KONEČNÉ  POŘADÍ

1. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Cerha87115:499:6020
2Stránský87114:5104:6518
3Marek H85311:795:8215
4Čvančara85310:684:7215
5Novotný8448:970:8411
6Feistauer8268:1083:9510
7Makovec8356:857:649
8Chomín8265:1267:847
9Vrábel8080:1648:1010
  Majer 0 0 0 odstoupil

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Cerha
Chomín
Čvančara
Vrábel
Feistauer
Stránský
Makovec
Marek H
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:0)
2 : 0
(6:3, 6:0)
1 : 2
(7:5, 2:6, 3:6)
2 : 0
(6:2, 6:3)
2. kolo
 
Chomín
Marek H
Vrábel
Feistauer
Cerha
Čvančara
Novotný
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 3:6)
0 : 2
(6:7, 2:6)
2 : 0
(6:3, 7:6)
0 : 2
(5:7, 0:6)
3. kolo
 
Marek H
Novotný
Čvančara
Chomín
Feistauer
Cerha
Makovec
Stránský
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:1)
2 : 0
(6:2, 6:3)
1 : 2
(6:3, 2:6, 1:6)
0 : 2
(4:6, 0:6)
4. kolo
 
Vrábel
Makovec
Stránský
Marek H
Čvančara
Feistauer
Chomín
Novotný
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 1:6)
2 : 0
(6:2, 6:3)
2 : 0
(6:4, 6:4)
0 : 2
(4:6, 3:6)
5. kolo
 
Marek H
Vrábel
Novotný
Stránský
Feistauer
Chomín
Makovec
Cerha
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:2)
0 : 2
(3:6, 1:6)
2 : 0
(6:4, 6:4)
0 : 2
(3:6, 6:7)
6. kolo
 
Cerha
Marek H
Chomín
Stránský
Čvančara
Makovec
Vrábel
Novotný
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:2, 3:6, 6:3)
1 : 2
(7:5, 4:6, 1:6)
2 : 0
(6:4, 6:3)
0 : 2
(4:6, 5:7)
7. kolo
 
Makovec
Feistauer
Stránský
Vrábel
Novotný
Cerha
Marek H
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 0
(6:4, 7:5)
0 : 2
(3:6, 2:6)
2 : 0
(8:5, 9:2)
8. kolo
 
Chomín
Vrábel
Cerha
Stránský
Feistauer
Marek H
Čvančara
Novotný
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 7:5)
1 : 2
(6:2, 0:6, 1:6)
1 : 2
(6:7, 7:6, 5:7)
0 : 2
(4:6, 4:6)
9. kolo
 
Vrábel
Cerha
Makovec
Chomín
Novotný
Feistauer
Stránský
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 1
(3:6, 6:2, 6:3)
0 : 2
(3:6, 4:6)

INFO 23.1.20      Pavel Majer  odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů.

KONEČNÉ  POŘADÍ

2. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Militký77014:191:4120
2Poživil Jb76112:282:3418
3Scheithauerová7439:878:6911
4Čáp7347:666:4910
5Jonáš7254:528:395
6Macháček7164:1036:725
7Čižínský7162:826:613
8Poživil Jv7070:1232:740
  Klesa 0 0 0 odstoupil

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Čižínský
Poživil Jb
Militký
Macháček
Scheithauerová
Jonáš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 1:6)
2 : 1
(3:6, 6:1, 6:0)
1 : 2
(6:4, 2:6, 3:6)
2. kolo
 
Čáp
Čižínský
Poživil Jb
Militký
Macháček
Scheithauerová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:2)
0 : 2
(5:7, 5:7)
1 : 2
(6:4, 2:6, 5:7)
3. kolo
 
Poživil Jv
Jonáš
Militký
Čáp
Scheithauerová
Poživil Jb
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 0
(7:6, 6:3)
0 : 2
(2:6, 4:6)
4. kolo
 
Čižínský
Militký
Macháček
Poživil Jv
Čáp
Scheithauerová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 0:6)
2 : 0
(6:3, 6:1)
1 : 2
(6:4, 2:6, 6:7)
5. kolo
 
Poživil Jv
Poživil Jb
Jonáš
Macháček
Scheithauerová
Čižínský
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 3:6)
2 : 0
(6:3, 6:1)
2 : 0
(6:1, 6:1)
6. kolo
 
Poživil Jb
Jonáš
Čáp
Poživil Jv
Militký
Scheithauerová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:2, 6:2)
2 : 0
(6:1, 6:2)
7. kolo
 
Jonáš
Čáp
Poživil Jv
Čižínský
Macháček
Poživil Jb
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(6:7, 6:7)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
8. kolo
 
Čáp
Macháček
Militký
Poživil Jv
Čižínský
Jonáš
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:4, 6:2)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
9. kolo
 
Jonáš
Militký
Macháček
Čižínský
Poživil Jv
Scheithauerová
Poživil Jb
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:3, 6:4)

INFO 23.1.20      Roman Klesa  odstoupil  ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů.

KONEČNÉ  POŘADÍ

3. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Košek86214:6107:8018
2Řezáčová86213:6106:7617
3Stanislav8356:444:469
4Vachek8267:1281:849
5Halounek8357:565:587
6Mašín8266:1176:877
7Melša8266:965:807
8Seidl8264:749:555
9Lochman8264:729:565

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Košek
Lochman
Mašín
Stanislav
Řezáčová
Seidl
Vachek
Melša
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(7:5, 3:6, 2:6)
0 : 2
(4:6, 3:6)
2 : 0
(6:1, 7:5)
1 : 2
(7:5, 6:7, 4:6)
2. kolo
 
Halounek
Košek
Lochman
Mašín
Stanislav
Řezáčová
Seidl
Vachek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(5:7, 7:6, 6:4)
2 : 0
(6:4, 6:4)
0 : 2
(2:6, 6:7)
2 : 0
(6:4, 6:1)
3. kolo
 
Vachek
Stanislav
Mašín
Halounek
Řezáčová
Lochman
Melša
Seidl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 4:6)
1 : 2
(6:2, 1:6, 4:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
1 : 2
(4:6, 6:4, 2:6)
4. kolo
 
Lochman
Vachek
Stanislav
Melša
Halounek
Řezáčová
Košek
Mašín
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
1 : 2
(6:3, 3:6, 5:7)
2 : 1
(6:3, 6:7, 6:4)
5. kolo
 
Seidl
Stanislav
Vachek
Halounek
Řezáčová
Košek
Melša
Lochman
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 4:6)
1 : 2
(1:6, 7:6, 6:7)
1 : 2
(6:4, 6:7, 2:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
6. kolo
 
Lochman
Seidl
Halounek
Melša
Mašín
Řezáčová
Košek
Vachek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 0
(7:6, 6:3)
2 : 0
(6:3 6:1)
7. kolo
 
Melša
Košek
Seidl
Halounek
Stanislav
Lochman
Vachek
Mašín
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 4:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 0
(6:1, 6:0)
8. kolo
 
Mašín
Melša
Halounek
Stanislav
Řezáčová
Vachek
Košek
Seidl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:0, 3:6, 6:3, 7:1))
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:2)
2 : 0
(7:5, 6:4)
9. kolo
 
Stanislav
Košek
Lochman
Halounek
Melša
Řezáčová
Seidl
Mašín
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(3:6, 5:7)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.

KONEČNÉ  POŘADÍ

4. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Muschaliková87114:5101:6918
2Tomašov85312:694:5317
3Zákonov85312:687:6717
4Babic86213:8102:8515
5Laurinčík84411:889:8015
6Fidler85311:991:7013
7Kutschka8265:1259:827
8Bouchalová8172:1434:853
9Sklenář V8172:1423:893

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Kutschka
Laurinčík
Fidler
Muschaliková
Bouchalová
Tomašov
Sklenář V
Babic
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 3:6)
0 : 2
(2:6, 3:6)
0 : 2
(2:6, 1:6)
2 : 0
(6:2, 6:3)
2. kolo
 
Laurinčík
Sklenář V
Muschaliková
Kutschka
Zákonov
Bouchalová
Tomašov
Fidler
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:2)
2 : 0
(6:1, 6:4)
2 : 0
(6:1, 6:1)
1 : 2
(3:6, 6:2, 3:6)
3. kolo
 
Kutschka
Tomašov
Sklenář V
Muschaliková
Babic
Laurinčík
Fidler
Zákonov
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 1:6)
0 : 2
(2:6, 3:6)
2 : 1
(6:3, 4:6, 6:3)
0 : 2
(4:6, 4:6)
4. kolo
 
Zákonov
Kutschka
Muschaliková
Babic
Bouchalová
Fidler
Tomašov
Sklenář V
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:4)
2 : 1
(6:4, 5:7, 6:1)
0 : 2
(0:6, 1:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
5. kolo
 
Babic
Tomašov
Laurinčík
Muschaliková
Kutschka
Bouchalová
Sklenář V
Zákonov
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(7:6, 3:6, 7:5)
1 : 2
(6:4, 6:7, 1:6)
2 : 0
(6:1, 7:5)
0 : 2
(2:6, 1:6)
6. kolo
 
Tomašov
Laurinčík
Fidler
Kutschka
Bouchalová
Sklenář V
Zákonov
Babic
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 2:6)
2 : 1
(4:6, 6:0, 6:2)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
1 : 2
(2:6, 6:1, 3:6)
7. kolo
 
Laurinčík
Zákonov
Muschaliková
Tomašov
Babic
Bouchalová
Sklenář V
Fidler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 5:7)
0 : 2
(2:6, 2:6)
2 : 0
(6:1, 6:0)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
8. kolo
 
Kutschka
Sklenář V
Zákonov
Muschaliková
Bouchalová
Laurinčík
Fidler
Babic
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
1 : 2
(4:6, 6:3, 4:6)
0 : 2
(2:6, 4:6)
1 : 2
(6:3, 0:6, 4:6)
9. kolo
 
Babic
Kutschka
Muschaliková
Bouchalová
Laurinčík
Fidler
Tomašov
Zákonov
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:1)
2 : 0
(6:1, 6:2)
1 : 2
(6:2, 2:6, 2:6)
2 : 0
(6:1, 6:0)

KONEČNÉ  POŘADÍ

5. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Knespl88016:2107:5322
2Řezáč87114:294:3421
3Fiala85310:680:4815
4Pokorná8357:851:6410
5Wolf8356:1061:689
6Vaníček8356:1058:669
7Cindrová8265:1052:797
8Plch8264:824:596
9Tomašovová8080:1216:720
  Hanzlík 1 0 1 odstoupil

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Knespl
Fiala
Plch
Wolf
Pokorná
Vaníček
Tomašovová
Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 7:5)
2 : 0
(6:1, 6:3)
2 : 0
(6:1, 6:3)
0 : 2
(2:6, 1:6)
2. kolo
 
Knespl
Cindrová
Wolf
Pokorná
Fiala
Řezáč
Vaníček
Tomašovová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:7, 7:6, 6:2)
0 : 2
(2:6, 2:6)
0 : 2
(2:6, 2:6)
2 : 0
(6:3, 6:2)
3. kolo
 
Řezáč
Vaníček
Plch
Knespl
Cindrová
Fiala
Tomašovová
Wolf
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:1)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:4, 6:4)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
4. kolo
 
Cindrová
Plch
Wolf
Řezáč
Knespl
Pokorná
Fiala
Vaníček
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(4:6, 0:6)
2 : 1
(6:0, 2:6, 6:1)
2 : 0
(6:2, 6:2)
5. kolo
 
Plch
Fiala
Vaníček
Wolf
Pokorná
Cindrová
Tomašovová
Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(2:6, 6:7)
2 : 0
(6:1, 7:5)
0 : 2
(2:6, 3:6)
6. kolo
 
Plch
Pokorná
Knespl
Řezáč
Fiala
Wolf
Cindrová
Tomašovová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
2 : 0
(7:6, 6:4)
2 : 0
(6:4, 6:3)
2 : 0
(6:1, 6:2)
7. kolo
 
Řezáč
Cindrová
Pokorná
Fiala
Vaníček
Knespl
Tomašovová
Plch
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(3:6, 0:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
8. kolo
 
Plch
Řezáč
Knespl
Wolf
Cindrová
Vaníček
Pokorná
Tomašovová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:1, 6:4)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
9. kolo
 
Wolf
Cindrová
Vaníček
Plch
Řezáč
Pokorná
Tomašovová
Fiala
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.

Cindrová : Hanzlík  2 : 1  (7:5, 3:6, 6:4)

KONEČNÉ  POŘADÍ

Čtyřhra mix 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Škábová + Kmeťo98117:3116:5924
2Cihlářová + Hašl97214:4104:5621
3Farkašová + Hlubuček98116:6120:8620
4Řezáčová + Makovec97215:6113:7320
5Muschaliková + Fidler95410:1096:7413
6Scheithauerová + Knespl9368:1287:9011
7D+P Rychetscí9368:1271:8111
8Hýblová + Stránský9276:1361:1067
9Ročejdlová + Růžička9182:1421:883
10Pokorná + Janata9092:1840:1162

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Scheithauerová + Knespl
Hýblová + Stránský
Škábová + Kmeťo
Cihlářová + Hašl
Muschaliková + Fidler
Řezáčová + Makovec
D+P Rychetscí
Farkašová + Hlubuček
Ročejdlová + Růžička
Pokorná + Janata
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 6:7)
2 : 0
(6:4, 7:5)
0 : 2
(2:6, 4:6)
0 : 2
(3:6, 2:6)
2 : 0
(6:2, 6:2)
2. kolo
 
Scheithauerová + Knespl
Škábová + Kmeťo
Hýblová + Stránský
Pokorná + Janata
Cihlářová + Hašl
Muschaliková + Fidler
Řezáčová + Makovec
D+P Rychetscí
Farkašová + Hlubuček
Ročejdlová + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 1:6)
2 : 1
(7:6, 4:6, 6:4)
2 : 0
(6:3, 6:3)
2 : 0
(6:0, 6:3)
2 : 0
(6:3, 6:1)
3. kolo
 
Muschaliková + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Škábová + Kmeťo
Hýblová + Stránský
Pokorná + Janata
Farkašová + Hlubuček
D+P Rychetscí
Cihlářová + Hašl
Ročejdlová + Růžička
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:4)
2 : 0
(7:5, 6:3)
1 : 2
(3:6, 6:3, 2:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
4. kolo
 
Scheithauerová + Knespl
D+P Rychetscí
Řezáčová + Makovec
Pokorná + Janata
Škábová + Kmeťo
Muschaliková + Fidler
Hýblová + Stránský
Farkašová + Hlubuček
Cihlářová + Hašl
Ročejdlová + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:1)
2 : 0
(6:1, 6:4)
2 : 0
(6:3, 7:5)
1 : 2
(3:6, 6:3, 3:6)
2 : 0
(6:2, 6:3)
5. kolo
 
Farkašová + Hlubuček
Řezáčová + Makovec
Pokorná + Janata
Cihlářová + Hašl
Muschaliková + Fidler
Hýblová + Stránský
D+P Rychetscí
Škábová + Kmeťo
Ročejdlová + Růžička
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:4, 3:6, 6:4)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
1 : 2
(6:4, 1:6, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
6. kolo
 
Scheithauerová + Knespl
Pokorná + Janata
Hýblová + Stránský
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Fidler
D+P Rychetscí
Cihlářová + Hašl
Farkašová + Hlubuček
Škábová + Kmeťo
Ročejdlová + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:2)
1 : 2
(2:6, 7:5, 2:6)
2 : 1
(4:6, 6:1, 6:4)
2 : 0
(7:6, 7:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
7. kolo
 
Farkašová + Hlubuček
Scheithauerová + Knespl
Pokorná + Janata
Škábová + Kmeťo
Řezáčová + Makovec
Cihlářová + Hašl
D+P Rychetscí
Hýblová + Stránský
Ročejdlová + Růžička
Muschaliková + Fidler
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:4)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(7:6, 6:3)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
8. kolo
 
Scheithauerová + Knespl
Řezáčová + Makovec
Hýblová + Stránský
Cihlářová + Hašl
Muschaliková + Fidler
Pokorná + Janata
Škábová + Kmeťo
Farkašová + Hlubuček
D+P Rychetscí
Ročejdlová + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(3:6, 6:3, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
1 : 2
(5:7, 6:1, 2:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
9. kolo
 
Cihlářová + Hašl
Scheithauerová + Knespl
Pokorná + Janata
D+P Rychetscí
Farkašová + Hlubuček
Muschaliková + Fidler
Řezáčová + Makovec
Škábová + Kmeťo
Ročejdlová + Růžička
Hýblová + Stránský
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(7:5, 6:3)
0 : 2
(3:6, 3:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.

KONEČNÉ  POŘADÍ

Čtyřhra mix 2.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1M+J Tomašovovi87114:190:4920
2S+D Hodboďovi87114:4103:5919
3Š+J Bouchalovi85312:796:7316
4Vrbová + Řezáč84410:10103:8812
5Boumová + Žďánský83510:11102:10512
6Krčilová + Beran8448:962:7311
7Kamarádková + Dušek8356:1160:848
8Kombercová + Částečka8265:1364:906
9Prskavcová + Wolf8081:1431:901
  Cindrová + Hanzlík 1 0 1 odstoupili

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Kombercová + Částečka
Boumová + Žďánský
Prskavcová + Wolf
Kamarádková + Dušek
Krčilová + Beran
Š+J Bouchalovi
Vrbová + Řezáč
S+D Hodboďovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:4)
0 : 2
(1:6, 4:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(1:6, 1:6)
2. kolo
 
Kombercová + Částečka
Prskavcová + Wolf
Kamarádková + Dušek
Krčilová + Beran
Boumová + Žďánský
S+D Hodboďovi
M+J Tomašovovi
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:0)
0 : 2
(2:6, 2:6)
1 : 2
(4:6, 6:4, 3:6)
2 : 0
(7:6, 6:4)
3. kolo
 
Krčilová + Beran
Kombercová + Částečka
Vrbová + Řezáč
Š+J Bouchalovi
Prskavcová + Wolf
Boumová + Žďánský
S+D Hodboďovi
M+J Tomašovovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:1)
1 : 2
(5:7, 7:6, 6:7)
0 : 2
(0:6, 3:6)
0 : 2
(6:7, 6:7)
4. kolo
 
Š+J Bouchalovi
S+D Hodboďovi
Kamarádková + Dušek
Vrbová + Řezáč
Prskavcová + Wolf
Krčilová + Beran
Boumová + Žďánský
M+J Tomašovovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:2, 2:6, 1:6)
0 : 2
(0:6, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
1 : 2
(6:7, 6:2, 0:6)
5. kolo
 
Vrbová + Řezáč
Kombercová + Částečka
S+D Hodboďovi
Kamarádková + Dušek
Krčilová + Beran
Boumová + Žďánský
M+J Tomašovovi
Š+J Bouchalovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:2, 3:6, 6:4)
2 : 0
(6:1, 6:4)
2 : 1
(7:5, 6:7, 7:6)
2 : 0
(6:3, 6:3)
6. kolo
 
Kombercová + Částečka
S+D Hodboďovi
Kamarádková + Dušek
M+J Tomašovovi
Boumová + Žďánský
Š+J Bouchalovi
Prskavcová + Wolf
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 4:6)
0 : 2
(1:6, 0:6)
0 : 2
(2:6, 4:6)
1 : 2
(7:5, 5:7, 1:6)
7. kolo
 
M+J Tomašovovi
Kombercová + Částečka
Š+J Bouchalovi
Kamarádková + Dušek
S+D Hodboďovi
Prskavcová + Wolf
Vrbová + Řezáč
Krčilová + Beran
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:1)
1 : 2
( 6:3, 2:6, 5:7)
2 : 0
(6:4, 6:3)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
8. kolo
 
Kombercová + Částečka
Š+J Bouchalovi
Boumová + Žďánský
Kamarádková + Dušek
Prskavcová + Wolf
M+J Tomašovovi
Krčilová + Beran
S+D Hodboďovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 4:6)
2 : 0
(6:2, 7:5)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
9. kolo
 
Š+J Bouchalovi
Prskavcová + Wolf
Kamarádková + Dušek
Kombercová + Částečka
M+J Tomašovovi
Krčilová + Beran
Vrbová + Řezáč
Boumová + Žďánský
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:2)
2 : 0
(6:3, 6:2)
2 : 0
(6:4, 6:2)
1 : 2
(4:6, 6:2, 6:7)

Š+J Bouchalovi : Cindrová + Hanzlík  2 : 0  (6:4, 7:5)

Čtyřhra mix - PLAY OFF
ROZLOSOVÁNÍ - PLAY OFF
čtvrtfinále do 10.9.20 semifinále do 20.9.20 finále do 1.10.20
           
Ročejdlová + Růžička 6 6        
M+J Tomašovovi 2 3        
    Ročejdlová + Růžička 6 4 6    
    D+P Rychetscí 3 6 2    
Boumová + Žďánský 2 6 3        
D+P Rychetscí 6 3 6        
        Ročejdlová + Růžička 6 6
        Scheithauerová + Knespl 3 4
Muschaliková + Fidler 6 6        
Štaflová + Rubeš 0 1        
    Muschaliková + Fidler  7 6    
    Scheithauerová + Knespl  5 4    
S+D Hodboďovi 6 3 4     D+P Rychetscí 6 3 4
Scheithauerová + Knespl 1 6 6     Muschaliková + Fidler 2 6 6
        o 3. místo
Právo výběru kurtu, tedy domácí prostředí, má LÉPE UMÍSTĚNÝ pár v základní části.  
           
ROZLOSOVÁNÍ - ÚTĚCHY
  do 20.9.20  
Kamarádková + Dušek 3 7 3 Kombercová + Částečka 3 6 4 Vrbová + Řezáč 6 4 6
Vrbová + Řezáč 6 6 6 Kamarádková + Dušek 6 4 6 Kombercová + Částečka 3 6 0
           
Právo výběru kurtu, tedy domácí prostředí, má PRVNÍ uvedený pár.    

Čtyřhra mix A - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Ročejdlová + Růžička4408:152:2411
2Muschaliková + Fidler4225:448:457
3Boumová + Žďánský4224:433:336
4S+D Hodboďovi4225:545:496
5Kamarádková + Dušek4040:822:490

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Boumová + Žďánský
Muschaliková + Fidler
Kamarádková + Dušek
Ročejdlová + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 4:6)
0 : 2
(2:6, 4:6)
2. kolo
 
Ročejdlová + Růžička
Boumová + Žďánský
S+D Hodboďovi
Kamarádková + Dušek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:1)
2 : 0
(6:3, 6:1)
3. kolo
 
Boumová + Žďánský
S+D Hodboďovi
Muschaliková + Fidler
Ročejdlová + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:4)
0 : 2
(3:6, 3:6)
4. kolo
 
S+D Hodboďovi
Muschaliková + Fidler
Kamarádková + Dušek
Boumová + Žďánský
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(7:5, 4:6, 7:6)
0 : 2
(3:6, 1:6)
5. kolo
 
Ročejdlová + Růžička
S+D Hodboďovi
Muschaliková + Fidler
Kamarádková + Dušek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:2)
2 : 0
(7:5, 6:3)

Pár Farkašová + Hlubuček se odhlásil ze soutěže.

Čtyřhra mix - PLAY OFF
ROZLOSOVÁNÍ - PLAY OFF
čtvrtfinále do 10.9.20 semifinále do 20.9.20 finále do 1.10.20
           
Ročejdlová + Růžička 6 6        
M+J Tomašovovi 2 3        
    Ročejdlová + Růžička 6 4 6    
    D+P Rychetscí 3 6 2    
Boumová + Žďánský 2 6 3        
D+P Rychetscí 6 3 6        
        Ročejdlová + Růžička 6 6
        Scheithauerová + Knespl 3 4
Muschaliková + Fidler 6 6        
Štaflová + Rubeš 0 1        
    Muschaliková + Fidler 5 4    
    Scheithauerová + Knespl 7 6    
S+D Hodboďovi 6 3 4     D+P Rychetscí  
Scheithauerová + Knespl 1 6 6     Muschaliková + Fidler  
        o 3. místo
Právo výběru kurtu, tedy domácí prostředí, má LÉPE UMÍSTĚNÝ pár v základní části.  
           
ROZLOSOVÁNÍ - ÚTĚCHY
  do 20.9.20  
Kamarádková + Dušek 3 7 3 Kombercová + Částečka   Vrbová + Řezáč 6 4 6
Vrbová + Řezáč 6 6 6 Kamarádková + Dušek   Kombercová + Částečka 3 6 0
           
Právo výběru kurtu, tedy domácí prostředí, má PRVNÍ uvedený pár.    

Čtyřhra mix B - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Scheithauerová + Knespl5419:369:4412
2D+P Rychetscí5418:567:499
3Štaflová + Rubeš5327:663:598
4M+J Tomašovovi5236:765:727
5Vrbová + Řezáč5146:965:796
6Kombercová + Částečka5143:937:633

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Kombercová + Částečka
Štaflová + Rubeš
Vrbová + Řezáč
Scheithauerová + Knespl
M+J Tomašovovi
D+P Rychetscí
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 3:6)
2 : 1
(6:3, 5:7, 6:4)
0 : 2
(5:7, 4:6)
2. kolo
 
Kombercová + Částečka
Vrbová + Řezáč
Scheithauerová + Knespl
M+J Tomašovovi
Štaflová + Rubeš
D+P Rychetscí
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(3:6, 6:4, 6:1)
2 : 1
(6:1, 6:7, 6:3)
1 : 2
(3:6, 6:3, 1:6)
3. kolo
 
M+J Tomašovovi
Kombercová + Částečka
D+P Rychetscí
Scheithauerová + Knespl
Vrbová + Řezáč
Štaflová + Rubeš
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:4)
0 : 2
(4:6, 3:6)
1 : 2
(6:4, 4:6, 2:6)
4. kolo
 
Kombercová + Částečka
D+P Rychetscí
Štaflová + Rubeš
Scheithauerová + Knespl
Vrbová + Řezáč
M+J Tomašovovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 4:6, 0:6)
0 : 2
(1:6, 5:7)
1 : 2
(6:7, 6:4, 5:7)
5. kolo
 
D+P Rychetscí
Vrbová + Řezáč
Scheithauerová + Knespl
Kombercová + Částečka
M+J Tomašovovi
Štaflová + Rubeš
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 6:1, 6:1)
2 : 0
(6:2, 6:1)
1 : 2
(3:6, 7:6, 5:7)

KONEČNÉ  POŘADÍ

Čtyřhra muži 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Samek + Chumlen88016:1103:5223
2Puskajler + Jaroš86212:588:7817
3Vrabec + Toman85310:778:8014
4Rychetský + Růžička8448:974:7011
5Hrabě + Jonáš8265:645:527
6Cerha + Majer8265:1264:877
7Repš + Fišera8264:648:496
8Vrábel + Tejbus8174:964:644
9Plecháč + Hůla8081:1031:631

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Repš + Fišera
Puskajler + Jaroš
Vrábel + Tejbus
Vrabec + Toman
Hrabě + Jonáš
Samek + Chumlen
Plecháč + Hůla
Rychetský + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 2:6)
1 : 2
(6:3, 4:6, 6:7)
1 : 2
(6:4, 4:6, 2:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2. kolo
 
Cerha + Majer
Repš + Fišera
Vrabec + Toman
Hrabě + Jonáš
Samek + Chumlen
Plecháč + Hůla
Puskajler + Jaroš
Vrábel + Tejbus
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:4)
0 : 2
(3:6, 3:6)
2 : 0
(7:5, 6:3)
2 : 0
(6:3, 6:4)
3. kolo
 
Plecháč + Hůla
Vrabec + Toman
Vrábel + Tejbus
Cerha + Majer
Rychetský + Růžička
Samek + Chumlen
Hrabě + Jonáš
Puskajler + Jaroš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 3:6)
2 : 1
(6:2, 6:7, 6:2)
0 : 2
(2:6, 2:6)
0 : 2
(6:7, 3:6)
4. kolo
 
Cerha + Majer
Hrabě + Jonáš
Repš + Fišera
Vrábel + Tejbus
Vrabec + Toman
Rychetský + Růžička
Puskajler + Jaroš
Plecháč + Hůla
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 4:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 0
(6:4, 6:4)
2 : 1
(6:4, 1:6, 7:6)
5. kolo
 
Plecháč + Hůla
Cerha + Majer
Samek + Chumlen
Vrabec + Toman
Hrabě + Jonáš
Repš + Fišera
Rychetský + Růžička
Puskajler + Jaroš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:1, 6:2)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(5:7, 4:6)
6. kolo
 
Repš + Fišera
Plecháč + Hůla
Vrábel + Tejbus
Hrabě + Jonáš
Puskajler + Jaroš
Samek + Chumlen
Cerha + Majer
Rychetský + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(3:6, 1:6)
0 : 2
(4:6, 3:6)
7. kolo
 
Samek + Chumlen
Cerha + Majer
Plecháč + Hůla
Vrábel + Tejbus
Vrabec + Toman
Puskajler + Jaroš
Rychetský + Růžička
Repš + Fišera
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:3)
0 : 0
(0:0, 0:0)
2 : 0
(6:4, 6:3)
0 : 2
(3:6, 2:6)
8. kolo
 
Cerha + Majer
Vrabec + Toman
Hrabě + Jonáš
Plecháč + Hůla
Repš + Fišera
Samek + Chumlen
Vrábel + Tejbus
Rychetský + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 3:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(2:6, 6:7)
1 : 2
(6:0, 4:6, 4:6)
9. kolo
 
Vrabec + Toman
Repš + Fišera
Samek + Chumlen
Vrábel + Tejbus
Puskajler + Jaroš
Cerha + Majer
Rychetský + Růžička
Hrabě + Jonáš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 1:6)
2 : 0
(7:5, 6:4)
2 : 0
(6:3, 6:3)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.

KONEČNÉ  POŘADÍ

Čtyřhra muži 2.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Novák + Sklenář L77014:186:3420
2Částečka + Truhlář75211:477:5316
3Košek + Petrtýl74310:779:6113
4Spielmann + Kadlec7439:880:7711
5Klesa + Marek D7163:743:543
6Čvančara + Feistauer7162:726:502
7Halounek + Macháček7071:824:531
8Kamarád + Schulz7070:816:490

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Kamarád + Schulz
Spielmann + Kadlec
Košek + Petrtýl
Klesa + Marek D
Částečka + Truhlář
Čvančara + Feistauer
Novák + Sklenář L
Halounek + Macháček
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 3:6)
1 : 2
(7:5, 4:6, 4:6)
2 : 0
(6:3, 6:2)
2 : 0
(6:2, 6:3)
2. kolo
 
Kamarád + Schulz
Košek + Petrtýl
Klesa + Marek D
Částečka + Truhlář
Čvančara + Feistauer
Novák + Sklenář L
Spielmann + Kadlec
Halounek + Macháček
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
0 : 2
(1:6, 6:7)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 1
(4:6, 6:3, 7:5)
3. kolo
 
Halounek + Macháček
Čvančara + Feistauer
Novák + Sklenář L
Klesa + Marek D
Částečka + Truhlář
Kamarád + Schulz
Košek + Petrtýl
Spielmann + Kadlec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 0
(6:4, 6:3)
2 : 0
(7:5, 6:2)
0 : 2
(1:6, 3:6)
4. kolo
 
Kamarád + Schulz
Novák + Sklenář L
Klesa + Marek D
Halounek + Macháček
Košek + Petrtýl
Částečka + Truhlář
Spielmann + Kadlec
Čvančara + Feistauer
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 2:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 1
(6:3, 3:6, 6:0)
1 : 2
(3:6, 7:5, 4:6)
5. kolo
 
Halounek + Macháček
Kamarád + Schulz
Novák + Sklenář L
Košek + Petrtýl
Čvančara + Feistauer
Klesa + Marek D
Částečka + Truhlář
Spielmann + Kadlec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 1
(2:6, 6:1, 6:2)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 0
(6:4, 6:3)
6. kolo
 
Kamarád + Schulz
Čvančara + Feistauer
Košek + Petrtýl
Halounek + Macháček
Částečka + Truhlář
Novák + Sklenář L
Spielmann + Kadlec
Klesa + Marek D
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
2 : 0
(6:2, 6:3)
0 : 2
(4:6, 2:6)
2 : 1
(6:3, 2:6, 6:3)
7. kolo
 
Halounek + Macháček
Částečka + Truhlář
Klesa + Marek D
Kamarád + Schulz
Čvančara + Feistauer
Košek + Petrtýl
Novák + Sklenář L
Spielmann + Kadlec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(2:6, 2:6)
2 : 0
(6:2, 6:2)

Čtyřhra muži Open SB - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Šimek + Jetel85310:060:1215
2Čížek + Muller8448:257:3210
3Kolář + Štěpánek8357:247:3210
4J+M Hartmanovi8356:447:419
5Šubrt + Žahour8357:763:729
6Talpa + Cvikl8264:231:246
7Luhan + Škorpík8264:842:646
8Klement + Dzur8172:1357:862
9Vejlupek + Plichta8082:1244:852

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Klement + Dzur
Kolář + Štěpánek
Čížek + Muller
Talpa + Cvikl
Luhan + Škorpík
J+M Hartmanovi
Vejlupek + Plichta
Šimek + Jetel
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 6:7)
2 : 0
(6:3, 6:4)
0 : 2
(3:6, 1:6)
0 : 2
(1:6, 0:6)
2. kolo
 
Šubrt + Žahour
Klement + Dzur
Talpa + Cvikl
Luhan + Škorpík
J+M Hartmanovi
Vejlupek + Plichta
Kolář + Štěpánek
Čížek + Muller
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:4)
2 : 0
(6:4, 6:2)
2 : 0
(6:3, 6:4)
1 : 2
(2:6, 7:6, 1:6)
3. kolo
 
Šimek + Jetel
J+M Hartmanovi
Čížek + Muller
Šubrt + Žahour
Luhan + Škorpík
Kolář + Štěpánek
Vejlupek + Plichta
Talpa + Cvikl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:3)
2 : 1
(6:2, 3:6, 6:2)
0 : 2
(3:6, 0:6)
0 : 2
(3:6, 3:6)
4. kolo
 
Klement + Dzur
Čížek + Muller
Talpa + Cvikl
Šimek + Jetel
Šubrt + Žahour
Luhan + Škorpík
Kolář + Štěpánek
Vejlupek + Plichta
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 2:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
0 : 2
(3:6, 4:6)
2 : 0
(6:1, 6:1)
5. kolo
 
Šimek + Jetel
Kolář + Štěpánek
J+M Hartmanovi
Talpa + Cvikl
Luhan + Škorpík
Klement + Dzur
Vejlupek + Plichta
Šubrt + Žahour
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
0 : 0
(0:0, 0:0)
2 : 0
(7:6, 6:3)
1 : 2
(7:6, 5:7, 5:7)
6. kolo
 
Šubrt + Žahour
Šimek + Jetel
Čížek + Muller
Luhan + Škorpík
Klement + Dzur
Vejlupek + Plichta
Kolář + Štěpánek
J+M Hartmanovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 1:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
2 : 1
(5:7, 6:2, 6:2)
0 : 0
(0:0, 0:0)
7. kolo
 
Šimek + Jetel
Klement + Dzur
J+M Hartmanovi
Šubrt + Žahour
Talpa + Cvikl
Kolář + Štěpánek
Vejlupek + Plichta
Čížek + Muller
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:0)
0 : 2
(2:6, 4:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
0 : 0
(0:0, 0:0)
8. kolo
 
Šubrt + Žahour
Talpa + Cvikl
Čížek + Muller
Šimek + Jetel
Klement + Dzur
J+M Hartmanovi
Luhan + Škorpík
Vejlupek + Plichta
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
0 : 0
(0:0, 0:0)
0 : 2
(4:6, 2:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
9. kolo
 
Šimek + Jetel
Luhan + Škorpík
J+M Hartmanovi
Čížek + Muller
Talpa + Cvikl
Klement + Dzur
Kolář + Štěpánek
Šubrt + Žahour
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:2)
0 : 0
(0:0, 0:0)
0 : 0
(0:0, 0:0)
0 : 0
(0:0, 0:0)

KONEČNÉ  POŘADÍ

Čtyřhra ženy - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Cihlářová + Smolková76112:387:5217
2Scheithauerová + Rychetská75212:594:6516
3Farkašová + Zapletalová7439:773:7112
4Ročejdlová + Krčilová7346:854:569
5Muschaliková + Štaflová7346:966:728
6Kombercová + Kamarádková7071:1431:891

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Cihlářová + Smolková
Farkašová + Zapletalová
Kombercová + Kamarádková
Muschaliková + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 4:6)
2 : 0
(7:5, 6:3)
0 : 2
(0:6, 0:6)
2. kolo
 
Ročejdlová + Krčilová
Cihlářová + Smolková
Farkašová + Zapletalová
Kombercová + Kamarádková
Scheithauerová + Rychetská
Muschaliková + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 4:6)
2 : 0
(6:3, 6:1)
2 : 0
(6:4, 7:6)
3. kolo
 
Kombercová + Kamarádková
Ročejdlová + Krčilová
Muschaliková + Štaflová
Farkašová + Zapletalová
Cihlářová + Smolková
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 0:6)
0 : 2
(5:7, 3:6)
2 : 1
(4:6, 7:6, 7:5)
4. kolo
 
Ročejdlová + Krčilová
Muschaliková + Štaflová
Cihlářová + Smolková
Kombercová + Kamarádková
Scheithauerová + Rychetská
Farkašová + Zapletalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:3)
2 : 0
(6:0, 6:2)
1 : 2
(3:6, 6:2, 4:6)
5. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Ročejdlová + Krčilová
Muschaliková + Štaflová
Cihlářová + Smolková
Kombercová + Kamarádková
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:2)
0 : 2
(1:6, 0:6)
0 : 2
(1:6, 0:6)
6. kolo
 
Scheithauerová + Rychetská
Cihlářová + Smolková
Kombercová + Kamarádková
Muschaliková + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:4)
1 : 2
(6:7, 6:4, 4:6)
7. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Scheithauerová + Rychetská
Muschaliková + Štaflová
Kombercová + Kamarádková
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 0:6, 2:6)
2 : 0
(6:3, 6:3)
8. kolo
 
Cihlářová + Smolková
Farkašová + Zapletalová
Ročejdlová + Krčilová
Ročejdlová + Krčilová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:4)
2 : 0
(6:0, 6:0)

KONEČNÉ  POŘADÍ

Extraliga MB - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Samek98116:2110:7324
2Janata97214:498:4921
3Šenkýř97214:6119:8419
4Kratochvíl96312:792:6117
5Šulc95412:888:7917
6Repš95410:990:7714
7Kmeťo9275:1162:876
8Hrabě9182:1232:803
9Jaroš9091:1231:781
10Fišera9091:1648:1021

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Fišera
Šulc
Hrabě
Šenkýř
Janata
Samek
Jaroš
Repš
Kmeťo
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
0 : 2
(3:6, 4:6)
0 : 2
(2:6, 3:6)
0 : 2
(2:6, 1:6)
1 : 2
(6:4, 2:6, 5:7)
2. kolo
 
Fišera
Hrabě
Šenkýř
Janata
Samek
Jaroš
Repš
Kmeťo
Šulc
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 2:6)
2 : 0
(6:1, 7:6)
2 : 0
(6:4, 6:3)
0 : 2
(5:7, 5:7)
0 : 2
(1:6, 2:6)
3. kolo
 
Kmeťo
Samek
Hrabě
Šulc
Janata
Fišera
Jaroš
Šenkýř
Kratochvíl
Repš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 5:7)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:1, 7:5)
1 : 2
(7:6, 1:6, 2:6)
2 : 0
(7:6, 6:3)
4. kolo
 
Fišera
Jaroš
Šulc
Repš
Hrabě
Janata
Šenkýř
Kmeťo
Samek
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
1 : 2
(6:4, 1:6, 1:6)
0 : 2
(2:6, 5:7)
2 : 0
(7:5, 7:5)
2 : 0
(6:3, 6:3)
5. kolo
 
Kmeťo
Fišera
Repš
Samek
Janata
Šulc
Jaroš
Hrabě
Kratochvíl
Šenkýř
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(3:6, 6:1, 6:1)
0 : 2
(4:6, 2:6)
2 : 0
(6:1, 6:0)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(3:6, 1:6)
6. kolo
do 8.3. 20
Janata
Jaroš
Šulc
Samek
Šenkýř
Repš
Hrabě
Kmeťo
Fišera
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:2)
2 : 0
(7:5, 6:4)
0 : 2
(4:6, 4:6)
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
7. kolo
 
Jaroš
Šulc
Kmeťo
Janata
Repš
Fišera
Samek
Šenkýř
Kratochvíl
Hrabě
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 2:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:3, 6:4)
2 : 0
(7:5, 7:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
8. kolo
 
Fišera
Samek
Hrabě
Repš
Jaroš
Kmeťo
Šulc
Šenkýř
Janata
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 6:7)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 0
(0:0, 0:0)
w.o.
1 : 2
(7:6, 6:7, 2:6)
2 : 0
(6:1, 6:3)
9. kolo
 
Repš
Janata
Kmeťo
Šulc
Samek
Hrabě
Šenkýř
Fišera
Kratochvíl
Jaroš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 1:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:3, 6:2)
2 : 0
(6:3, 6:2)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.

Extraliga Open SB - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Emr76113:390:5818
2Čermák76113:498:5117
3Šimek76112:388:4317
4Klement7348:871:6511
5Žahour7347:863:6610
6Dzur7346:955:638
7Sumtsová7162:1227:763
8Plichta7070:1414:840

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Dzur
Čermák
Klement
Emr
Šimek
Plichta
Žahour
Sumtsová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 1:6)
0 : 2
(3:6, 3:6)
2 : 0
(6:2, 6:2)
2 : 0
(6:2, 6:1)
2. kolo
 
Dzur
Klement
Emr
Šimek
Plichta
Žahour
Čermák
Sumtsová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:4, 4:6, 6:2)
1 : 2
(7:6, 6:7, 0:6)
0 : 2
(3:6, 3:6)
2 : 0
(6:1, 6:1)
3. kolo
 
Šimek
Dzur
Klement
Čermák
Žahour
Emr
Sumtsová
Plichta
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:1)
1 : 2
(6:4, 5:7, 0:6)
0 : 2
(1:6, 4:6)
2 : 0
(6:2, 6:2)
4. kolo
 
Dzur
Žahour
Čermák
Plichta
Klement
Šimek
Emr
Sumtsová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 0:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(4:6, 2:6)
2 : 0
(6:2, 6:3)
5. kolo
 
Šimek
Čermák
Žahour
Klement
Plichta
Emr
Sumtsová
Dzur
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 4:6)
0 : 2
(3:6, 2:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(2:6, 0:6)
6. kolo
 
Dzur
Plichta
Šimek
Žahour
Čermák
Emr
Klement
Sumtsová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:2, 6:4)
1 : 2
(4:6, 6:4, 4:6)
2 : 0
(6:1, 6:2)
7. kolo
do 5.4. 20
Emr
Dzur
Žahour
Čermák
Plichta
Klement
Sumtsová
Šimek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 7:6)
1 : 2
(7:6, 3:6, 1:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb