Konečné pořadí

1. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Hrabě99018:3119:6124
2Majer98116:6116:7120
3Kmeťo97214:597:4920
4Makovec96314:7103:8619
5Cerha94512:11112:10815
6Novotný94510:1086:9414
7Marek H9368:1493:1129
8Chomín9276:1476:1018
9Vrábel9184:1774:1194
10Brdlík9182:1734:1092

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Kmeťo
Brdlík
Cerha
Chomín
Hrabě
Novotný
Majer
Vrábel
Makovec
Marek H
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 1
(3:6, 6:0, 6:1)
+
2 : 1
(6:3, 2:6, 6:2)
+
2 : 0
(6:2, 7:5)
+
2. kolo
 
Brdlík
Marek H
Vrábel
Makovec
Novotný
Majer
Chomín
Hrabě
Kmeťo
Cerha
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 0:6)
+
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
0 : 2
(1:6, 2:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:1, 6:3)
+
3. kolo
 
Marek H
Vrábel
Cerha
Brdlík
Hrabě
Kmeťo
Majer
Chomín
Makovec
Novotný
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(5:7, 6:3, 4:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
4. kolo
 
Brdlík
Vrábel
Kmeťo
Majer
Novotný
Marek H
Cerha
Hrabě
Chomín
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(2:6, 6:3, 6:3)
+
0 : 2
(4:6, 0:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:3)
+
1 : 2
(4:6, 7:5, 5:7)
+
1 : 2
(6:7, 6:3, 6:7)
+
5. kolo
 
Hrabě
Brdlík
Vrábel
Novotný
Marek H
Chomín
Majer
Cerha
Makovec
Kmeťo
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
0 : 2
(6:7, 5:7)
+
2 : 1
(7:5, 3:6, 6:4)
+
2 : 1
(6:7, 6:4, 6:1)
+
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
6. kolo
 
Kmeťo
Marek H
Brdlík
Novotný
Chomín
Vrábel
Hrabě
Majer
Cerha
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
0 : 2
(3:6, 6:7)
+
2 : 0
(6:2, 7:6)
+
2 : 0
(6:0, 7:5)
+
0 : 2
(6:7, 4:6)
+
7. kolo
 
Vrábel
Kmeťo
Novotný
Chomín
Marek H
Cerha
Majer
Brdlík
Makovec
Hrabě
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:2)
+
2 : 1
(6:3, 5:7, 6:3)
+
2 : 0
(6:0, 6:1)
+
1 : 2
(6:1, 3:6, 4:6)
+
8. kolo
 
Brdlík
Chomín
Kmeťo
Novotný
Cerha
Vrábel
Hrabě
Marek H
Majer
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
2 : 0
(7:5, 6:2)
+
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
2 : 1
(6:1, 2:6, 6:2)
+
9. kolo
 
Chomín
Kmeťo
Novotný
Cerha
Marek H
Majer
Vrábel
Hrabě
Makovec
Brdlík
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
1 : 2
(6:7, 6:1, 0:6)
+
1 : 2
(3:6, 7:5, 1:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.

Konečné pořadí

2. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Stránský88016:0100:4124
2Feistauer87114:396:7620
3Klesa85311:792:7315
4Jonáš85310:784:7514
5Čáp85310:882:8113
6Scheithauerová8358:1187:9410
7Macháček8265:1271:847
8Melša8172:1443:913
9Řezáčová8082:1659:992

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Řezáčová
Klesa
Feistauer
Macháček
Scheithauerová
Stránský
Čáp
Melša
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
0 : 2
(1:6, 0:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
2. kolo
 
Melša
Řezáčová
Jonáš
Feistauer
Macháček
Scheithauerová
Stránský
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
2 : 0
(7:5, 6:1)
+
3. kolo
 
Řezáčová
Stránský
Čáp
Macháček
Scheithauerová
Jonáš
Klesa
Melša
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
0 : 2
(4:6, 6:7)
+
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
4. kolo
 
Stránský
Klesa
Macháček
Řezáčová
Feistauer
Scheithauerová
Jonáš
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 7:5)
+
2 : 0
(6:2, 7:5)
+
2 : 1
(7:6, 2:6, 7:5)
+
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
5. kolo
 
Řezáčová
Jonáš
Klesa
Macháček
Melša
Stránský
Čáp
Feistauer
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
0 : 2
(2:6, 5:7)
+
6. kolo
 
Macháček
Melša
Feistauer
Řezáčová
Scheithauerová
Čáp
Jonáš
Klesa
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
7. kolo
 
Klesa
Feistauer
Stránský
Macháček
Řezáčová
Scheithauerová
Melša
Jonáš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:1, 7:6)
+
1 : 2
(6:1, 3:6, 4:6)
+
0 : 2
(0:6, 2:6)
+
8. kolo
 
Jonáš
Stránský
Čáp
Řezáčová
Scheithauerová
Klesa
Feistauer
Melša
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 6:7)
+
2 : 1
(6:3, 1:6, 6:3)
+
1 : 2
(7:6, 5:7, 3:6)
+
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
9. kolo
 
Macháček
Jonáš
Stránský
Feistauer
Melša
Scheithauerová
Klesa
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:1, 4:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
0 : 2
(4:6, 1:6)
+
1 : 2
(1:6, 6:3, 3:6)
+

Konečné pořadí

3. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Militký97215:4103:5722
2Lochman96313:6113:8719
3Stanislav95412:8100:9417
4Košek95412:9101:9016
5Mašín96313:10115:10815
6Vachek95413:12131:13114
7Tomašov95412:11115:10614
8Muschaliková95411:12115:12112
9Babic9182:1654:1063
10Laurinčík9093:1878:1253

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Košek
Muschaliková
Lochman
Babic
Laurinčík
Vachek
Mašín
Stanislav
Militký
Tomašov
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
2 : 0
(6:4, 7:5)
+
1 : 2
(7:6, 4:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
2. kolo
 
Muschaliková
Mašín
Babic
Stanislav
Militký
Laurinčík
Košek
Lochman
Tomašov
Vachek
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(4:6, 7:6, 3:6)
+
0 : 2
(5:7, 3:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
2 : 0
(7:5, 7:5)
+
1 : 2
(4:6, 6:3, 5:7)
+
3. kolo
 
Laurinčík
Muschaliková
Lochman
Militký
Stanislav
Vachek
Mašín
Babic
Košek
Tomašov
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(4:6, 6:4, 5:7)
+
2 : 0
(6:1, 7:5)
+
2 : 0
(6:4, 7:5)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
1 : 2
(2:6, 6:4, 2:6)
+
4. kolo
 
Muschaliková
Lochman
Babic
Laurinčík
Militký
Košek
Vachek
Mašín
Tomašov
Stanislav
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
2 : 0
(6:3, 7:5)
+
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
1 : 2
(7:6, 4:6, 6:7)
+
2 : 1
(3:6, 7:5, 6:3)
+
5. kolo
 
Stanislav
Muschaliková
Vachek
Babic
Laurinčík
Košek
Mašín
Militký
Lochman
Tomašov
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(3:6, 6:3, 6:7)
+
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
0 : 2
(5:7, 3:6)
+
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
2 : 0
(7:5, 6:2)
+
6. kolo
 
Muschaliková
Vachek
Lochman
Laurinčík
Militký
Stanislav
Košek
Mašín
Tomašov
Babic
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(3:6, 7:5, 6:4)
+
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
1 : 2
(6:1, 2:6, 5:7)
+
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
7. kolo
 
Babic
Muschaliková
Vachek
Militký
Stanislav
Košek
Mašín
Lochman
Laurinčík
Tomašov
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
2 : 1
(6:3, 2:6, 6:3)
+
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
0 : 2
(6:7, 2:6)
+
8. kolo
 
Tomašov
Muschaliková
Militký
Babic
Laurinčík
Mašín
Košek
Vachek
Lochman
Stanislav
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:1, 5:7, 6:7)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
1 : 2
(6:3, 4:6, 4:6)
+
2 : 1
(5:7, 6:3, 6:0)
scr.
0 : 2
(4:6, 5:7)
+
9. kolo
 
Muschaliková
Militký
Vachek
Lochman
Stanislav
Laurinčík
Babic
Košek
Mašín
Tomašov
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 1
(7:5, 6:7, 7:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
1 : 2
(5:7, 6:4, 1:6)
+

Konečné pořadí

4. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Halounek77014:186:3520
2Zákonov76112:484:5916
3Sklenář V74310:670:6114
4Kutschka7439:667:5213
5Plch7255:1157:806
6Bouchalová7254:1049:746
7Chumlen L7254:1048:766
8Kuchta7162:1251:753
  Ženíšek 2 2 0 odstoupil pro zranění

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Halounek
Kuchta
Zákonov
Plch
Chumlen L
Kutschka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
2 : 1
(6:2, 5:7, 6:3)
+
0 : 2
(0:6, 2:6)
+
2. kolo
 
Bouchalová
Halounek
Plch
Sklenář V
Kuchta
Zákonov
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
0 : 2
(6:7, 3:6)
+
3. kolo
 
Zákonov
Bouchalová
Chumlen L
Plch
Sklenář V
Kuchta
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
4. kolo
 
Halounek
Zákonov
Plch
Kutschka
Bouchalová
Sklenář V
Kuchta
Chumlen L
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 1
(1:6, 6:1, 6:1)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
0 : 2
(6:7, 1:6)
+
5. kolo
 
Kutschka
Kuchta
Chumlen L
Bouchalová
Sklenář V
Halounek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
1 : 2
(1:6, 6:1, 1:6)
+
6. kolo
 
Halounek
Chumlen L
Bouchalová
Kutschka
Zákonov
Sklenář V
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
2 : 1
(6:2, 5:7, 6:1)
+
7. kolo
 
Chumlen L
Zákonov
Plch
Kuchta
Kutschka
Halounek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 5:7)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
8. kolo
 
Zákonov
Kutschka
Bouchalová
Plch
Sklenář V
Chumlen L
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
2 : 0
(6:1, 6:4)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
9. kolo
 
Kuchta
Bouchalová
Plch
Halounek
Kutschka
Sklenář V
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 5:7)
scr.
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:3)
+

INFO 11.3.19      Jarda Ženíšek  odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledky  Ženíšek : Chumlen L 2 : 0  (7:6, 6:4)  a  Sklenář V : Ženíšek 0 : 2  (4:6, 0:6) budou anulovány.

Konečné pořadí

5. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Fidler88016:1100:3823
2Cvanciger86214:4100:4820
3Knespl86212:482:4118
4Řezáč86212:590:5517
5Kubelka8448:864:6712
6Cindrová8356:1284:1027
7Vaníček8265:1254:867
8Macák8172:1425:853
9Sabol8081:1625:1021
  Tomašovová 2 0 2 odstoupila pro zranění

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Cindrová
Sabol
Knespl
Cvanciger
Vaníček
Kubelka
Macák
Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 7:5, 7:6)
+
0 : 2
(5:7, 1:6)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
+
2. kolo
 
Kubelka
Macák
Cvanciger
Řezáč
Sabol
Fidler
Knespl
Cindrová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:0)
+
1 : 2
(5:7, 6:0, 1:6)
+
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
3. kolo
 
Řezáč
Kubelka
Cindrová
Cvanciger
Fidler
Knespl
Vaníček
Sabol
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:0)
+
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
4. kolo
 
Cindrová
Fidler
Cvanciger
Kubelka
Knespl
Vaníček
Sabol
Macák
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:2, 7:5)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
5. kolo
 
Vaníček
Cindrová
Fidler
Cvanciger
Řezáč
Sabol
Macák
Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(5:7, 7:6, 4:6)
+
2 : 1
(3:6, 6:3, 7:5)
+
2 : 0
(6:1, 6:0)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
+
6. kolo
 
Cindrová
Macák
Fidler
Vaníček
Knespl
Řezáč
Sabol
Kubelka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
0 : 2
(4:6, 0:6)
+
7. kolo
 
Řezáč
Cindrová
Vaníček
Cvanciger
Kubelka
Knespl
Macák
Fidler
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 7:5)
+
0 : 2
(1:6, 0:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
+
8. kolo
 
Cindrová
Kubelka
Cvanciger
Sabol
Vaníček
Macák
Fidler
Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:2, 7:5)
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
9. kolo
 
Řezáč
Vaníček
Macák
Cvanciger
Kubelka
Fidler
Sabol
Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(0:6, 2:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.

INFO 26.2.19      Mirka Tomašovová  odstoupila ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrála minimální počet zápasů. Její výsledky  Fidler : Tomašovová 2 : 0  (6:2, 6:0)  a  Tomašovová : Vaníček 0 : 2  (4:6, 3:6) budou anulovány.

Info 15.1.19    Vzhledem ke zdravotním potížím má Mirka Tomašovová dlouhodobý odklad. Podle aktuálního zdravotního stavu začne hrát v březnu a nebo bude poté definitivně vymazána z rozpisu soutěže.

Konečné pořadí

Čtyřhra mix 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Farkašová + Hlubuček88016:2111:6222
2Řezáčová + Makovec86213:494:6519
3Ročejdlová + Růžička85311:689:6916
4Cihlářová + Jůza85311:1093:9112
5Scheithauerová + Knespl8449:1086:9011
6M+Z Menčíkovi8449:1087:8811
7Muschaliková + Fidler8176:1483:1067
8Pokorná + Janata8265:1368:936
9Štaflová + Vrábel8173:1452:994
  M+J Tomašovovi 3 0 3 odstoupili pro zranění
  Vrbová + Řezáč 2 0 2 odstoupili pro zranění

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Řezáčová + Makovec
Štaflová + Vrábel
Ročejdlová + Růžička
M+Z Menčíkovi
Muschaliková + Fidler
Pokorná + Janata
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:3)
2 : 0
(6:4, 6:1)
+
1 : 2
(6:4, 6:7, 0:6)
scr.
2. kolo
 
Pokorná + Janata
Řezáčová + Makovec
Farkašová + Hlubuček
Ročejdlová + Růžička
M+Z Menčíkovi
Muschaliková + Fidler
Cihlářová + Jůza
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
2 : 0
(7:5, 6:2)
+
2 : 1
(4:6, 7:6, 6:4)
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:3)
3. kolo
 
Řezáčová + Makovec
M+Z Menčíkovi
Scheithauerová + Knespl
Štaflová + Vrábel
Muschaliková + Fidler
Farkašová + Hlubuček
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 7:6)
2 : 0
(6:3, 7:6)
0 : 2
(2:6, 4:6)
4. kolo
 
Pokorná + Janata
Scheithauerová + Knespl
Farkašová + Hlubuček
Řezáčová + Makovec
Ročejdlová + Růžička
Muschaliková + Fidler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 4:6)
2 : 0
(7:5, 6:3)
2 : 0
(6:3, 7:5)
5. kolo
 
Řezáčová + Makovec
Ročejdlová + Růžička
Scheithauerová + Knespl
M+Z Menčíkovi
Cihlářová + Jůza
Štaflová + Vrábel
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:4)
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:3)
0 : 2
(4:6, 4:6)
6. kolo
 
Farkašová + Hlubuček
Scheithauerová + Knespl
Pokorná + Janata
Cihlářová + Jůza
Muschaliková + Fidler
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:3)
0 : 2
(3:6, 1:6)
0 : 2
(1:6, 5:7)
7. kolo
 
Cihlářová + Jůza
M+Z Menčíkovi
Scheithauerová + Knespl
Ročejdlová + Růžička
Štaflová + Vrábel
Pokorná + Janata
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(0:6, 6:3, 2:6)
0 : 2
(1:6, 4:6)
0 : 2
(2:6, 0:6)
8. kolo
 
M+Z Menčíkovi
Štaflová + Vrábel
Farkašová + Hlubuček
Cihlářová + Jůza
Muschaliková + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:2)
2 : 0
(6:2, 6:2)
1 : 2
(6:4, 0:6, 4:6)
9. kolo
 
Pokorná + Janata
M+Z Menčíkovi
Štaflová + Vrábel
Farkašová + Hlubuček
Cihlářová + Jůza
Ročejdlová + Růžička
Scheithauerová + Knespl
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 4:6)
1 : 2
(3:6, 7:6, 3:6)
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:3)
0 : 2
(2:6, 5:7)
10. kolo
 
Farkašová + Hlubuček
Pokorná + Janata
Ročejdlová + Růžička
Štaflová + Vrábel
Muschaliková + Fidler
Cihlářová + Jůza
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:3, 6:7, 6:3)
2 : 0
(6:2, 6:2)
1 : 2
(6:2, 5:7, 2:6)
11. kolo
 
Cihlářová + Jůza
Řezáčová + Makovec
M+Z Menčíkovi
Farkašová + Hlubuček
Štaflová + Vrábel
Muschaliková + Fidler
Pokorná + Janata
Ročejdlová + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:2, 2:6, 6:3)
0 : 2
(0:6, 6:7)
0 : 2
(1:6, 2:6)
0 : 2
(1:6, 5:7)

INFO 8.3.19      Vrbová + Řezáč  odstoupili ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehráli minimální počet zápasů. Jejich výsledky  Scheithauerová + Knespl : Vrbová + Řezáč  2 : 0  (6:2, 6:4 a  Štaflová + Vrábel : Vrbová + Řezáč  2 : 0  (6:4, 6:4 budou anulovány.

INFO 26.2.19      M+J Tomašovovi  odstoupili ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehráli minimální počet zápasů. Jejich výsledky  M+J Tomašovovi : Cihlářová + Jůza 0 : 2  (4:6, 0:6), Štaflová + Vrábel : M+J Tomašovovi  2 : 0  (6:2, 6:1 a  M+J Tomašovovi : Pokorná + Janata 1 : 2  (6:4, 1:6, 4:6) budou anulovány.

Info 15.1.19    Vzhledem ke zdravotním potížím mají páry Vrbová + Řezáč a M+J Tomašovovi dlouhodobý odklad. Podle aktuálního zdravotního stavu začnou hrát v březnu a nebo budou poté definitivně vymazány z rozpisu soutěže.

Konečné pořadí

Čtyřhra mix 2.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1D+P Rychetscí88016:199:3823
2S+D Hodboďovi86214:4100:5320
3Š+J Bouchalovi85311:684:6316
4E+J Novákovi84410:989:8813
5Vojtová + Křížek8448:980:6811
6Gregorová + Kudrna8448:1060:8910
7Krčilová + Beran Z8356:1171:838
8Cindrová + Hanzlík8265:1353:936
9Kombercová + Částečka8081:1641:1021
  Salačová + Sklenář L 0 0 0 odstoupili ze zdravotních důvodů

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Cindrová + Hanzlík
Krčilová + Beran Z
D+P Rychetscí
Š+J Bouchalovi
Gregorová + Kudrna
E+J Novákovi
Vojtová + Křížek
Kombercová + Částečka
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 3:6, 0:6)
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:3)
2 : 0
(6:0, 6:3)
+
2. kolo
 
S+D Hodboďovi
Gregorová + Kudrna
E+J Novákovi
Vojtová + Křížek
Krčilová + Beran Z
D+P Rychetscí
Kombercová + Částečka
Cindrová + Hanzlík
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:1, 4:6, 5:7)
+
1 : 2
(6:3, 4:6, 3:6)
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
1 : 2
(2:6, 7:5, 3:6)
+
3. kolo
 
Vojtová + Křížek
S+D Hodboďovi
Š+J Bouchalovi
E+J Novákovi
Krčilová + Beran Z
Gregorová + Kudrna
Cindrová + Hanzlík
D+P Rychetscí
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 4:6)
1 : 2
(6:2, 3:6, 4:6)
0 : 2
(3:6, 5:7)
0 : 2
(0:6, 0:6)
4. kolo
 
S+D Hodboďovi
Š+J Bouchalovi
E+J Novákovi
Krčilová + Beran Z
D+P Rychetscí
Vojtová + Křížek
Gregorová + Kudrna
Kombercová + Částečka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:1)
2 : 0
(6:4, 6:4)
2 : 0
(6:4, 6:2)
2 : 0
(6:4, 6:3)
5. kolo
 
Vojtová + Křížek
Š+J Bouchalovi
Cindrová + Hanzlík
Gregorová + Kudrna
Krčilová + Beran Z
S+D Hodboďovi
Kombercová + Částečka
E+J Novákovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 2:6)
2 : 0
(6:3, 6:2)
0 : 2
(0:6, 5:7)
0 : 2
(5:7, 2:6)
6. kolo
 
E+J Novákovi
Cindrová + Hanzlík
Gregorová + Kudrna
D+P Rychetscí
Š+J Bouchalovi
Krčilová + Beran Z
S+D Hodboďovi
Kombercová + Částečka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:1)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:4, 6:2)
2 : 0
(6:1, 6:1)
7. kolo
 
Vojtová + Křížek
Krčilová + Beran Z
Cindrová + Hanzlík
S+D Hodboďovi
D+P Rychetscí
E+J Novákovi
Kombercová + Částečka
Š+J Bouchalovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 4:6)
0 : 2
(2:6, 0:6)
2 : 0
(6:3, 7:5)
0 : 2
(3:6, 1:6)
8. kolo
 
Gregorová + Kudrna
Vojtová + Křížek
Š+J Bouchalovi
Cindrová + Hanzlík
S+D Hodboďovi
D+P Rychetscí
Krčilová + Beran Z
Kombercová + Částečka
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:2, 7:5)
1 : 2
(6:1, 6:7, 0:6)
2 : 0
(6:1, 6:2)
9. kolo
do 28.4.19
Cindrová + Hanzlík
Vojtová + Křížek
Gregorová + Kudrna
Š+J Bouchalovi
E+J Novákovi
S+D Hodboďovi
D+P Rychetscí
Kombercová + Částečka
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 2:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(2:6, 4:6)
2 : 0
(6:1, 6:2)

INFO 11.3.19    Pár Gregorová + Kudrna odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu odehrál minimální počet zápasů, ty budou zachovány a zbývající zapasy budou kontumovány ve prospěch soupeřů.

INFO 11.12.18   Pár Salačová + Sklenář L odstupuje ze zdravotních důvodů ze soutěže. Jelikož neodehráli žádný zápas bude vymazán z hracího plánu,

Konečné pořadí

Čtyřhra muži 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Kolář + Žahour1010020:2131:6528
2Kudláček + Šubrt109118:3122:5826
3Samek + Chumlen F108216:5112:6923
4Klement + Dzúr106415:9128:8520
5Vrábel + Tejbus105512:1199:10816
6Puskajler + Jaroš106412:1195:10315
7Malý + Hlubuček10469:12100:9213
8Repš + Fišera10378:1465:10811
9Hrabě + Šenkýř10376:1583:968
10Cerha + Majer10193:1859:1134
11Novák + Sklenář L100101:2028:1251

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Kolář + Žahour
Malý + Hlubuček
Puskajler + Jaroš
Repš + Fišera
Klement + Dzúr
Samek + Chumlen F
Cerha + Majer
Vrábel + Tejbus
Kudláček + Šubrt
Novák + Sklenář L
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
2 : 1
(7:6, 6:7, 6:3)
+
1 : 2
(5:7, 6:4, 3:6)
+
0 : 2
(6:7, 2:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
2. kolo
 
Malý + Hlubuček
Puskajler + Jaroš
Hrabě + Šenkýř
Kolář + Žahour
Samek + Chumlen F
Cerha + Majer
Repš + Fišera
Klement + Dzúr
Vrábel + Tejbus
Kudláček + Šubrt
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 3:6, 6:7)
+
0 : 2
(3:6, 2:6)
2 : 0
(6:2, 6:2)
2 : 0
(7:5, 7:5)
0 : 2
(0:6, 3:6)
3. kolo
 
Klement + Dzúr
Malý + Hlubuček
Puskajler + Jaroš
Hrabě + Šenkýř
Novák + Sklenář L
Vrábel + Tejbus
Cerha + Majer
Repš + Fišera
Kudláček + Šubrt
Samek + Chumlen F
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
2 : 0
(6:2, 6:3)
1 : 2
(2:6, 6:3, 6:7)
0 : 2
(0:6, 1:6)
2 : 0
(6:3, 6:1)
4. kolo
 
Kolář + Žahour
Puskajler + Jaroš
Hrabě + Šenkýř
Klement + Dzúr
Samek + Chumlen F
Novák + Sklenář L
Malý + Hlubuček
Cerha + Majer
Repš + Fišera
Kudláček + Šubrt
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:0)
0 : 2
(0:6, 4:6)
2 : 0
(6:2, 7:5)
2 : 0
(6:1, 6:3)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
5. kolo
 
Klement + Dzúr
Kolář + Žahour
Vrábel + Tejbus
Samek + Chumlen F
Novák + Sklenář L
Repš + Fišera
Cerha + Majer
Hrabě + Šenkýř
Kudláček + Šubrt
Malý + Hlubuček
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 3:6, 4:6)
0 : 2
(3:6, 1:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
1 : 2
(3:6, 6:3, 2:6)
2 : 0
(6:3, 6:4)
6. kolo
 
Kolář + Žahour
Cerha + Majer
Puskajler + Jaroš
Klement + Dzúr
Repš + Fišera
Vrábel + Tejbus
Malý + Hlubuček
Novák + Sklenář L
Hrabě + Šenkýř
Kudláček + Šubrt
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:3)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(4:6, 3:6)
7. kolo
 
Samek + Chumlen F
Repš + Fišera
Cerha + Majer
Puskajler + Jaroš
Novák + Sklenář L
Hrabě + Šenkýř
Vrábel + Tejbus
Malý + Hlubuček
Kudláček + Šubrt
Kolář + Žahour
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(1:6, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(7:6, 6:3)
0 : 2
(5:7, 3:6)
8. kolo
 
Kolář + Žahour
Novák + Sklenář L
Klement + Dzúr
Cerha + Majer
Hrabě + Šenkýř
Vrábel + Tejbus
Malý + Hlubuček
Samek + Chumlen F
Puskajler + Jaroš
Kudláček + Šubrt
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:3)
2 : 0
(6:1, 6:3)
0 : 2
(4:6, 3:6)
0 : 2
(4:6, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
9. kolo
 
Vrábel + Tejbus
Kolář + Žahour
Novák + Sklenář L
Puskajler + Jaroš
Samek + Chumlen F
Hrabě + Šenkýř
Repš + Fišera
Malý + Hlubuček
Kudláček + Šubrt
Klement + Dzúr
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:2, 6:4)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 1
(7:5, 4:6, 6:4)
10. kolo
 
Kolář + Žahour
Samek + Chumlen F
Puskajler + Jaroš
Vrábel + Tejbus
Hrabě + Šenkýř
Repš + Fišera
Klement + Dzúr
Novák + Sklenář L
Cerha + Majer
Kudláček + Šubrt
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:3)
2 : 1
(6:4, 6:7, 6:4)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(5:7, 1:6)
11. kolo
 
Vrábel + Tejbus
Klement + Dzúr
Novák + Sklenář L
Cerha + Majer
Repš + Fišera
Kolář + Žahour
Samek + Chumlen F
Puskajler + Jaroš
Malý + Hlubuček
Hrabě + Šenkýř
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(0:6, 6:4, 0:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
1 : 2
(7:6, 0:6, 4:6)
2 : 0
(6:3, 6:0)
2 : 0
(7:6, 6:4)

INFO 14.2.19    Pár Repš + Fišera odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu odehrál minimální počet zápasů, ty budou zachovány a zbývající zapasy budou kontumovány ve prospěch soupeřů.

INFO 29.1.19    Pár Novák + Sklenář L odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu odehrál minimální počet zápasů, ty budou zachovány a zbývající zapasy budou kontumovány ve prospěch soupeřů.

INFO 2.11. David Šenkýř ještě pobývá pracovně v zahraničí. Dle domluvy odehraje pár Hrabě + Šenkýř v prosinci 1-2 zápasy a zbývající odložené do 24.2.2019. Což je termín dokdy bude jeho skluz smazán.

Konečné pořadí

Čtyřhra muži 2.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Plecháč + Hůla1010020:0120:2730
2Rychetský + Růžička109118:2113:4027
3Bílek + Toman107314:699:5021
4Spielmann + Kadlec107314:896:7319
5Čvančara + Feistauer107314:10100:8517
6Klesa + Marek D10469:1283:9211
7Macháček + Schulz10379:1383:10211
8Báček + Krejčík10285:1542:1026
9Kořínek + Zýka100103:1445:953
10Košek + Skucius100101:1436:891
11Babic + Laurinčík100101:1424:861

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Bílek + Toman
Košek + Skucius
Báček + Krejčík
Babic + Laurinčík
Plecháč + Hůla
Kořínek + Zýka
Čvančara + Feistauer
Macháček + Schulz
Rychetský + Růžička
Spielmann + Kadlec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
2 : 1
(6:2, 1:6, 6:3)
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:3)
+
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
2. kolo
 
Košek + Skucius
Báček + Krejčík
Babic + Laurinčík
Plecháč + Hůla
Kořínek + Zýka
Čvančara + Feistauer
Klesa + Marek D
Bílek + Toman
Macháček + Schulz
Rychetský + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 5:7)
0 : 2
(0:6, 1:6)
1 : 2
(6:4, 4:6, 2:6)
0 : 2
(3:6, 0:6)
0 : 2
(3:6, 0:6)
3. kolo
 
Plecháč + Hůla
Košek + Skucius
Báček + Krejčík
Klesa + Marek D
Rychetský + Růžička
Kořínek + Zýka
Čvančara + Feistauer
Babic + Laurinčík
Spielmann + Kadlec
Macháček + Schulz
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
2 : 0
(6:0, 6:2)
2 : 1
(0:6, 6:3, 6:2)
4. kolo
 
Klesa + Marek D
Plecháč + Hůla
Babic + Laurinčík
Rychetský + Růžička
Bílek + Toman
Báček + Krejčík
Košek + Skucius
Čvančara + Feistauer
Kořínek + Zýka
Spielmann + Kadlec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
0 : 2
(0:6, 1:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
1 : 2
(3:6, 6:3, 3:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
5. kolo
 
Plecháč + Hůla
Bílek + Toman
Macháček + Schulz
Kořínek + Zýka
Rychetský + Růžička
Košek + Skucius
Čvančara + Feistauer
Klesa + Marek D
Spielmann + Kadlec
Babic + Laurinčík
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
2 : 1
(3:6, 6:3, 6:3)
2 : 0
(6:1, 6:0)
2 : 1
(6:3, 3:6, 6:3)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
6. kolo
 
Báček + Krejčík
Plecháč + Hůla
Babic + Laurinčík
Macháček + Schulz
Klesa + Marek D
Rychetský + Růžička
Bílek + Toman
Čvančara + Feistauer
Košek + Skucius
Spielmann + Kadlec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 2:6)
0 : 00 : 2
(0:6, 3:6)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(4:6, 2:6)
7. kolo
 
Kořínek + Zýka
Babic + Laurinčík
Macháček + Schulz
Košek + Skucius
Rychetský + Růžička
Bílek + Toman
Čvančara + Feistauer
Báček + Krejčík
Spielmann + Kadlec
Klesa + Marek D
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 02 : 0
(6:2, 7:6)
2 : 0
(6:3, 7:5)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:3, 6:3)
8. kolo
 
Košek + Skucius
Kořínek + Zýka
Klesa + Marek D
Macháček + Schulz
Báček + Krejčík
Rychetský + Růžička
Plecháč + Hůla
Čvančara + Feistauer
Bílek + Toman
Spielmann + Kadlec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 02 : 1
(6:7, 6:3, 6:2)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:2)
2 : 0
(6:1, 6:0)
9. kolo
 
Kořínek + Zýka
Klesa + Marek D
Macháček + Schulz
Bílek + Toman
Rychetský + Růžička
Plecháč + Hůla
Babic + Laurinčík
Košek + Skucius
Spielmann + Kadlec
Báček + Krejčík
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 3:6, 1:6)
0 : 2
(0:6, 1:6)
0 : 2
(0:6, 3:6)
0 : 02 : 1
(6:3, 1:6, 6:4)
10. kolo
 
Bílek + Toman
Kořínek + Zýka
Klesa + Marek D
Babic + Laurinčík
Báček + Krejčík
Macháček + Schulz
Čvančara + Feistauer
Rychetský + Růžička
Plecháč + Hůla
Spielmann + Kadlec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:0)
2 : 0
(7:5, 6:2)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:0, 6:2)
11. kolo
do 28.4.19
Babic + Laurinčík
Bílek + Toman
Macháček + Schulz
Plecháč + Hůla
Kořínek + Zýka
Báček + Krejčík
Košek + Skucius
Klesa + Marek D
Spielmann + Kadlec
Čvančara + Feistauer
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 2:6)
0 : 2
(4:6, 1:6)
0 :00 :02 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.

Konečné pořadí

Čtyřhra ženy - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Muschaliková + Smolková77014:189:2920
2Scheithauerová + Rychetská75212:591:5316
3Farkašová + Zapletalová75211:588:5015
4Ročejdlová + Krčilová7438:763:6011
5Kristlová + Gregorová7347:850:6310
6Sobotková + Štaflová7254:1038:706
7Hýblová + Schubertová7162:1220:723
8Šolcová + Hodboďová7162:1230:723

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Ročejdlová + Krčilová
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Muschaliková + Smolková
Hýblová + Schubertová
Sobotková + Štaflová
Farkašová + Zapletalová
Šolcová + Hodboďová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 5:7)
+
1 : 2
(1:6, 6:3, 5:7)
+
0 : 2
(3:6, 0:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:1)
2. kolo
 
Muschaliková + Smolková
Hýblová + Schubertová
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Farkašová + Zapletalová
Ročejdlová + Krčilová
Šolcová + Hodboďová
Sobotková + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
1 : 2
(2:6, 6:4, 5:7)
1 : 2
(6:3, 4:6, 6:7)
0 : 2
(3:6, 4:6)
3. kolo
 
Sobotková + Štaflová
Muschaliková + Smolková
Scheithauerová + Rychetská
Farkašová + Zapletalová
Ročejdlová + Krčilová
Šolcová + Hodboďová
Hýblová + Schubertová
Kristlová + Gregorová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 4:6)
1 : 2
(4:6, 6:3, 4:6)
2 : 0
(6:1, 6:3)
0 : 2
(1:6, 1:6)
4. kolo
 
Šolcová + Hodboďová
Muschaliková + Smolková
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Farkašová + Zapletalová
Hýblová + Schubertová
Kristlová + Gregorová
Sobotková + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 2:6)
0 : 2
(1:6, 1:6)
2 : 0
(6:0, 6:1)
2 : 0
(6:0, 6:1)
5. kolo
 
Muschaliková + Smolková
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Šolcová + Hodboďová
Sobotková + Štaflová
Farkašová + Zapletalová
Hýblová + Schubertová
Ročejdlová + Krčilová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:3, 6:0)
0 : 2
(0:6, 4:6)
0 : 2
(1:6, 0:6)
6. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Muschaliková + Smolková
Scheithauerová + Rychetská
Hýblová + Schubertová
Šolcová + Hodboďová
Kristlová + Gregorová
Ročejdlová + Krčilová
Sobotková + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 4:6)
2 : 0
(6:1, 6:0)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:2, 6:0)
7. kolo
do 28.4.19
Muschaliková + Smolková
Ročejdlová + Krčilová
Sobotková + Štaflová
Scheithauerová + Rychetská
Hýblová + Schubertová
Šolcová + Hodboďová
Kristlová + Gregorová
Farkašová + Zapletalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:2)
0 : 2
(3:6, 0:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.

INFO 11.3.19    Pár Kristlová + Gregorová odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu odehrál minimální počet zápasů, ty budou zachovány a zbývající zapasy budou kontumovány ve prospěch soupeřů.

Konečné pořadí

Extraliga MB - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Šimek1010020:1125:4529
2Janata108218:5123:8025
3Dzúr109118:6129:8323
4Klement106413:9110:9118
5Kratochvíl105510:11106:10114
6Samek105512:13121:10614
7Repš10378:1480:11411
8Šenkýř10469:1596:12910
9Puskajler10287:1799:1308
10Jaroš10196:1878:1357
11Čvančara10285:1766:1196

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Klement
Šenkýř
Janata
Kratochvíl
Repš
Samek
Čvančara
Puskajler
Jaroš
Šimek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:1)
+
2 : 0
(6:2, 7:6)
+
1 : 2
(6:4, 0:6, 1:6)
+
0 : 2
(1:6, 5:7)
+
0 : 2
(1:6, 0:6)
+
2. kolo
 
Šenkýř
Janata
Kratochvíl
Repš
Samek
Čvančara
Puskajler
Jaroš
Dzúr
Klement
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
2 : 0
(6:0, 6:1)
+
2 : 1
(6:4, 4:6, 7:5)
+
2 : 0
(7:6, 6:2)
+
3. kolo
 
Klement
Samek
Dzúr
Kratochvíl
Janata
Puskajler
Čvančara
Jaroš
Repš
Šimek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 7:5)
+
2 : 0
(7:6, 6:2)
+
2 : 0
(6:0, 6:3)
+
2 : 1
(7:5, 3:6, 6:3)
+
0 : 2
(0:6, 2:6)
+
4. kolo
 
Dzúr
Repš
Kratochvíl
Jaroš
Klement
Janata
Šenkýř
Čvančara
Samek
Šimek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:0)
+
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
1 : 2
(6:3, 3:6, 2:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:0, 6:4)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
5. kolo
 
Janata
Dzúr
Šimek
Puskajler
Repš
Šenkýř
Čvančara
Kratochvíl
Jaroš
Samek
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(7:5, 1:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
1 : 2
(6:7, 6:4, 4:6)
+
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
1 : 2
(0:6, 6:4, 2:6)
+
6. kolo
 
Repš
Klement
Šimek
Kratochvíl
Puskajler
Samek
Čvančara
Dzúr
Jaroš
Šenkýř
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 0:6)
+
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
0 : 2
(6:7, 4:6)
+
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
0 : 2
(5:7, 5:7)
+
7. kolo
 
Dzúr
Jaroš
Janata
Repš
Klement
Čvančara
Kratochvíl
Puskajler
Šenkýř
Šimek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 6:0, 6:1)
+
2 : 0
(6:0, 6:4)
+
0 : 2
(4:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
8. kolo
 
Šimek
Dzúr
Samek
Kratochvíl
Puskajler
Šenkýř
Čvančara
Janata
Jaroš
Klement
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:4)
+
1 : 2
(7 :6, 3:6, 4:6)
+
1 : 2
(6:3, 5:7, 4:6)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
0 : 2
(1:6, 0:6)
+
9. kolo
 
Janata
Jaroš
Klement
Šimek
Dzúr
Puskajler
Repš
Čvančara
Šenkýř
Samek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:0)
+
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 1
(6:3, 3:6, 6:3)
+
2 : 0
(6:1, 6:4)
+
1 : 2
(6:4, 3:6, 1:6)
+
10. kolo
 
Jaroš
Repš
Šimek
Janata
Puskajler
Klement
Kratochvíl
Šenkýř
Samek
Dzúr
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:0, 7:6)
+
1 : 2
(2:6, 6:4, 4:6)
+
2 : 0
(6:1, 7:5)
+
1 : 2
(2:6, 6:2, 4:6)
+
11. kolo
 
Samek
Janata
Puskajler
Repš
Kratochvíl
Klement
Šimek
Čvančara
Šenkýř
Dzúr
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
0 : 2
(4:6, 5:7)
+
0 : 2
(4:6, 6:7)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(3:6, 1:6)
+

INFO 2.11. David Šenkýř ještě pobývá pracovně v zahraničí. Dle domluvy odehraje v prosinci 2 zápasy a zbývající odložené do 10.2.2019. Což je termín dokdy bude jeho skluz smazán.

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb