15.3.2015
Kozáková/Gregorová
Scheithauerová/Rychetská
Vrbová/Štaflová
Muschaliková/Kyznerová
Farkašová/Peťurová
Holíková/Tomašovová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(1:6, 2:6)
2:1
(6:4, 3:6, 6:1)
2:0
(6:0, 6:0)
scr.
7. kolo
5.4.2015
Muschaliková/Kyznerová
Farkašová/Peťurová
Scheithauerová/Rychetská
Vrbová/Štaflová
Ročejdlová/Křivková
Kozáková/Gregorová
Výsledek
Sety
Změna termínu
1:2
(2:6, 7:6, 3:6)
2:0
(7:5, 6:3)
2:0
(7:5, 7:5)

Extraliga MB - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Vetešník1212024:1148:4235
2Šimek129319:9134:9625
3Repš128417:11139:10322
4Janata127515:11126:11021
5Šulc124810:1698:10514
6Fišera122106:2070:1268
7Pavelka120121:2418:1511

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
23.11.2014
Fišera
Šulc
Šimek
Janata
Pavelka
Repš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(0:6, 0:6)
2:0
(6:1, 7:6)
1:2
(7:6, 5:7, 0:6)
31.1.2015
2. kolo
7.12.2014
Vetešník
Šimek
Repš
Fišera
Janata
Pavelka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:1
(6:0, 4:6, 6:1)
2:1
(2:6, 6:2, 6:1)
2:0
(6:1, 6:3)
31.1.2015
3. kolo
21.12.2014
Šulc
Repš
Pavelka
Vetešník
Fišera
Janata
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(0:6, 2:6)
0:2
(2:6, 0:6)
31.1.2015
0:2
(3:6, 5:7)
25.1.2014
4. kolo
4.1.2015
Šimek
Pavelka
Janata
Šulc
Vetešník
Fišera
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:0, 6:0)
31.1.2015
2:1
(4:6, 7:5, 6:2)
13.2.2014
2:0
(6:1, 6:1)
5. kolo
18.1.2015
Repš
Janata
Fišera
Šimek
Šulc
Vetešník
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(3:6, 4:6)
1:2
(6:2, 2:6, 0:6)
22.2.2015
0:2
(1:6, 1:6)
6. kolo
1.2.2015
Pavelka
Fišera
Vetešník
Repš
Šimek
Šulc
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(0:6, 0:6)
2:0
(6:1, 6:4)
8.3.2015
2:0
(6:3, 6:3)
7. kolo
15.2.2015
Janata
Vetešník
Šulc
Pavelka
Repš
Šimek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(3:6, 3:6)
2:0
(6:0, 6:0)
2:0
(6:4, 6:3)
8. kolo
1.3.2015
Šulc
Fišera
Janata
Šimek
Repš
Pavelka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:0, 6:0)
1:2
(6:0, 2:6, 6:7)
2:0
(6:0, 6:0)
9. kolo
15.3.2015
Šimek
Vetešník
Fišera
Repš
Pavelka
Janata
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(3:6, 3:6)
0:2
(5:7, 4:6)
0:2
(0:6, 0:6)
10. kolo
29.3.2015
Repš
Šulc
Vetešník
Pavelka
Janata
Fišera
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:1
(6:0, 2:6, 6:4)
2:0
(6:0, 6:0)
2:0
(6:3, 6:2)
11. kolo
12.4.2015
Pavelka
Šimek
Šulc
Janata
Fišera
Vetešník
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(0:6, 0:6)
0:2
(5:7, 6:7)
0:2
(0:6, 0:6)
12. kolo
19.4.2015
Janata
Repš
Šimek
Fišera
Vetešník
Šulc
Výsledek
Sety
Změna termínu
0:2,
(2:6, 2:6)
2:0
(6:3, 6:2)
2:0
(6:0, 6:4)
13. kolo
3.5.2015
Fišera
Pavelka
Repš
Vetešník
Šulc
Šimek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:0, 6:0)
0:2
(4:6, 1:6)
0:2
(0:6, 2:6)
14. kolo
10.5.2015
Vetešník
Janata
Pavelka
Šulc
Šimek
Repš
Výsledek
Sety
Změna termínu
2:0
(6:0, 6:3)
0:2
(0:6, 0:6)
2:1
(2:6, 6:4, 6:4)
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb