1. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Šenkýř88016:3109:6621
2Samek87115:3102:4621
3Puskajler86212:483:4118
4Repš85310:779:8314
5Šulc84410:888:8914
6Makovec8356:1072:779
7Čvančara8265:1256:817
8Militký8081:1434:891
9Majer8080:1434:850

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Samek
Šulc
Šenkýř
Makovec
Majer
Repš
Puskajler
Militký
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:4, 6:7, 6:2)
2 : 0
(7:5, 6:2)
0 : 2
(4:6, 4:6)
2 : 0
(6:1, 6:3)
2. kolo
 
Šenkýř
Čvančara
Militký
Repš
Majer
Šulc
Puskajler
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:4, 0:6, 6:2)
1 : 2
(6:4, 3:6, 4:6)
0 : 2
(4:6, 6:7)
2 : 0
(6:4, 6:1)
3. kolo
 
Čvančara
Majer
Makovec
Militký
Samek
Šenkýř
Šulc
Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:0)
2 : 0
(6:1, 6:3)
1 : 2
(3:6, 6:4, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
4. kolo
 
Repš
Makovec
Militký
Šulc
Majer
Samek
Puskajler
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 7:5)
0 : 2
(0:6, 5:7)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(7:5, 6:0)
5. kolo
 
Čvančara
Militký
Šenkýř
Majer
Šulc
Repš
Samek
Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:3)
2 : 0
(6:3, 6:3)
0 : 2
(5:7, 4:6)
2 : 0
(6:1, 6:4)
6. kolo
 
Repš
Čvančara
Militký
Samek
Makovec
Šulc
Puskajler
Šenkýř
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:3)
0 : 2
(1:6, 1:6)
0 : 2
(4:6, 3:6)
0 : 2
(2:6, 3:6)
7. kolo
 
Čvančara
Makovec
Šenkýř
Militký
Samek
Repš
Majer
Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 0:6)
2 : 0
(6:2, 6:0)
2 : 0
(6:1, 6:2)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
8. kolo
 
Šulc
Čvančara
Militký
Majer
Repš
Šenkýř
Makovec
Samek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:4)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(5:7, 1:6)
0 : 2
(3:6, 4:6)
9. kolo
 
Čvančara
Samek
Makovec
Majer
Šulc
Šenkýř
Repš
Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:2, 6:4)
1 : 2
(3:6, 7:6, 6:7)
0 : 2
(1:6, 2:6)

2. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Vrábel99018:1114:3126
2Petrtýl98117:2105:4125
3Tomsa97214:6100:7119
4Košek95411:882:7616
5Stanislav94510:1291:9712
6Čáp9367:860:5810
7Vachek9366:967:708
8Babic9275:1050:647
9Laurinčík9182:1620:973
10Woloviec9090:1824:1080

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Stanislav
Čáp
Tomsa
Vachek
Babic
Košek
Woloviec
Laurinčík
Petrtýl
Vrábel
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:3)
2 : 0
(6:4, 6:3)
0 : 2
(1:6, 3:6)
0 : 2
(0:6, 1:6)
1 : 2
(6:3, 2:6, 0:6)
2. kolo
 
Čáp
Tomsa
Košek
Laurinčík
Vrábel
Woloviec
Babic
Stanislav
Vachek
Petrtýl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
2 : 0
(6:3, 6:0)
2 : 0
(6:2, 6:1)
1 : 2
(2:6, 6:1, 3:6)
0 : 2
(1:6, 1:6)
3. kolo
 
Stanislav
Košek
Tomsa
Babic
Laurinčík
Vrábel
Woloviec
Vachek
Petrtýl
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 1:6)
2 : 0
(6:0, 6:2)
0 : 2
(1:6, 0:6)
0 : 2
(0:6, 3:6)
2 : 0
(7:5, 6:1)
4. kolo
 
Čáp
Woloviec
Košek
Vrábel
Vachek
Laurinčík
Stanislav
Tomsa
Babic
Petrtýl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:1)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
1 : 2
(2:6, 6:2, 3:6)
0 : 2
(1:6, 1:6)
5. kolo
 
Petrtýl
Stanislav
Tomsa
Košek
Woloviec
Babic
Laurinčík
Čáp
Vrábel
Vachek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:3)
2 : 1
(3:6, 7:5, 6:2)
0 : 2
(0:6, 2:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:1, 7:5)
6. kolo
 
Tomsa
Petrtýl
Košek
Vachek
Babic
Laurinčík
Stanislav
Woloviec
Čáp
Vrábel
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 1:6)
2 : 0
(6:4, 7:5)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:4, 6:1)
0 : 2
(0:6, 1:6)
7. kolo
 
Vachek
Čáp
Vrábel
Babic
Woloviec
Tomsa
Laurinčík
Stanislav
Petrtýl
Košek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 0
(6:2, 7:5)
0 : 2
(1:6, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:4, 6:0)
8. kolo
 
Stanislav
Vrábel
Babic
Vachek
Tomsa
Laurinčík
Petrtýl
Woloviec
Košek
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 0
(6:2, 6:2)
2 : 0
(6:1, 6:0)
0 : 2
(3:6, 1:6)
9. kolo
 
Woloviec
Košek
Vrábel
Tomsa
Laurinčík
Petrtýl
Vachek
Stanislav
Čáp
Babic
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 2:6)
2 : 0
(7:5, 6:0)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 1
(6:7, 6:4, 7:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.

Čtyřhra mix 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Řezáčová + Makovec99018:2118:5225
2Muschaliková + Herman98117:3115:3624
3Novotná + Puskajler97214:6106:6519
4Scheithauerová + Knespl96314:7117:9219
5Kocourková + Žďánský95412:1094:8415
6Mauermannová + Sabol9275:1045:737
7N+P Macháčkovi9275:1252:827
8Vrbová + Řezáč9274:1454:1006
9M+J Tomašovovi9274:1240:876
10Kombercová + Fidler9091:1845:1151

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Mauermannová + Sabol
Novotná + Puskajler
Vrbová + Řezáč
Muschaliková + Herman
M+J Tomašovovi
Řezáčová + Makovec
Kombercová + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Kocourková + Žďánský
N+P Macháčkovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 3:6, 4:6)
0 : 2
(1:6, 0:6)
0 : 2
(2:6, 5:7)
0 : 2
(4:6, 1:6)
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:2)
2. kolo
 
Scheithauerová + Knespl
Mauermannová + Sabol
Muschaliková + Herman
N+P Macháčkovi
Vrbová + Řezáč
M+J Tomašovovi
Řezáčová + Makovec
Kombercová + Fidler
Novotná + Puskajler
Kocourková + Žďánský
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 7:6)
2 : 0
(6:2, 6:1)
0 : 2
(2:6, 5:7)
2 : 0
(6:1, 6:1)
2 : 1
(5:7, 6:3, 6:2)
3. kolo
 
Mauermannová + Sabol
Řezáčová + Makovec
M+J Tomašovovi
Muschaliková + Herman
N+P Macháčkovi
Novotná + Puskajler
Kocourková + Žďánský
Scheithauerová + Knespl
Kombercová + Fidler
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
1 : 2
(7:5, 1:6, 1:6)
0 : 2
(3:6, 5:7)
4. kolo
 
Vrbová + Řezáč
Mauermannová + Sabol
Muschaliková + Herman
Novotná + Puskajler
M+J Tomašovovi
Kombercová + Fidler
Scheithauerová + Knespl
N+P Macháčkovi
Řezáčová + Makovec
Kocourková + Žďánský
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 2:6)
2 : 0
(6:4, 6:0)
2 : 0
(6:4, 6:3)
2 : 0
(7:5, 6:1)
2 : 0
(6:3, 6:1)
5. kolo
 
Mauermannová + Sabol
M+J Tomašovovi
Kombercová + Fidler
Muschaliková + Herman
N+P Macháčkovi
Řezáčová + Makovec
Novotná + Puskajler
Scheithauerová + Knespl
Kocourková + Žďánský
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(0:6, 1:6)
0 : 2
(1:6, 1:6)
2 : 0
(7:5, 6:3)
2 : 0
(6:2, 6:4)
6. kolo
 
Kombercová + Fidler
Mauermannová + Sabol
Muschaliková + Herman
Scheithauerová + Knespl
Řezáčová + Makovec
Novotná + Puskajler
M+J Tomašovovi
Kocourková + Žďánský
Vrbová + Řezáč
N+P Macháčkovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 3:6)
2 : 1
(6:2, 6:7, 7:5)
2 : 0
(6:2, 7:5)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(7:5, 6:2)
7. kolo
 
Mauermannová + Sabol
Muschaliková + Herman
Scheithauerová + Knespl
Řezáčová + Makovec
N+P Macháčkovi
M+J Tomašovovi
Novotná + Puskajler
Vrbová + Řezáč
Kocourková + Žďánský
Kombercová + Fidler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
1 : 2
(7:6, 4:6, 5:7)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:1, 6:1)
2 : 1
(6:1, 5:7, 6:2)
8. kolo
 
Mauermannová + Sabol
Kocourková + Žďánský
Muschaliková + Herman
Řezáčová + Makovec
M+J Tomašovovi
Novotná + Puskajler
Vrbová + Řezáč
Scheithauerová + Knespl
Kombercová + Fidler
N+P Macháčkovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
1 : 2
(3:6, 6:1, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(3:6, 2:6)
0 : 2
(3:6, 1:6)
9. kolo
 
N+P Macháčkovi
Mauermannová + Sabol
Kocourková + Žďánský
Muschaliková + Herman
Novotná + Puskajler
Kombercová + Fidler
Scheithauerová + Knespl
M+J Tomašovovi
Řezáčová + Makovec
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
2 : 0
(6:0, 7:5)
2 : 0
(6:4, 6:4)
2 : 0
(6:1, 6:1)

Čtyřhra muži 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Cerha + Majer65111:273:3716
2Vrábel + Fajman65110:372:3814
3Kaňka + Macháček6429:469:4413
4Tomašov + Řezáč6337:865:698
5Bulíř + Halbich6244:744:565
6Košek + Petrtýl6061:820:531
7Dušek + Částečka6060:1014:600
  Chumlen + Tejbus 1 1 0 neodehráli minimum
  Klesa + Marek D 2 0 2 neodehráli minimum

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Vrábel + Fajman
Dušek + Částečka
Košek + Petrtýl
Cerha + Majer
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
0 : 2
(2:6, 1:6)
2. kolo
 
Cerha + Majer
Kaňka + Macháček
Košek + Petrtýl
Vrábel + Fajman
Tomašov + Řezáč
Dušek + Částečka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:2, 6:3)
3. kolo
 
Bulíř + Halbich
Košek + Petrtýl
Kaňka + Macháček
Tomašov + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
2 : 0
(6:2, 6:2)
4. kolo
 
Bulíř + Halbich
Vrábel + Fajman
Kaňka + Macháček
Košek + Petrtýl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 4:6)
2 : 0
(6:3, 6:1)
5. kolo
 
Tomašov + Řezáč
Cerha + Majer
Košek + Petrtýl
Dušek + Částečka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:3, 3:6, 6:3)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
6. kolo
 
Dušek + Částečka
Cerha + Majer
Bulíř + Halbich
Tomašov + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
2 : 1
(6:3, 3:6, 6:4)
7. kolo
 
Tomašov + Řezáč
Vrábel + Fajman
Kaňka + Macháček
Dušek + Částečka
Cerha + Majer
Bulíř + Halbich
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 2:6)
2 : 0
(6:1, 6:1)
2 : 0
(6:2, 6:2)
8. kolo
 
Bulíř + Halbich
Kaňka + Macháček
Vrábel + Fajman
Cerha + Majer
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 3:6)
0 : 2
(6:7, 2:6)
9. kolo
 
Dušek + Částečka
Bulíř + Halbich
Kaňka + Macháček
Vrábel + Fajman
Tomašov + Řezáč
Košek + Petrtýl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 3:6)
1 : 2
(6:4, 4:6, 4:6)
2 : 1
(5:7, 6:3, 6:3)

INFO 10.10.21      Chumlen + Tejbus a Klesa + Marek D dle soutěžního řádu neodehráli minimální počet zápasů. Jejich výsledky  Chumlen + Tejbus : Tomašov + Řezáč 2 : 0  (6:3, 6:1)Vrábel + Fajman : Klesa + Marek D  2 : 0  (6:1, 6:2)  a  Klesa + Marek D : Kaňka + Macháček 1 : 2  (1:6, 6:4, 1:6) budou anulovány.

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb