KONEČNÉ POŘADÍ

1. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Šenkýř76113:392:5518
2Puskajler76112:383:3917
3Majer76112:487:5916
4Cerha7257:1063:799
5Makovec7346:1063:807
6Čvančara7255:1059:717
7Šulc7255:1139:846
8Marek H7163:1261:804

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Marek H
Šulc
Makovec
Šenkýř
Cerha
Čvančara
Majer
Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(5:7, 3:6)
2 : 0
(6:2, 6:1)
0 : 2
(3:6, 3:6)
2. kolo
 
Šenkýř
Cerha
Marek H
Makovec
Čvančara
Majer
Šulc
Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:2)
1 : 2
(3:6, 7:6, 4:6)
1 : 2
(3:6, 6:2, 5:7)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
3. kolo
 
Cerha
Marek H
Makovec
Šulc
Majer
Šenkýř
Puskajler
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:4)
0 : 2
(4:6, 3:6)
2 : 1
(6:2, 4:6, 7:6)
2 : 0
(6:2, 6:4)
4. kolo
do 6.2. 22
Marek H
Majer
Makovec
Cerha
Šulc
Čvančara
Šenkýř
Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 2:6)
2 : 1
(6:3, 3:6, 6:1)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:2, 7:5)
5. kolo
 
Cerha
Šulc
Majer
Makovec
Čvančara
Šenkýř
Puskajler
Marek H
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(1:6, 6:3, 6:7)
2 : 0
(6:2, 6:1)
0 : 2
(1:6, 4:6)
2 : 0
(7:5, 6:1)
6. kolo
 
Šulc
Šenkýř
Cerha
Majer
Marek H
Čvančara
Makovec
Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(1:6, 6:4, 1:6)
0 : 2
(2:6, 3:6)
0 : 2
(4:6, 4:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
7. kolo
 
Majer
Šulc
Šenkýř
Marek H
Čvančara
Makovec
Puskajler
Cerha
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:1)
2 : 0
(6:4, 6:3)
0 : 2
(3:6, 4:6)
2 : 1
(6:1, 3:6, 6:1)

KONEČNÉ POŘADÍ

2. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Lada J66012:074:3518
2Novotný6428:565:4711
3Řezáčová6337:771:599
4Petrtýl6336:550:478
5Scheithauerová6336:759:578
6Košek6154:1044:685
7Poživil Jb6061:1017:671
  Macháček 2 1 1 odstoupil
  Militký 0 0 0 odstoupil

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Košek
Novotný
Petrtýl
Scheithauerová
Lada J
Řezáčová
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(1:6, 6:4, 2:6)
2 : 0
(6:2, 6:3)
2 : 0
(7:6, 6:3)
2. kolo
 
Novotný
Petrtýl
Scheithauerová
Poživil Jb
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
2 : 0
(6:2, 6:2)
3. kolo
 
Poživil Jb
Novotný
Lada J
Scheithauerová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
2 : 0
(6:2, 6:4)
4. kolo
 
Košek
Petrtýl
Scheithauerová
Řezáčová
Novotný
Lada J
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 2:6, 4:6)
2 : 1
(6:7, 6:4, 6:4)
0 : 2
(4:6, 4:6)
5. kolo
 
Poživil Jb
Košek
Řezáčová
Novotný
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(4:6, 4:6)
6. kolo
 
Košek
Lada J
Petrtýl
Poživil Jb
Řezáčová
Košek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 1:6)
0 : 0
(5:0, 0:0)
2 : 0
(7:6, 6:1)
7. kolo
 
Lada J
Petrtýl
Scheithauerová
Novotný
Řezáčová
Poživil Jb
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:0)
0 : 2
(4:6, 2:6)
2 : 1
(6:2, 2:6, 6:1)
8. kolo
 
Poživil Jb
Lada J
Petrtýl
Řezáčová
Scheithauerová
Košek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 2:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:2)

INFO 18.3.22      Pavel Macháček  odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledky  Poživil Jb : Macháček 1 : 2 (6:3, 4:6, 3:6) a Macháček : Lada J 1 : 2 (4:6, 7:6, 1:6) budou anulovány.

Lukáš Militký odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže.

 

KONEČNÉ POŘADÍ

3. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Stanislav9458:052:3512
2Pravda9458:575:6111
3Mauermannová9366:563:508
4Sabol9274:024:86
5Vachek9274:125:115
6Melša9274:547:455
7Lochman9183:226:254
8Knespl9184:1159:774
9Cindrová9091:616:421
10Poživil Jv9091:821:541

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Mauermannová
Lochman
Sabol
Melša
Knespl
Poživil Jv
Vachek
Stanislav
Cindrová
Pravda
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 6:2, 7:6)
2 : 0
(6:3, 6:3)
2 : 1
(6:3, 6:7, 6:0)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
1 : 2
(7:6, 3:6, 3:6)
2. kolo
 
Cindrová
Mauermannová
Lochman
Sabol
Melša
Knespl
Poživil Jv
Vachek
Pravda
Stanislav
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 0:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 1
(6:2, 6:7, 6:1)
0 : 2
(2:6, 1:6)
0 : 2
(4:6, 6:7)
3. kolo
 
Stanislav
Poživil Jv
Sabol
Cindrová
Knespl
Lochman
Vachek
Melša
Mauermannová
Pravda
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:2)
2 : 0
(6:1, 6:1)
0 : 2
(4:6, 4:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(6:7, 6:7)
4. kolo
 
Mauermannová
Sabol
Lochman
Vachek
Melša
Stanislav
Cindrová
Knespl
Pravda
Poživil Jv
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(5:7, 5:7)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 0
(6:1, 6:2)
5. kolo
 
Knespl
Mauermannová
Poživil Jv
Melša
Stanislav
Lochman
Vachek
Cindrová
Sabol
Pravda
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 4:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
6. kolo
 
Mauermannová
Vachek
Sabol
Knespl
Lochman
Poživil Jv
Cindrová
Stanislav
Pravda
Melša
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(5:7, 4:6)
7. kolo
 
Stanislav
Mauermannová
Vachek
Sabol
Poživil Jv
Cindrová
Melša
Lochman
Knespl
Pravda
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:4)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(4:6, 3:6)
8. kolo
 
Mauermannová
Poživil Jv
Sabol
Stanislav
Knespl
Vachek
Cindrová
Melša
Pravda
Lochman
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
1 : 2
(6:1, 2:6, 0:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
9. kolo
 
Melša
Mauermannová
Poživil Jv
Sabol
Lochman
Cindrová
Stanislav
Knespl
Vachek
Pravda
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.

Vzhledem k neaktivě poloviny hráčů jsme se rozhodli ponechat vybojované body a nedávat žádné kontumace. Co si kdo uhrál to má!!!

Čtyřhra mix 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Řezáčová + Makovec66012:073:2818
2Muschaliková + Herman65110:266:2315
3Rychetská  + Rychetský6428:668:5610
4Mauermannová + Sabol6337:757:539
5Vrbová + Řezáč6246:852:658
6Scheithauerová + Knespl6152:1033:643
7Kombercová + Fidler6060:1213:730
  Macháčková + Macháček 1 0 1 odstoupili

 


Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Vrbová + Řezáč
Mauermannová + Sabol
Kombercová + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Herman
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 3:6, 3:6)
0 : 2
(1:6, 2:6)
2 : 0
(6:3, 6:3)
2. kolo
 
Scheithauerová + Knespl
Řezáčová + Makovec
Mauermannová + Sabol
Kombercová + Fidler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 2:6)
2 : 0
(6:2, 6:0)
3. kolo
 
Rychetská  + Rychetský
Muschaliková + Herman
Řezáčová + Makovec
Mauermannová + Sabol
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 1:6)
2 : 0
(6:1, 6:4)
4. kolo
 
Scheithauerová + Knespl
Rychetská  + Rychetský
Vrbová + Řezáč
Kombercová + Fidler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 2:6)
2 : 0
(7:5, 6:2)
5. kolo
 
Řezáčová + Makovec
Vrbová + Řezáč
Rychetská  + Rychetský
Mauermannová + Sabol
Muschaliková + Herman
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:3)
2 : 1
(3:6, 6:3, 6:2)
2 : 0
(6:2, 6:3)
6. kolo
 
Kombercová + Fidler
Řezáčová + Makovec
Mauermannová + Sabol
Muschaliková + Herman
Scheithauerová + Knespl
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 1:6)
0 : 2
(1:6, 1:6)
0 : 2
(3:6, 0:6)
scr.
7. kolo
 
Rychetská  + Rychetský
Vrbová + Řezáč
Scheithauerová + Knespl
Mauermannová + Sabol
Muschaliková + Herman
Kombercová + Fidler
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:3)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
8. kolo
 
Vrbová + Řezáč
Muschaliková + Herman
Kombercová + Fidler
Rychetská  + Rychetský
Rychetská  + Rychetský
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(3:6, 5:7)

INFO 18.3.22      Pár Macháčková + Macháček  odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledek  Macháčková + Macháček : Vrbová + Řezáč 0 : 2 (5:7, 1:6) bude anulován.

Čtyřhra muži 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Puskajler + Jaroš98117:3115:4924
2Toman + Vrabec97215:4106:5522
3Rychetský + Růžička97214:5108:5820
4Lada J + Lada L96312:694:6518
5Cerha + Majer96313:9112:9216
6Kadlec + Spielman95410:976:8914
7Petrtýl + Košek9276:1253:918
8Chumlen + Tumlíř9274:1439:976
9Klesa + Marek9182:1450:933
10Tomašov + Řezáč9091:1848:1121

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Puskajler + Jaroš
Klesa + Marek
Cerha + Majer
Petrtýl + Košek
Chumlen + Tumlíř
Tomašov + Řezáč
Toman + Vrabec
Lada J + Lada L
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:0)
2 : 1
(6:7, 7:5, 6:4)
2 : 0
(6:1, 6:2)
2 : 0
(6:4, 6:1)
2. kolo
 
Rychetský + Růžička
Puskajler + Jaroš
Klesa + Marek
Cerha + Majer
Petrtýl + Košek
Chumlen + Tumlíř
Tomašov + Řezáč
Toman + Vrabec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:2, 5:7, 7:6)
0 : 2
(1:6, 3:6)
2 : 0
(6:3, 6:2)
0 : 2
(2:6, 2:6)
3. kolo
 
Kadlec + Spielman
Lada J + Lada L
Cerha + Majer
Rychetský + Růžička
Chumlen + Tumlíř
Klesa + Marek
Toman + Vrabec
Petrtýl + Košek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 4:6)
0 : 2
(2:6, 2:6)
2 : 0
(7:5, 6:4)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
4. kolo
 
Tomašov + Řezáč
Kadlec + Spielman
Klesa + Marek
Toman + Vrabec
Puskajler + Jaroš
Cerha + Majer
Rychetský + Růžička
Chumlen + Tumlíř
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 3:6)
0 : 2
(2:6, 6:7)
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:4)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
5. kolo
 
Chumlen + Tumlíř
Puskajler + Jaroš
Toman + Vrabec
Rychetský + Růžička
Kadlec + Spielman
Petrtýl + Košek
Lada J + Lada L
Tomašov + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(7:5, 6:4)
2 : 1
(2:6, 6:3, 6:4)
2 : 0
(6:4, 6:3)
6. kolo
 
Puskajler + Jaroš
Toman + Vrabec
Klesa + Marek
Kadlec + Spielman
Petrtýl + Košek
Lada J + Lada L
Cerha + Majer
Chumlen + Tumlíř
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:2)
0 : 2
(2:6, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
7. kolo
 
Toman + Vrabec
Cerha + Majer
Tomašov + Řezáč
Petrtýl + Košek
Kadlec + Spielman
Rychetský + Růžička
Lada J + Lada L
Klesa + Marek
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(4:6, 6:4, 6:7)
0 : 2
(3:6, 2:6)
0 : 2
(4:6, 4:6)
2 : 0
(7:6, 6:2)
8. kolo
 
Chumlen + Tumlíř
Toman + Vrabec
Klesa + Marek
Tomašov + Řezáč
Puskajler + Jaroš
Kadlec + Spielman
Rychetský + Růžička
Lada J + Lada L
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:2, 6:4)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(4:6, 5:7)
9. kolo
 
Petrtýl + Košek
Klesa + Marek
Tomašov + Řezáč
Rychetský + Růžička
Kadlec + Spielman
Cerha + Majer
Lada J + Lada L
Puskajler + Jaroš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
0 : 2
(2:6, 3:6)
2 : 0
(6:3, 6:4)
0 : 2
(4:6, 3:6)
10. kolo
 
Chumlen + Tumlíř
Kadlec + Spielman
Cerha + Majer
Lada J + Lada L
Puskajler + Jaroš
Tomašov + Řezáč
Rychetský + Růžička
Petrtýl + Košek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 5:7)
2 : 0
(6:4, 6:4)
2 : 0
(6:2, 6:1)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
11. kolo
 
Klesa + Marek
Rychetský + Růžička
Tomašov + Řezáč
Cerha + Majer
Kadlec + Spielman
Toman + Vrabec
Lada J + Lada L
Chumlen + Tumlíř
Petrtýl + Košek
Puskajler + Jaroš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
1 : 2
(0:6, 6:4, 2:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.

Čtyřhra ženy - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Scheithauerová + Rychetská1010020:1128:5029
2Farkašová + Zapletalová106413:8101:8817
3Muschaliková + Kombercová106413:10123:11517
4Vrbová + Novotná10377:1469:9910
5Tomašovová + Bouchalová10286:1472:1088
6Ročejdlová + Krčilová10286:18102:1356

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Scheithauerová + Rychetská
Muschaliková + Kombercová
Vrbová + Novotná
Tomašovová + Bouchalová
Ročejdlová + Krčilová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 3:6)
2 : 0
(6:2, 6:4)
2 : 0
(7:6, 6:2)
2. kolo
 
Tomašovová + Bouchalová
Farkašová + Zapletalová
Scheithauerová + Rychetská
Muschaliková + Kombercová
Ročejdlová + Krčilová
Vrbová + Novotná
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 2:6)
2 : 0
(7:5, 7:5)
0 : 2
(4:6, 4:6)
3. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Ročejdlová + Krčilová
Muschaliková + Kombercová
Tomašovová + Bouchalová
Vrbová + Novotná
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(7:6, 5:7, 6:3)
2 : 1
(7:5, 6:7, 7:6)
0 : 2
(5:7, 1:6)
4. kolo
 
Tomašovová + Bouchalová
Vrbová + Novotná
Farkašová + Zapletalová
Muschaliková + Kombercová
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 1
(1:6, 7:6, 7:6)
0 : 2
(1:6, 1:6)
5. kolo
 
Vrbová + Novotná
Farkašová + Zapletalová
Muschaliková + Kombercová
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Tomašovová + Bouchalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 3:6)
2 : 0
(6:4, 7:6)
2 : 0
(6:3, 6:0)
6. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Vrbová + Novotná
Ročejdlová + Krčilová
Muschaliková + Kombercová
Tomašovová + Bouchalová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:1, 0:1)
w.o.
1 : 2
(4:6, 6:3, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
7. kolo
 
Vrbová + Novotná
Tomašovová + Bouchalová
Muschaliková + Kombercová
Farkašová + Zapletalová
Scheithauerová + Rychetská
Ročejdlová + Krčilová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 1:6)
0 : 2
(3:6, 2:6)
2 : 0
(6:3, 6:0)
8. kolo
 
Ročejdlová + Krčilová
Farkašová + Zapletalová
Tomašovová + Bouchalová
Muschaliková + Kombercová
Scheithauerová + Rychetská
Vrbová + Novotná
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 2:6)
0 : 2
(3:6, 4:6)
2 : 0
(6:2, 6:0)
9. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Tomašovová + Bouchalová
Muschaliková + Kombercová
Scheithauerová + Rychetská
Vrbová + Novotná
Ročejdlová + Krčilová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(2:6, 3:6)
1 : 2
(6:4, 2:6, 6:7)
10. kolo
 
Scheithauerová + Rychetská
Farkašová + Zapletalová
Vrbová + Novotná
Muschaliková + Kombercová
Ročejdlová + Krčilová
Tomašovová + Bouchalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:2)
0 : 2
(6:7, 2:6)
2 : 1
(4:6, 6:1, 7:6)
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb