Konečné pořadí

1. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Sedláček98117:5123:8722
2Čvančara97215:6111:9320
3Cerha97214:6111:7519
4Šulc K.95413:9102:8017
5Makovec95413:9110:7917
6Novotný9459:1190:9612
7Vrábel9368:1289:8811
8Scheithauerová9368:1391:11810
9Čermák9366:1466:1017
10Spielmann9090:1836:1120
  Majer 3 2 1 odstoupil pro zranění

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Čermák
Sedláček
Čvančara
Makovec
Scheithauerová
Cerha
Novotný
Šulc K.
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
2 : 0
(7:6, 6:2)
+
0 : 2
(1:6, 5:7)
+
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
2. kolo
 
Sedláček
Čvančara
Spielmann
Čermák
Šulc K.
Scheithauerová
Vrábel
Novotný
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:2, 4:6, 5:7)
+
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:0)
+
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
3. kolo
 
Cerha
Šulc K.
Čvančara
Spielmann
Scheithauerová
Vrábel
Novotný
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
2 : 1
(6:7, 7:6, 7:6)
+
2 : 1
(6:4, 3:6, 6:4)
+
4. kolo
 
Sedláček
Novotný
Vrábel
Cerha
Makovec
Scheithauerová
Čermák
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
0 : 2
(6:7, 4:6)
+
5. kolo
 
Šulc K.
Vrábel
Novotný
Spielmann
Scheithauerová
Sedláček
Cerha
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
2 : 0
(7:5, 6:0)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 1
(6:1, 4:6, 6:2)
+
6. kolo
 
Sedláček
Cerha
Čermák
Novotný
Spielmann
Scheithauerová
Makovec
Šulc K.
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
2 : 1
(4:6, 7:5, 6:0)
+
0 : 2
(5:7, 6:7)
+
2 : 1
(4:6, 6:1, 6:0)
+
7. kolo
 
Šulc K.
Sedláček
Novotný
Čvančara
Scheithauerová
Čermák
Cerha
Spielmann
Vrábel
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(4:6, 6:4, 4:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
1 : 2
(3:6, 6:3, 4:6)
+
2 : 0
(6:4, 7:5)
+
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
8. kolo
 
Sedláček
Vrábel
Spielmann
Šulc K.
Čvančara
Scheithauerová
Čermák
Cerha
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(3:6, 6:3, 6:4)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
9. kolo
 
Makovec
Sedláček
Vrábel
Spielmann
Šulc K.
Čermák
Cerha
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 5:7, 4:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
2 : 1
(6:2, 5:7, 7:5)
+
10. kolo
 
Čermák
Vrábel
Spielmann
Makovec
Novotný
Scheithauerová
Čvančara
Šulc K.
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 1
(3:6, 6:2, 6:4)
+
11. kolo
 
Vrábel
Čvančara
Makovec
Čermák
Sedláček
Spielmann
Cerha
Novotný
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 2:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
2 : 0
(6:3, 6:3)
+

INFO 9.4.18      Vilda SPIELMANN  odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu odehrál minimální počet zápasů, ty budou zachovány a zbývající zapasy budou kontumovány ve prospěch soupeřů.

INFO 15.3.18      Pavel MAJER  odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledky  Majer : Sedláček 0 : 2  (4:6, 2:6)Majer : Vrábel 2 : 1  (4:6, 6:1, 6:0)  a  Makovec : Majer 0 : 2  (5:7, 5:7) budou anulovány.

Konečné pořadí

2. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Marek H.109118:3122:6326
2Chomín109119:6141:10424
3Klesa107316:8122:8721
4Čáp106414:10125:8718
5Melša105513:12110:11016
6Macháček105511:1198:8715
7Militký105511:1188:8415
8Košek104611:12106:9215
9Marek D.10376:1553:1128
10Muschaliková10285:1776:1226
11Škábová100101:2034:1271

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Klesa
Militký
Košek
Muschaliková
Macháček
Chomín
Marek H.
Marek D.
Melša
Škábová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
1 : 2
(7:6, 3:6, 4:6)
+
0 : 2
(1:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
2. kolo
 
Militký
Košek
Muschaliková
Macháček
Chomín
Marek H.
Marek D.
Melša
Čáp
Klesa
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(2:6, 5:7)
+
2 : 0
(6:3, 7:6)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
1 : 2
(6:2, 4:6, 3:6)
+
3. kolo
 
Melša
Chomín
Marek H.
Muschaliková
Macháček
Militký
Škábová
Marek D.
Košek
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
0 : 2
(4:6, 5:7)
+
1 : 2
(6:4, 4:6, 2:6)
+
4. kolo
 
Klesa
Košek
Muschaliková
Melša
Chomín
Škábová
Militký
Marek H.
Čáp
Macháček
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 7:5)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 1
(6:4, 5:7, 6:4)
+
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
5. kolo
 
Melša
Militký
Škábová
Muschaliková
Macháček
Klesa
Marek D.
Chomín
Marek H.
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:4, 3:6, 6:3)
+
0 : 2
(1:6, 6:7)
+
0 : 2
(4:6, 1:6)
+
0 : 2
(3:6, 0:6)
+
2 : 0
(7:5, 7:5)
+
6. kolo
 
Klesa
Marek H.
Muschaliková
Marek D.
Košek
Macháček
Militký
Škábová
Čáp
Melša
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
1 : 2
(5:7, 6:2, 3:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
2 : 1
(6:7, 6:2, 6:3)
+
7. kolo
 
Marek H.
Košek
Chomín
Muschaliková
Marek D.
Militký
Škábová
Čáp
Melša
Klesa
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
2 : 1
(6:4, 4:6, 6:4)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
1 : 2
(4:6, 7:5, 3:6)
+
8. kolo
 
Klesa
Škábová
Macháček
Marek H.
Košek
Melša
Militký
Chomín
Čáp
Marek D.
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
0 : 2
(4:6, 5:7)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 :1
(6:7, 6:3, 6:1)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
9. kolo
 
Marek D.
Klesa
Muschaliková
Militký
Melša
Macháček
Škábová
Košek
Chomín
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 :1
(3:6, 6:1, 7:5)
+
0 : 2
(1:6, 2:6)
+
2 : 1
(6:4, 0:6, 6:0)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 1
(6:4, 6:7, 6:4)
+
10. kolo
 
Marek H.
Melša
Čáp
Muschaliková
Macháček
Škábová
Košek
Marek D.
Klesa
Chomín
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 :1
(6:2, 2:6, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
1 : 2
(2:6, 7:5, 3:6)
+
11. kolo
 
Militký
Čáp
Muschaliková
Klesa
Marek D.
Macháček
Škábová
Marek H.
Chomín
Košek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 0
(7:6, 6:4)
+

INFO 22.3.18      Simona ŠKÁBOVÁ  odstoupila ze zdravotních důvodů ze soutěže. Dle soutěžního řádu odehrála minimální počet zápasů, ty budou zachovány a zbývající zapasy budou kontumovány ve prospěch soupeřů.

Konečné pořadí

3. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Stanislav1111022:1138:6132
2Laurinčík1110120:4141:8928
3Vachek119219:4131:8828
4Babic118316:10135:12220
5Zákonov116515:13142:12918
6Sklenář V115613:13119:12317
7Křeček114710:1598:11113
8Halounek114710:16117:12712
9Kutschka11389:17100:12811
10Vrbová11386:1888:1327
11Kuchta11295:1871:1167
12Řezáč111104:2081:1355

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Vachek
Křeček
Kutschka
Babic
Laurinčík
Sklenář V
Vrbová
Stanislav
Zákonov
Řezáč
Halounek
Kuchta
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
0 : 2
(5:7, 3:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:2)
+
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
2. kolo
 
Křeček
Kutschka
Sklenář V
Vrbová
Babic
Laurinčík
Stanislav
Zákonov
Halounek
Vachek
Kuchta
Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:3)
scr.
3. kolo
 
Vrbová
Babic
Zákonov
Sklenář V
Laurinčík
Křeček
Kutschka
Halounek
Řezáč
Stanislav
Vachek
Kuchta
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:4)
+
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
1 : 2
(3:6, 6:2, 2:6)
+
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
4. kolo
 
Křeček
Vrbová
Sklenář V
Řezáč
Halounek
Laurinčík
Vachek
Kutschka
Babic
Zákonov
Kuchta
Stanislav
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:3)
+
2 : 1
(7:6, 3:6, 6:4)
+
0 : 2
(1:6, 0:6)
+
5. kolo
 
Řezáč
Babic
Stanislav
Sklenář V
Laurinčík
Vachek
Vrbová
Halounek
Zákonov
Křeček
Kutschka
Kuchta
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:1)
+
2 : 1
(7:6, 6:7, 6:3)
scr.
0 : 2
(0:6, 1:6)
+
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
6. kolo
 
Křeček
Řezáč
Vachek
Vrbová
Kutschka
Laurinčík
Halounek
Zákonov
Babic
Stanislav
Kuchta
Sklenář V
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 1
(7:5, 6:7, 7:5)
+
0 : 2
(2:6, 0:6)
+
1 : 2
(6:2, 3:6, 2:6)
+
7. kolo
 
Sklenář V
Babic
Vrbová
Kutschka
Stanislav
Křeček
Řezáč
Halounek
Zákonov
Vachek
Laurinčík
Kuchta
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(2:6, 6:4, 1:6)
+
2 : 1
(6:4, 4:6, 6:4)
+
2 : 1
(3:6, 6:1, 6:1)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
8. kolo
 
Vachek
Řezáč
Křeček
Sklenář V
Laurinčík
Vrbová
Halounek
Stanislav
Kutschka
Zákonov
Kuchta
Babic
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
1 : 2
(6:2, 2:6, 0:6)
+
0 : 2
(6:7, 3:6)
+
9. kolo
 
Babic
Křeček
Stanislav
Vachek
Zákonov
Laurinčík
Sklenář V
Halounek
Řezáč
Kutschka
Vrbová
Kuchta
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 6:4, 6:2)
+
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
1 : 2
(5:7, 6:4, 4:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:0, 7:6)
+
10. kolo
do 15.4.18
Vrbová
Zákonov
Vachek
Sklenář V
Laurinčík
Řezáč
Kutschka
Stanislav
Halounek
Babic
Kuchta
Křeček
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 1:6)
+
2 : 0
(7:6, 7:6)
scr.
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
1 : 2
(7:5, 5:7, 6:7)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
11. kolo
 
Řezáč
Vrbová
Křeček
Halounek
Stanislav
Laurinčík
Sklenář V
Kutschka
Babic
Vachek
Zákonov
Kuchta
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(3:6, 7:5, 4:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:1, 6:2)
+
2 : 0
(7:5, 6:4)
+
1 : 2
(7:5, 2:6, 2:6)
+
0 : 2
(4:6, 5:7)
2 : 0
(6:4, 6:3)
+

Konečné pořadí

4. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Plch88016:1101:4223
2Bouchalová86213:590:6418
3Kubelka86212:586:5617
4Knespl85312:8105:8215
5Vaníček84410:890:8314
6Olšák8449:1086:7811
7Souček8265:1375:996
8Tomašovová8173:1544:983
9Macák8081:1623:981
  Hančár 0 0 0 neodehrál žádný zápas

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Knespl
Bouchalová
Souček
Olšák
Tomašovová
Plch
Vaníček
Kubelka
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 5:7, 2:6)
+
1 : 2
(7:6, 0:6, 9:11)
+
0 : 2
(1:6, 0:6)
+
1 : 2
(6:3, 4:6, 6:7)
+
2. kolo
 
Bouchalová
Olšák
Kubelka
Souček
Knespl
Macák
Plch
Vaníček
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(1:6, 6:4, 2:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:1)
+
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
2 : 0
(7:5, 6:0)
+
3. kolo
 
Macák
Bouchalová
Olšák
Kubelka
Tomašovová
Knespl
Souček
Plch
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 0:6)
+
0 : 2
(0:6, 1:6)
+
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
4. kolo
 
Bouchalová
Kubelka
Plch
Olšák
Macák
Tomašovová
Knespl
Vaníček
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
2 : 0
(7:6, 6:3)
+
1 : 2
(1:6, 6:2, 2:6)
+
2 : 1
(6:1, 6:7, 6:2)
+
5. kolo
 
Kubelka
Plch
Souček
Knespl
Tomašovová
Bouchalová
Vaníček
Macák
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 1:6)
+
0 : 2
(5:7, 5:7)
+
0 : 2
(0:6, 6:7)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
6. kolo
 
Bouchalová
Plch
Knespl
Olšák
Tomašovová
Vaníček
Macák
Souček
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
2 : 1
(6:4, 4:6, 6:3)
+
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
0 : 2
(1:6, 2:6)
+
7. kolo
 
Vaníček
Bouchalová
Kubelka
Knespl
Souček
Tomašovová
Olšák
Macák
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 5:7)
+
2 : 0
(6:4, 6:3)
+
2 : 1
(4:6, 6:1, 6:2)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
8. kolo
do 8.4.18
Knespl
Plch
Macák
Kubelka
Tomašovová
Olšák
Vaníček
Souček
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(5:7, 6:2, 2:6)
+
0 : 2
(2:6, 0:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 0
(7:5, 7:6)
+
9. kolo
do 29.4.18
Souček
Bouchalová
Plch
Macák
Kubelka
Tomašovová
Olšák
Vaníček
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.

5.4.18    MACÁK ze zdravotních důvodů odstupuje ze soutěže, zbývající utkání budou kontumována.

2.2.18    HANČÁR odstupuje ze soutěže. Jelikož neodehrál žádný zápas bude vymazán z hracího plánu,

1.11.17  Domluvený pozdní start Honzy Knespla. Honza je po operaci.

DORUČENÍ SOUPEŘŮM       PŘEDEHRAJTE SI JINÝ ZÁPAS AŤ TOHO POTOM NEMÁTE MOC!!

ZÁKLADNÍ část je ukončena. Soutěž pokračuje NADSTAVBOVOU částí, viz tabulky pro 1-4 pár a 5-7 pár. Pár Kocíková + Růžička  odstoupil ze soutěže.

Čtyřhra mix 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Farkašová + Hlubuček77014:191:4820
2Řezáčová + Makovec76112:485:4916
3Cihlářová + Jůza75211:683:6914
4Scheithauerová + Knespl74310:790:6813
5Muschaliková + Fidler7255:1064:797
6Kocíková + Růžička7254:1137:815
7Štaflová + Toman7164:1261:815
8Rychetská + Rychetský7164:1357:934

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Štaflová + Toman
Muschaliková + Fidler
Kocíková + Růžička
Farkašová + Hlubuček
Cihlářová + Jůza
Rychetská + Rychetský
Scheithauerová + Knespl
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:0, 6:4)
+
1 : 2
(3:6, 7:6, 4:6)
+
2. kolo
 
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Fidler
Farkašová + Hlubuček
Štaflová + Toman
Rychetská + Rychetský
Kocíková + Růžička
Scheithauerová + Knespl
Cihlářová + Jůza
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
1 : 2
(6:3, 5:7, 4:6)
+
3. kolo
 
Cihlářová + Jůza
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Fidler
Farkašová + Hlubuček
Štaflová + Toman
Rychetská + Rychetský
Kocíková + Růžička
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 2:6, 1:6)
+
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
1 : 2
(6:3, 2:6, 2:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
4. kolo
 
Cihlářová + Jůza
Kocíková + Růžička
Řezáčová + Makovec
Farkašová + Hlubuček
Rychetská + Rychetský
Muschaliková + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Štaflová + Toman
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
0 : 2
(1:6, 5:7)
+
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:3)
+
5. kolo
 
Kocíková + Růžička
Řezáčová + Makovec
Štaflová + Toman
Cihlářová + Jůza
Farkašová + Hlubuček
Rychetská + Rychetský
Muschaliková + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(3:6, 5:7)
+
2 : 1
(6:1, 5:7, 6:3)
+
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
6. kolo
 
Kocíková + Růžička
Štaflová + Toman
Cihlářová + Jůza
Muschaliková + Fidler
Řezáčová + Makovec
Rychetská + Rychetský
Scheithauerová + Knespl
Farkašová + Hlubuček
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 0
(6:3, 7:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
0 : 2
(4:6, 5:7)
+
7. kolo
 
Štaflová + Toman
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Fidler
Kocíková + Růžička
Farkašová + Hlubuček
Cihlářová + Jůza
Rychetská + Rychetský
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
1 : 2
(4:6, 6:3, 3:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
0 : 2
(1:6, 3:6)
+

INFO 16.3.18   Poděkování všem 7 párům v soutěži za včasné dohrání základní části. Hodně úspěchů v nadstavbové části.

INFO 9.2.18   Upozornění pro neustále odkládající hráče. Uzávěrka základní části je 15.3.18, neodehrané zápasy k tomuto datu budou kontumovány, aby soutěž mohla být rozdělena na 2 části. Poté bude uveřejněn rozpis zápasů 8-10 kola viz níže.

INFO 2.2.18      Pár   KOCÍKOVÁ + RŮŽIČKA  odstoupil ze soutěže. Dle soutěžního řádu odehrál minimální počet zápasů, ty budou zachovány a zbývající zápasy základní části budou kontumovány ve prospěch soupeřů.

INFO 13.12.17 Změna složení páru. Jarda Fajman ze zdravotních důvodů odstoupil ze soutěže a v páru s Věrou Štaflovou ho nahradí Martin Toman.

INFO 1.11.17  Domluvený pozdní start páru Scheithauerová + Knespl. Honza Knespl je po operaci.

DORUČENÍ SOUPEŘŮM       PŘEDEHRAJTE SI JINÝ ZÁPAS AŤ TOHO POTOM NEMÁTE MOC!!

 

Hrací plán soutěže po odehrání 7 kol bude pokračovat nadstavbovou částí. Kde páry umístěné na 1-4. a 5-8 .místě spolu zahrají ještě jednou. Tabulka bude rozdělena na 2 části a získané body po 7.kolech se započítávají.

Tzn. 8. kolo   První proti Čtvrtému        Druhý proti  Třetímu         Sedmý proti  Šestému

        9. kolo   Třetí proti Prvnímu          Čtvrtý proti  Druhému       Pátý proti Sedmému

      10. kolo   První proti Druhému       Třetí proti  Čtvrtému         Šestý proti Pátému

Konečné pořadí

Čtyřhra mix 1.liga - nadstavba A - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Farkašová + Hlubuček1010020:3134:8427
2Řezáčová + Makovec108217:7126:8722
3Cihlářová + Jůza105514:12122:11217
4Scheithauerová + Knespl105512:12121:10515

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Štaflová + Toman
Muschaliková + Fidler
Kocíková + Růžička
Farkašová + Hlubuček
Cihlářová + Jůza
Rychetská + Rychetský
Scheithauerová + Knespl
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:0, 6:4)
+
1 : 2
(3:6, 7:6, 4:6)
+
2. kolo
 
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Fidler
Farkašová + Hlubuček
Štaflová + Toman
Rychetská + Rychetský
Kocíková + Růžička
Scheithauerová + Knespl
Cihlářová + Jůza
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
1 : 2
(6:3, 5:7, 4:6)
+
3. kolo
 
Cihlářová + Jůza
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Fidler
Farkašová + Hlubuček
Štaflová + Toman
Rychetská + Rychetský
Kocíková + Růžička
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 2:6, 1:6)
+
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
1 : 2
(6:3, 2:6, 2:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
4. kolo
 
Cihlářová + Jůza
Kocíková + Růžička
Řezáčová + Makovec
Farkašová + Hlubuček
Rychetská + Rychetský
Muschaliková + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Štaflová + Toman
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
0 : 2
(1:6, 5:7)
+
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:3)
+
5. kolo
 
Kocíková + Růžička
Řezáčová + Makovec
Štaflová + Toman
Cihlářová + Jůza
Farkašová + Hlubuček
Rychetská + Rychetský
Muschaliková + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(3:6, 5:7)
+
2 : 1
(6:1, 5:7, 6:3)
+
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
6. kolo
 
Kocíková + Růžička
Štaflová + Toman
Cihlářová + Jůza
Muschaliková + Fidler
Řezáčová + Makovec
Rychetská + Rychetský
Scheithauerová + Knespl
Farkašová + Hlubuček
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 0
(6:3, 7:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
0 : 2
(4:6, 5:7)
+
7. kolo
 
Štaflová + Toman
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Fidler
Kocíková + Růžička
Farkašová + Hlubuček
Cihlářová + Jůza
Rychetská + Rychetský
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
1 : 2
(4:6, 6:3, 3:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
8. kolo
 
Farkašová + Hlubuček
Scheithauerová + Knespl
Řezáčová + Makovec
Cihlářová + Jůza
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:2)
+
2 : 1
(1:6, 6:3, 7:5)
+
9. kolo
 
Cihlářová + Jůza
Farkašová + Hlubuček
Scheithauerová + Knespl
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:0, 5:7, 2:6)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
10. kolo
 
Farkašová + Hlubuček
Řezáčová + Makovec
Cihlářová + Jůza
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:4, 5:7, 6:4)
+
1 : 2
(6:4, 2:6, 4:6)
+

Konečné pořadí

Čtyřhra mix 1.liga - nadstavba B - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Muschaliková + Fidler9368:1291:10311
2Štaflová + Toman9276:1479:1008
3Rychetská + Rychetský9276:1683:1216

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Štaflová + Toman
Muschaliková + Fidler
Kocíková + Růžička
Farkašová + Hlubuček
Cihlářová + Jůza
Rychetská + Rychetský
Scheithauerová + Knespl
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:0, 6:4)
+
1 : 2
(3:6, 7:6, 4:6)
+
2. kolo
 
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Fidler
Farkašová + Hlubuček
Štaflová + Toman
Rychetská + Rychetský
Kocíková + Růžička
Scheithauerová + Knespl
Cihlářová + Jůza
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
1 : 2
(6:3, 5:7, 4:6)
+
3. kolo
 
Cihlářová + Jůza
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Fidler
Farkašová + Hlubuček
Štaflová + Toman
Rychetská + Rychetský
Kocíková + Růžička
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 2:6, 1:6)
+
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
1 : 2
(6:3, 2:6, 2:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
4. kolo
 
Cihlářová + Jůza
Kocíková + Růžička
Řezáčová + Makovec
Farkašová + Hlubuček
Rychetská + Rychetský
Muschaliková + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Štaflová + Toman
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
0 : 2
(1:6, 5:7)
+
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:3)
+
5. kolo
 
Kocíková + Růžička
Řezáčová + Makovec
Štaflová + Toman
Cihlářová + Jůza
Farkašová + Hlubuček
Rychetská + Rychetský
Muschaliková + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(3:6, 5:7)
+
2 : 1
(6:1, 5:7, 6:3)
+
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
6. kolo
 
Kocíková + Růžička
Štaflová + Toman
Cihlářová + Jůza
Muschaliková + Fidler
Řezáčová + Makovec
Rychetská + Rychetský
Scheithauerová + Knespl
Farkašová + Hlubuček
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 0
(6:3, 7:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
0 : 2
(4:6, 5:7)
+
7. kolo
 
Štaflová + Toman
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Fidler
Kocíková + Růžička
Farkašová + Hlubuček
Cihlářová + Jůza
Rychetská + Rychetský
Scheithauerová + Knespl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
1 : 2
(4:6, 6:3, 3:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
8. kolo
 
Rychetská + Rychetský
Štaflová + Toman
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
9. kolo
 
Muschaliková + Fidler
Rychetská + Rychetský
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(2:6, 7:6, 6:7)
+
10. kolo
 
Štaflová + Toman
Muschaliková + Fidler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 1:6)
+

Konečné pořadí

Čtyřhra mix 2.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1M+J Tomašovovi76112:380:4117
2Vrbová + Řezáč76112:492:5416
3S+D Hodboďovi75211:479:4516
4Gregorová + Kudrna7439:674:6713
5Š+J Bouchalovi7347:977:759
6E+P Šolcovi7255:1055:737
7L+P Macháčkovi7255:1158:816
8Zemánková + Vencl7070:145:840
  K+I Ročejdlovi 2 1 1 odstoupili ze zdravotních důvodů

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Vrbová + Řezáč
S+D Hodboďovi
M+J Tomašovovi
Gregorová + Kudrna
L+P Macháčkovi
Š+J Bouchalovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:2)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
1 : 2
(7:6, 4:6, 2:6)
+
2. kolo
 
Zemánková + Vencl
Vrbová + Řezáč
Š+J Bouchalovi
M+J Tomašovovi
E+P Šolcovi
L+P Macháčkovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
1 : 2
(4:6, 7:6, 3:6)
+
3. kolo
 
Zemánková + Vencl
L+P Macháčkovi
E+P Šolcovi
Gregorová + Kudrna
S+D Hodboďovi
M+J Tomašovovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(4:6, 1:6)
+
1 : 2
(1:6, 6:2, 3:6)
+
4. kolo
 
M+J Tomašovovi
Zemánková + Vencl
L+P Macháčkovi
Vrbová + Řezáč
Gregorová + Kudrna
S+D Hodboďovi
Š+J Bouchalovi
E+P Šolcovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
5. kolo
 
S+D Hodboďovi
Š+J Bouchalovi
Zemánková + Vencl
Gregorová + Kudrna
Vrbová + Řezáč
M+J Tomašovovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
0 : 2
(4:6, 1:6)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
6. kolo
 
E+P Šolcovi
S+D Hodboďovi
Š+J Bouchalovi
Zemánková + Vencl
Gregorová + Kudrna
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
1 : 2
(3:6, 7:6, 1:6)
+
7. kolo
 
L+P Macháčkovi
M+J Tomašovovi
Zemánková + Vencl
E+P Šolcovi
Vrbová + Řezáč
Š+J Bouchalovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 1
(6:7, 6:2, 7:6)
+
8. kolo
 
Gregorová + Kudrna
Š+J Bouchalovi
L+P Macháčkovi
S+D Hodboďovi
M+J Tomašovovi
E+P Šolcovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 7:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
9. kolo
 
S+D Hodboďovi
Zemánková + Vencl
Gregorová + Kudrna
L+P Macháčkovi
E+P Šolcovi
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
2 : 0
(6:0, 7:5)
+
0 : 2
(2:6, 2:6)
+

INFO 5.2.18      Pár   Kateřina a Ivan ROČEJDLOVI  odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledky  K+I Ročejdlovi - E+P Šolcovi 2 : 0 (6:1, 7:5)  a  S+D Hodboďovi - K+I Ročejdlovi 2 : 0 (6:4, 6:2) budou anulovány.

Zápas o první místo bude ozdobou závěrečného turnaje.

Čtyřhra muži 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Kolář + Žahour99018:5125:6922
2Klement + Dzur97216:6119:6621
3Stránský + Chumlen96313:7100:6818
4Repš + Fišera96314:9115:9417
5Puskajler + Jaroš94513:12121:11215
6Šulc V + Steklý9459:1281:9711
7Novák + Sklenář L9279:1494:11611
8Hrabě + Jonáš9367:1366:1039
9Vrábel + Tejbus9275:1577:1106
10Beran + Kastner9275:1654:1175
  Kozák + Gráca 2 0 2 odstoupili ze zdravotních důvodu
  Langer + Šimek M 3 0 3 neodehráli minimální počet zápasů
  Hlubuček + Ulrich 0 0 0 neodehráli žádný zápas

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Beran + Kastner
Hrabě + Jonáš
Puskajler + Jaroš
Novák + Sklenář L
Repš + Fišera
Vrábel + Tejbus
Stránský + Chumlen
Klement + Dzur
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(1:6, 6:2, 6:4)
+
2 : 1
(6:0, 3:6, 6:2)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
2. kolo
 
Klement + Dzur
Beran + Kastner
Novák + Sklenář L
Hrabě + Jonáš
Puskajler + Jaroš
Kolář + Žahour
Vrábel + Tejbus
Stránský + Chumlen
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(5:7, 6:4, 6:1)
+
0 : 2
(5:7, 6:7)
+
1 : 2
(6:4, 3:6, 1:6)
+
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
3. kolo
 
Beran + Kastner
Vrábel + Tejbus
Kolář + Žahour
Novák + Sklenář L
Hrabě + Jonáš
Klement + Dzur
Šulc V + Steklý
Puskajler + Jaroš
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:7, 6:4, 6:3)
+
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:2)
+
0 : 2
(1:6, 0:6)
scr.
2 : 1
(7:5, 2:6, 7:5)
+
4. kolo
 
Vrábel + Tejbus
Hrabě + Jonáš
Puskajler + Jaroš
Repš + Fišera
Kolář + Žahour
Šulc V + Steklý
Novák + Sklenář L
Klement + Dzur
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
1 : 2
(3:6, 6:4, 6:7)
+
2 : 1
(1:6, 6:1, 6:2)
+
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
5. kolo
 
Šulc V + Steklý
Novák + Sklenář L
Klement + Dzur
Vrábel + Tejbus
Repš + Fišera
Kolář + Žahour
Stránský + Chumlen
Puskajler + Jaroš
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:3, 4:6, 6:3)
+
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
1 : 2
(3:6, 6:2, 3:6)
+
1 : 2
(2:6, 6:3, 4:6)
+
6. kolo
 
Šulc V + Steklý
Repš + Fišera
Puskajler + Jaroš
Beran + Kastner
Novák + Sklenář L
Vrábel + Tejbus
Kolář + Žahour
Stránský + Chumlen
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
2 : 0
(7:6, 7:5)
+
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
2 : 0
(7:5, 6:0)
+
7. kolo
 
Beran + Kastner
Kolář + Žahour
Hrabě + Jonáš
Puskajler + Jaroš
Repš + Fišera
Novák + Sklenář L
Stránský + Chumlen
Šulc V + Steklý
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 1
(6:2, 4:6, 7:5)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
8. kolo
 
Kolář + Žahour
Hrabě + Jonáš
Puskajler + Jaroš
Klement + Dzur
Šulc V + Steklý
Beran + Kastner
Repš + Fišera
Stránský + Chumlen
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
1 : 2
(3:6, 6:3, 0:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
9. kolo
do 1.4.18
Beran + Kastner
Repš + Fišera
Klement + Dzur
Kolář + Žahour
Hrabě + Jonáš
Šulc V + Steklý
Stránský + Chumlen
Novák + Sklenář L
Vrábel + Tejbus
Puskajler + Jaroš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
1 : 2
(6:4, 6:7, 3:6)
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 1
(3:6, 7:5, 6:1)
+
2 : 1
(7:6, 4:6, 6:3)
+
10. kolo
 
Kolář + Žahour
Vrábel + Tejbus
Šulc V + Steklý
Klement + Dzur
Repš + Fišera
Hrabě + Jonáš
Stránský + Chumlen
Beran + Kastner
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
0 : 2
(0:6, 1:6)
+
1 : 2
(6:2, 6:7, 2:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
11. kolo
 
Beran + Kastner
Novák + Sklenář L
Klement + Dzur
Repš + Fišera
Vrábel + Tejbus
Šulc V + Steklý
Hrabě + Jonáš
Stránský + Chumlen
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
1 : 2
(6:0, 6:7, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:4, 6:0)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.

INFO 13.5.18      Pár   Langer + Šimek  odstoupil ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledky  Stránský + Chumlen : Langer + Šimek M 2 : 0 (6:0, 6:0), Vrábel + Tejbus : Langer + Šimek M 2 : 1 (6:1, 5:7, 6:3)  a  Langer + Šimek M : Klement + Dzur 0 : 2  (1:6, 1:6) budou anulovány.

INFO 1.3.18      Pár   Beran + Kastner  odstoupil ze soutěže. Dle soutěžního řádu odehrál minimální počet zápasů, ty budou zachovány a zbývající zápasy základní části budou kontumovány ve prospěch soupeřů. Libor Kastner : chtěl bych vás tímto požádat o ukončení účasti v soutěži 1. liga čtyřhry muži a o skrečování zbývajících zápasů. Hrozně mě to mrzí, ale přihodily se mi větší problémy se zády a po konzultaci s lékařem mi doporučil nebo spíše nařídil min. dvou-měsíční klid s tenisem ...

INFO 26.2.18      Pár   Kozák + Gráca  odstoupil ze zdravotních důvodu ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledky  Kozák + Gráca : Šulc V + Steklý 0 : 2 (5:7, 5:7)  a  Kozák + Gráca : Stránský + Chumlen 1 : 2  (2:6, 7:5, 2:6) budou anulovány.

INFO 13.12.17   V soutěži končí dvojice Hlubuček + Ulrich, která neodehrála žádný zápas. Nahradí je pár Radek Langer + Marcel Šimek.

 

Konečné pořadí

Čtyřhra muži 2.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Pecha + Pecha1111022:1139:5832
2Cerha + Majer119220:5131:7628
3Spielmann + Kadlec118318:7137:8325
4Rychetský + Růžička118317:7134:9524
5Nejedlý + Šulc K118316:8116:6822
6Báček + Krejčík116514:11125:9619
7Paulus + Toman115611:13109:11115
8Chomín + Marek H11478:1485:10412
9Klesa + Marek D11478:1477:10912
10Brdlík + Macháček11294:1857:1086
11Vaníček + Plch111102:2024:1203
12Zámečník + Plecháč110110:2229:1350

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Brdlík + Macháček
Chomín + Marek H
Spielmann + Kadlec
Zámečník + Plecháč
Rychetský + Růžička
Nejedlý + Šulc K
Paulus + Toman
Vaníček + Plch
Klesa + Marek D
Pecha + Pecha
Cerha + Majer
Báček + Krejčík
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
2 : 0
(7:6, 6:3)
+
2. kolo
 
Chomín + Marek H
Báček + Krejčík
Brdlík + Macháček
Spielmann + Kadlec
Zámečník + Plecháč
Rychetský + Růžička
Vaníček + Plch
Klesa + Marek D
Pecha + Pecha
Cerha + Majer
Nejedlý + Šulc K
Paulus + Toman
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 5:7)
+
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
0 : 2
(4:6, 5:7)
+
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
3. kolo
 
Cerha + Majer
Vaníček + Plch
Spielmann + Kadlec
Chomín + Marek H
Rychetský + Růžička
Brdlík + Macháček
Báček + Krejčík
Pecha + Pecha
Klesa + Marek D
Nejedlý + Šulc K
Paulus + Toman
Zámečník + Plecháč
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
+
2 : 0
(6:0, 6:2)
+
2 : 0
(6:0, 6:4)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:4)
+
4. kolo
 
Chomín + Marek H
Pecha + Pecha
Spielmann + Kadlec
Rychetský + Růžička
Brdlík + Macháček
Paulus + Toman
Vaníček + Plch
Báček + Krejčík
Nejedlý + Šulc K
Cerha + Majer
Zámečník + Plecháč
Klesa + Marek D
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
1 : 2
(3:6, 7:5, 6:7)
+
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
2 : 1
(5:7, 6:2, 6:3)
+
0 : 2
(6:7, 1:6)
+
5. kolo
 
Pecha + Pecha
Vaníček + Plch
Paulus + Toman
Spielmann + Kadlec
Rychetský + Růžička
Chomín + Marek H
Báček + Krejčík
Nejedlý + Šulc K
Klesa + Marek D
Brdlík + Macháček
Cerha + Majer
Zámečník + Plecháč
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
1 : 2
(1:6, 6:4, 2:6)
+
2 : 0
(6:2, 7:5)
+
1 : 2
(6:2, 1:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
6. kolo
 
Chomín + Marek H
Vaníček + Plch
Spielmann + Kadlec
Klesa + Marek D
Rychetský + Růžička
Paulus + Toman
Brdlík + Macháček
Cerha + Majer
Nejedlý + Šulc K
Pecha + Pecha
Zámečník + Plecháč
Báček + Krejčík
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
2 : 0
(6:4, 7:5)
+
0 : 2
(1:6, 0:6)
+
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
7. kolo
 
Vaníček + Plch
Nejedlý + Šulc K
Cerha + Majer
Spielmann + Kadlec
Klesa + Marek D
Rychetský + Růžička
Báček + Krejčík
Brdlík + Macháček
Paulus + Toman
Chomín + Marek H
Pecha + Pecha
Zámečník + Plecháč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 1
(6:3, 2:6, 6:2)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
0 : 2
(6:7, 4:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
8. kolo
 
Chomín + Marek H
Nejedlý + Šulc K
Spielmann + Kadlec
Báček + Krejčík
Rychetský + Růžička
Cerha + Majer
Brdlík + Macháček
Pecha + Pecha
Paulus + Toman
Klesa + Marek D
Zámečník + Plecháč
Vaníček + Plch
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 0
(6:4, 7:5)
+
0 : 2
(5:7, 3:6)
+
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
9. kolo
 
Vaníček + Plch
Brdlík + Macháček
Pecha + Pecha
Spielmann + Kadlec
Báček + Krejčík
Rychetský + Růžička
Cerha + Majer
Paulus + Toman
Klesa + Marek D
Chomín + Marek H
Nejedlý + Šulc K
Zámečník + Plecháč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 0
(6:3, 7:5)
+
2 : 1
(4:6, 6:2, 6:3)
+
2 : 0
(6:1, 6:4)
+
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
10. kolo
 
Brdlík + Macháček
Nejedlý + Šulc K
Spielmann + Kadlec
Vaníček + Plch
Rychetský + Růžička
Pecha + Pecha
Klesa + Marek D
Cerha + Majer
Paulus + Toman
Báček + Krejčík
Chomín + Marek H
Zámečník + Plecháč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
0 : 2
(5:7, 5:7)
+
0 : 2
(1:6, 6:7)
+
2 : 1
(7:5, 3:6, 6:4)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
11. kolo
 
Pecha + Pecha
Paulus + Toman
Nejedlý + Šulc K
Spielmann + Kadlec
Vaníček + Plch
Rychetský + Růžička
Cerha + Majer
Chomín + Marek H
Báček + Krejčík
Klesa + Marek D
Zámečník + Plecháč
Brdlík + Macháček
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.

INFO 2.2.18      Pár   ZÁMEČNÍK + PLECHÁČ  odstoupil ze soutěže. Dle soutěžního řádu odehrál minimální počet zápasů, ty budou zachovány a zbývající zapasy budou kontumovány ve prospěch soupeřů. 

INFO 17.12.17 Změna složení páru. Jakub Zeman z termínovýchch důvodů odstoupil ze soutěže a v páru s Pavlem Brdlíkem ho nahradí Pavel Macháček.

ZÁKLADNÍ část je ukončena. Soutěž pokračuje NADSTAVBOVOU částí, viz tabulky pro 1-4 pár a 5-7 pár.

Čtyřhra ženy - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Scheithauerová + Rychetská66012:384:4715
2Cihlářová + Smolková6429:468:5513
3Menčíková + Součková6429:573:5412
4Farkašová + Zapletalová6337:671:6810
5Vrbová + Štaflová6245:1058:805
6Kristlová + Gregorová6154:1055:745
7Ročejdlová + Krčilová6153:1151:823

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Cihlářová + Smolková
Menčíková + Součková
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Vrbová + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 1
(6:3, 4:6, 6:0)
+
2. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Vrbová + Štaflová
Kristlová + Gregorová
Ročejdlová + Krčilová
Menčíková + Součková
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
1 : 2
(1:6, 6:3, 4:6)
+
3. kolo
 
Vrbová + Štaflová
Ročejdlová + Krčilová
Menčíková + Součková
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Cihlářová + Smolková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:4, 4:6, 6:3)
+
2 : 1
(4:6, 6:2, 6:3)
+
2 : 1
(6:4, 4:6, 6:3)
+
4. kolo
 
Cihlářová + Smolková
Menčíková + Součková
Kristlová + Gregorová
Farkašová + Zapletalová
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
5. kolo
 
Cihlářová + Smolková
Vrbová + Štaflová
Farkašová + Zapletalová
Menčíková + Součková
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:1)
+
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
0 : 2
(3:6, 0:6)
+
6. kolo
do 18.2.18
Ročejdlová + Krčilová
Cihlářová + Smolková
Vrbová + Štaflová
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Farkašová + Zapletalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 5:7)
+
2 : 1
(3:6, 7:6, 6:3)
+
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
7. kolo
do 11.3.18
Cihlářová + Smolková
Kristlová + Gregorová
Vrbová + Štaflová
Menčíková + Součková
Ročejdlová + Krčilová
Farkašová + Zapletalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:3)
+
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
2 : 1
(4:6, 7:5, 7:6)
+

INFO 16.3.18   Poděkování všem 7 párům v soutěži za včasné dohrání základní části. Hodně úspěchů v nadstavbové části.

INFO 9.2.18   Upozornění pro všechny hráčky. Uzávěrka základní části je 15.3.18, neodehrané zápasy k tomuto datu budou kontumovány, aby soutěž mohla být rozdělena na 2 části. Poté bude uveřejněn rozpis zápasů 8-10 kola viz níže.

Hrací plán soutěže po odehrání 7 kol bude pokračovat nadstavbovou částí. Kde páry umístěné na 1-4. a 5-7 .místě spolu zahrají ještě jednou. Tabulka bude rozdělena na 2 části a získané body po 7.kolech se započítávají.

Tzn. 8. kolo   Čtvrtý proti Prvnímu        Třetí proti  Druhému         Sedmý proti  Šestému

        9. kolo   První proti Třetímu          Druhý proti  Čtvrtému       Pátý proti Sedmému

      10. kolo   První proti Druhému       Třetí proti  Čtvrtému          Šestý proti Pátému

Konečné pořadí

Čtyřhra ženy - Nadstavba A - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Scheithauerová + Rychetská98116:6115:7920
2Cihlářová + Smolková95412:8101:9117
3Menčíková + Součková95413:10116:9816
4Farkašová + Zapletalová95411:9105:9715

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Cihlářová + Smolková
Menčíková + Součková
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Vrbová + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 1
(6:3, 4:6, 6:0)
+
2. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Vrbová + Štaflová
Kristlová + Gregorová
Ročejdlová + Krčilová
Menčíková + Součková
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
1 : 2
(1:6, 6:3, 4:6)
+
3. kolo
 
Vrbová + Štaflová
Ročejdlová + Krčilová
Menčíková + Součková
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Cihlářová + Smolková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:4, 4:6, 6:3)
+
2 : 1
(4:6, 6:2, 6:3)
+
2 : 1
(6:4, 4:6, 6:3)
+
4. kolo
 
Cihlářová + Smolková
Menčíková + Součková
Kristlová + Gregorová
Farkašová + Zapletalová
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
5. kolo
 
Cihlářová + Smolková
Vrbová + Štaflová
Farkašová + Zapletalová
Menčíková + Součková
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:1)
+
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
0 : 2
(3:6, 0:6)
+
6. kolo
 
Ročejdlová + Krčilová
Cihlářová + Smolková
Vrbová + Štaflová
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Farkašová + Zapletalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 5:7)
+
2 : 1
(3:6, 7:6, 6:3)
+
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
7. kolo
 
Cihlářová + Smolková
Kristlová + Gregorová
Vrbová + Štaflová
Menčíková + Součková
Ročejdlová + Krčilová
Farkašová + Zapletalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:3)
+
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
2 : 1
(4:6, 7:5, 7:6)
+
8. kolo
 
Menčíková + Součková
Cihlářová + Smolková
Farkašová + Zapletalová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(7:5, 3:6, 6:3)
+
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
9. kolo
 
Cihlářová + Smolková
Farkašová + Zapletalová
Scheithauerová + Rychetská
Menčíková + Součková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:2)
+
2 : 1
(4:6, 6:4, 6:4)
10. kolo
 
Menčíková + Součková
Farkašová + Zapletalová
Scheithauerová + Rychetská
Cihlářová + Smolková
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(2:6, 6:1, 5:7)
2 : 0
(6:4, 6:2)
+

Konečné pořadí

Čtyřhra ženy - Nadstavba B - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Kristlová + Gregorová8267:1284:979
2Vrbová + Štaflová8357:1383:1097
3Ročejdlová + Krčilová8265:1368:1016

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Cihlářová + Smolková
Menčíková + Součková
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Vrbová + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 1
(6:3, 4:6, 6:0)
+
2. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Vrbová + Štaflová
Kristlová + Gregorová
Ročejdlová + Krčilová
Menčíková + Součková
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
1 : 2
(1:6, 6:3, 4:6)
+
3. kolo
 
Vrbová + Štaflová
Ročejdlová + Krčilová
Menčíková + Součková
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Cihlářová + Smolková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:4, 4:6, 6:3)
+
2 : 1
(4:6, 6:2, 6:3)
+
2 : 1
(6:4, 4:6, 6:3)
+
4. kolo
 
Cihlářová + Smolková
Menčíková + Součková
Kristlová + Gregorová
Farkašová + Zapletalová
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
5. kolo
 
Cihlářová + Smolková
Vrbová + Štaflová
Farkašová + Zapletalová
Menčíková + Součková
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:1)
+
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
0 : 2
(3:6, 0:6)
+
6. kolo
do 18.2.18
Ročejdlová + Krčilová
Cihlářová + Smolková
Vrbová + Štaflová
Kristlová + Gregorová
Scheithauerová + Rychetská
Farkašová + Zapletalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 5:7)
+
2 : 1
(3:6, 7:6, 6:3)
+
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
7. kolo
do 11.3.18
Cihlářová + Smolková
Kristlová + Gregorová
Vrbová + Štaflová
Menčíková + Součková
Ročejdlová + Krčilová
Farkašová + Zapletalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:3)
+
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
2 : 1
(4:6, 7:5, 7:6)
+
8. kolo
do 1.4.18
Ročejdlová + Krčilová
Kristlová + Gregorová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
9. kolo
do 15.4.18
Vrbová + Štaflová
Ročejdlová + Krčilová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
10. kolo
do 295.4.18
Kristlová + Gregorová
Vrbová + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(7:5, 4:6, 6:7)
+

Extraliga MB - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Šimek L1010020:3132:6127
2Vetešník108217:4117:8125
3Dzur108217:6123:7423
4Klement106414:9108:9219
5Repš106414:10121:10418
6Samek105511:13113:12613
7Kratochvíl105511:13106:12213
8Jaroš10469:1287:9513
9Janata10287:17106:1258
10Brdlík10193:1854:1124
11Hrabě100102:2055:1302

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Brdlík
Šimek L
Dzur
Vetešník
Hrabě
Klement
Janata
Repš
Jaroš
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 0:6)
+
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:3, 6:0)
+
2. kolo
 
Šimek L
Dzur
Vetešník
Hrabě
Klement
Janata
Repš
Jaroš
Samek
Brdlík
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(2:6, 6:3, 6:0)
+
2 : 0
(7:5, 6:4)
+
2 : 1
(6:7, 6:3, 6:4)
+
2 : 0
(6:0, 6:2)
+
2 : 0
(6:4, 6:1)
+
3. kolo
 
Hrabě
Šimek L
Janata
Vetešník
Jaroš
Klement
Dzur
Samek
Kratochvíl
Repš
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 4:6, 1:6)
+
0 : 2
(5:7, 5:7)
+
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:1, 7:5)
+
1 : 2
(6:4, 4:6, 3:6)
+
4. kolo
 
Šimek L
Janata
Vetešník
Jaroš
Brdlík
Dzur
Samek
Hrabě
Klement
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:4, 6:7, 6:1)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
0 : 2
(0:6, 1:6)
+
2 : 1
(7:5, 2:6, 6:4)
+
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
5. kolo
do 28.1.18
Janata
Samek
Repš
Klement
Hrabě
Brdlík
Jaroš
Šimek L
Kratochvíl
Vetešník
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 1
(5:7, 6:4, 6:1)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:3, 7:6)
+
6. kolo
 
Dzur
Hrabě
Vetešník
Repš
Brdlík
Janata
Samek
Jaroš
Šimek L
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
2 : 0
(6:0, 6:2)
+
1 : 2
(3:6, 6:4, 1:6)
+
2 : 1
(3:6, 6:3, 6:4)
+
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
7. kolo
 
Janata
Dzur
Klement
Vetešník
Jaroš
Brdlík
Repš
Šimek L
Kratochvíl
Samek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 6:7)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 1
(6:4, 5:7, 7:6)
+
8. kolo
 
Dzur
Jaroš
Šimek L
Klement
Hrabě
Janata
Samek
Repš
Brdlík
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
wo.
2 : 1
(4:6, 7:6, 7:6)
+
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
9. kolo
do 1.4.18
Repš
Brdlík
Vetešník
Šimek L
Klement
Samek
Jaroš
Hrabě
Kratochvíl
Dzur
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
0 : 2
(2:6, 1:6)
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
wo.
0 : 2
(3:6,0:6)
+
10. kolo
do 15.4.18
Dzur
Repš
Samek
Vetešník
Brdlík
Klement
Janata
Jaroš
Hrabě
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:1, 4:6, 7:6)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
0 : 2
(0:6, 1:6)
+
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
11. kolo
do 29.4.18
Repš
Hrabě
Vetešník
Brdlík
Klement
Dzur
Šimek L
Samek
Kratochvíl
Janata
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 7:5)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
1 : 2
(6:3, 2:6, 1:6)
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 1
(6:4, 3:6, 6:4)
+
 
DORUČENÍ SOUPEŘŮM       PŘEDEHRAJTE SI JINÝ ZÁPAS AŤ TOHO POTOM NEMÁTE MOC!!
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb