Konečné pořadí

1. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Brdlík109119:5129:9025
2Majer109118:4127:6525
3Makovec108218:7139:8423
4Vondrlík106412:899:7618
5Spielmann106414:10123:11018
6Vrábel105511:1195:9915
7Cerha104610:1299:9414
8Čvančara10469:1295:8413
9Fišera10286:1675:1098
10Košek10285:1745:1196
11Kříž100100:2024:1200

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Košek
Fišera
Spielmann
Čvančara
Kříž
Vrábel
Brdlík
Majer
Makovec
Vondrlík
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:3)
+
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
2. kolo
 
Majer
Makovec
Fišera
Spielmann
Cerha
Košek
Vrábel
Brdlík
Čvančara
Kříž
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(5:7, 7:5, 6:3)
+
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
1 : 2
(6:4, 4:6, 2:6)
+
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
3. kolo
 
Makovec
Vrábel
Spielmann
Cerha
Kříž
Fišera
Vondrlík
Majer
Brdlík
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(3:6, 6:2, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 7:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
4. kolo
 
Fišera
Brdlík
Košek
Spielmann
Cerha
Kříž
Vrábel
Vondrlík
Čvančara
Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 4:6, 6:7)
+
1 : 2
(6:4, 1:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
0 : 2
(4:6, 5:7)
+
0 : 2
(2:6, 0:6)
+
5. kolo
 
Majer
Vrábel
Vondrlík
Čvančara
Kříž
Košek
Brdlík
Cerha
Makovec
Fišera
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
2 : 1
(1:6, 6:3, 6:4)
+
2 : 1
(3:6, 6:4, 7:5)
+
6. kolo
 
Cerha
Makovec
Spielmann
Kříž
Košek
Brdlík
Fišera
Vondrlík
Čvančara
Majer
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:3)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
7. kolo
 
Makovec
Košek
Brdlík
Spielmann
Majer
Fišera
Vondrlík
Cerha
Vrábel
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:1)
+
2 : 1
(6:4, 4:6, 6:4)
+
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
2 : 0
(6:3, 7:6)
+
2 : 1
(7:6, 2:6, 6:4)
+
8. kolo
do 5.3.17
Kříž
Brdlík
Spielmann
Makovec
Cerha
Majer
Košek
Vondrlík
Fišera
Vrábel
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 1:6)
+
2 : 1
(1:6, 7:5, 6:2)
+
0 : 2
(1:6, 2:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
9. kolo
do 19.3.17
Makovec
Kříž
Vondrlík
Spielmann
Majer
Košek
Vrábel
Cerha
Čvančara
Fišera
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
0 : 2
(5:7, 0:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
10. kolo
 
Brdlík
Makovec
Spielmann
Majer
Košek
Vrábel
Kříž
Vondrlík
Cerha
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(0:6, 7:6, 5:7)
+
1 : 2
(6:4, 6:7, 1:6)
+
0 : 2
(0:6, 2:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
11. kolo
do 16.4.17
Fišera
Cerha
Vrábel
Spielmann
Majer
Kříž
Vondrlík
Brdlík
Čvančara
Košek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.

28.3.17 Po zralé úvaze, vzhledem k mým neuspokojivým herním zápasovým výkonům a tím pádem výrazné psychické frustraci z nastálé situace, jsem se rozhodl již zbylé zápasy nedohrávat. Pepa Kříž

Info 18.4.17 Míra Košek se rozhodl v soutěži dále nepokračovat a jeho zbývající zápasy byly kontumovány.

Konečné pořadí

2. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Novotný109118:2117:4927
2Scheithauerová109119:4128:7426
3Klesa109118:5129:8924
4Melša106415:8123:9621
5Řezáčová10469:1389:9812
6Brůcha10469:1382:10612
7Marek H10469:14101:10511
8Beneš10469:1482:12711
9Čáp10288:1695:12210
10Muschaliková10284:1669:1066
11Stanislav10284:1774:1175

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Melša
Muschaliková
Klesa
Beneš
Řezáčová
Stanislav
Scheithauerová
Čáp
Brůcha
Marek H
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 1
(2:6, 6:2, 6:2)
+
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
2. kolo
 
Muschaliková
Klesa
Čáp
Brůcha
Beneš
Řezáčová
Stanislav
Scheithauerová
Novotný
Melša
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
1 : 2
(4:6, 6:4, 6:7)
+
2 : 0
(7:6, 7:5)
+
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:2, 7:6)
+
3. kolo
 
Řezáčová
Muschaliková
Klesa
Novotný
Brůcha
Stanislav
Scheithauerová
Beneš
Marek H
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 2:6)
+
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:0)
+
2 : 0
(7:6, 6:1)
+
2 : 1
(3:6, 6:4, 6:0)
+
4. kolo
 
Melša
Klesa
Beneš
Brůcha
Novotný
Řezáčová
Muschaliková
Scheithauerová
Stanislav
Marek H
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(4:6, 6:3, 4:6)
+
2 : 1
(3:6, 7:5, 7:5)
+
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
0 : 2
(6:7, 1:6)
+
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:4)
+
5. kolo
 
Brůcha
Muschaliková
Marek H
Beneš
Řezáčová
Melša
Scheithauerová
Novotný
Čáp
Stanislav
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
2 : 1
(6:7, 6:1, 6:1)
+
2 : 1
(3:6, 6:4, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
6. kolo
 
Muschaliková
Marek H
Beneš
Čáp
Klesa
Řezáčová
Melša
Scheithauerová
Novotný
Brůcha
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
2 : 1
(7:6, 4:6, 6:3)
+
2 : 1
(4:6, 6:4, 6:0)
scr.
1 : 2
(6:2, 2:6, 5:7)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
7. kolo
 
Čáp
Muschaliková
Brůcha
Melša
Stanislav
Beneš
Scheithauerová
Klesa
Marek H
Novotný
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:1)
+
0 : 2
(3:6, 4:6)
0 : 2
(0:6, 6:7)
+
1 : 2
(6:4, 4:6, 2:6)
+
0 : 2
(0:6, 1:6)
+
8. kolo
 
Muschaliková
Stanislav
Melša
Marek H
Klesa
Brůcha
Řezáčová
Scheithauerová
Novotný
Čáp
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 0:6)
+
2 : 0
(7:6, 6:1)
+
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
0 : 2
(0:6, 1:6)
scr.
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
9. kolo
do 19.3.17
Stanislav
Novotný
Čáp
Melša
Brůcha
Řezáčová
Beneš
Muschaliková
Marek H
Klesa
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 2:6)
+
0 : 2
(3:6, 6:7)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(6:7, 4:6)
+
10. kolo
do 2.4.17
Melša
Stanislav
Klesa
Čáp
Řezáčová
Marek H
Scheithauerová
Brůcha
Novotný
Beneš
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
11. kolo
do 16.4.17
Muschaliková
Novotný
Beneš
Melša
Čáp
Řezáčová
Marek H
Scheithauerová
Stanislav
Klesa
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(6:7, 3:6)
+
0 : 2
(6:7, 4:6)
+

Konečné pořadí

3. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Macháček109119:3125:6827
2Bělovský108217:7127:8222
3Vachek108216:6123:7822
4Sklenář V107316:8117:8921
5Řezáč106414:9114:9419
6Babic106413:11117:10816
7Vrbová10468:1282:8812
8Zákonov10379:16103:12010
9Chumlen L10379:1699:12610
10Plch10194:1861:1155
11Ženíšek100101:2024:1241

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Plch
Macháček
Chumlen L
Vachek
Babic
Zákonov
Ženíšek
Sklenář V
Vrbová
Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:4, 6:2)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
2. kolo
 
Sklenář V
Vrbová
Zákonov
Ženíšek
Vachek
Babic
Macháček
Chumlen L
Bělovský
Plch
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:0)
+
2 : 0
(6:2, 7:5)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
2 : 0
(7:5, 6:2)
+
3. kolo
 
Babic
Macháček
Chumlen L
Bělovský
Ženíšek
Vachek
Řezáč
Sklenář V
Vrbová
Zákonov
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 1
(6:3, 4:6, 7:5)
+
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
2 : 0
(7:6, 6:0)
+
4. kolo
 
Bělovský
Babic
Plch
Chumlen L
Zákonov
Řezáč
Macháček
Ženíšek
Vachek
Vrbová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
1 : 2
(6:1, 4:6, 4:6)
+
0 : 2
(2:6, 6:7)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 0
(6:4, 7:5)
+
5. kolo
 
Řezáč
Vachek
Ženíšek
Bělovský
Sklenář V
Zákonov
Vrbová
Macháček
Babic
Plch
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 7:5)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
6. kolo
 
Bělovský
Vrbová
Chumlen L
Babic
Vachek
Sklenář V
Macháček
Řezáč
Plch
Ženíšek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
1 : 2
(6:3, 1:6, 5:7)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
2 : 0
(6:2, 7:5)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
7. kolo
do 19.2.17
Řezáč
Bělovský
Ženíšek
Chumlen L
Sklenář V
Macháček
Zákonov
Vachek
Vrbová
Plch
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:2, 5:7, 3:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
1 : 2
(6:2, 2:6, 1:6)
+
1 : 2
(3:6, 6:4, 0:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
8. kolo
do 5.3.17
Babic
Ženíšek
Chumlen L
Vrbová
Bělovský
Sklenář V
Macháček
Zákonov
Plch
Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
0 : 2
(5:7, 3:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:1, 6:3)
2 : 0
(6:1, 7:5)
+
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
9. kolo
 
Zákonov
Bělovský
Řezáč
Chumlen L
Sklenář V
Plch
Vachek
Macháček
Vrbová
Babic
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(7:5, 2:6, 3:6)
+
2 : 1
(6:2, 5:7, 6:2)
+
2 : 1
(6:3, 4:6, 6:3)
+
2 : 1
(5:7, 6:2, 6:4)
+
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
10. kolo
do 2.4.17
Bělovský
Vachek
Chumlen L
Sklenář V
Babic
Řezáč
Ženíšek
Vrbová
Plch
Zákonov
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
2 : 1
(6:3, 3:6, 6:2)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
11. kolo
do 16.4.17
Řezáč
Ženíšek
Zákonov
Chumlen L
Sklenář V
Babic
Macháček
Bělovský
Vachek
Plch
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:2)
+
2 : 1
(6:2, 6:7, 7:6)
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.

13.3.17 ze zdravotních důvodů odstoupil ze soutěže Jarda Ženíšek.

Konečné pořadí

4. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Laurinčík88016:3105:5121
2Kutschka86214:492:4420
3Halounek87114:498:5519
4Bouchalová85312:784:7516
5Tomašovová8449:1179:8610
6Souček8357:1073:7810
7Zuzánek8265:1261:787
8Macák8172:1439:853
9Pulpitel8082:1626:1052

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Laurinčík
Pulpitel
Macák
Zuzánek
Halounek
Tomašovová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(3:6, 6:3, 6:4)
+
0 : 2
(0:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
2. kolo
 
Bouchalová
Macák
Zuzánek
Kutschka
Pulpitel
Halounek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
0 : 2
(4:6, 1:6)
+
3. kolo
 
Halounek
Bouchalová
Macák
Laurinčík
Kutschka
Souček
Tomašovová
Zuzánek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:7, 6:1, 6:3)
+
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 1
(6:3, 3:6, 6:4)
+
4. kolo
 
Pulpitel
Kutschka
Laurinčík
Halounek
Souček
Tomašovová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
1 : 2
(6:2, 1:6, 5:7)
+
5. kolo
 
Kutschka
Bouchalová
Zuzánek
Souček
Tomašovová
Pulpitel
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
0 : 2
(0:6, 6:7)
+
2 : 1
(6:7, 6:0, 6:1)
+
6. kolo
 
Pulpitel
Zuzánek
Laurinčík
Kutschka
Macák
Halounek
Bouchalová
Tomašovová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:2)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
2 : 1
(3:6, 6:1, 6:2)
7. kolo
 
Zuzánek
Bouchalová
Souček
Pulpitel
Tomašovová
Laurinčík
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
8. kolo
 
Bouchalová
Souček
Laurinčík
Zuzánek
Macák
Kutschka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:4)
+
2 : 0
(6:3, 6:2)
+
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
9. kolo
 
Pulpitel
Bouchalová
Souček
Laurinčík
Kutschka
Halounek
Tomašovová
Macák
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(4:6, 0:6)
+
1 : 2
(6:2, 1:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
10. kolo
 
Halounek
Souček
Macák
Pulpitel
Kutschka
Tomašovová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:1)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
11. kolo
 
Bouchalová
Laurinčík
Souček
Macák
Zuzánek
Halounek
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:2, 1:6, 0:6)
+
2 : 0
(6:2, 7:6)
+
0 : 2
(1:6, 2:6)
+

Info z 19.12.16, velice se omlouvám ale musím se odhlásit z Prondo ligy. Odložilík Petr

Info z 29.11.16, Honza Knespl ze zdravotních důvodů nenastoupí a letošní ročník vynechá.

Čtyřhra MIX - PLAY OFF

Vyhlášení výsledků při závěrečném turnaji 13.5. v Teniscentru Kosmonosy

ROZLOSOVÁNÍ PLAY OFF
osmifinále do 12.3.17 čtvrtfinále do 26.3.17 semifinále do 9.4.17 finále do 7.5.17
 
Řezáčová + Makovec 6 6            
Macháčková + Macháček 2 1 Řezáčová + Makovec 6 7        
Škábová + Kverek 6 6 Škábová + Kverek 3 6        
Folprechtová + Folprecht 1 3     Řezáčová + Makovec 3 6 6    
Štaflová + Fajman 6 6     Kocíková + Růžička 6 2 1    
Ročejdlová + Ročejdl 4 2 Štaflová + Fajman 4 6 3        
Michálková + Vencl 4 4 Kocíková + Růžička 6 1 6        
Kocíková + Růžička 6 6         Řezáčová + Makovec  
Scheithauerová + Novotný 6 6         Farkašová - Farkaš  
Tomašovová + Tomašov 1 2 Scheithauerová + Novotný 6 2 6        
Vrbová + Řezáč 6 4 Rychetská + Rychetský 1 6 2        
Rychetská + Rychetský 7 6     Scheithauerová + Novotný 1 7 1    
Cihlářová + Jůza 6 7     Farkašová - Farkaš 6 6 6    
Gregorová + Kudrna 2 5 Cihlářová + Jůza 1 5     o 3.místo  
Dvořáčková + Chomín scr. Farkašová - Farkaš 6 7     Kocíková + Růžička  
Farkašová - Farkaš           Scheithauerová + Novotný  

Právo výběru kurtu, tedy domácí prostředí, má lépe umístěný pár v základní části u finále Řezáčová + Makovec (lepší skore v z.č)

Čtyřhra mix A - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Řezáčová + Makovec77014:296:4719
2Scheithauerová + Novotný75212:487:5517
3Štaflová + Fajman76112:486:5716
4Cihlářová + Jůza7439:677:5513
5Škábová + Kverek7346:855:629
6Vrbová + Řezáč7254:1049:676
7Michálková + Vencl7163:1242:804
8Dvořáčková + Chomín7070:1415:840

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
do 20.11.16
Řezáčová + Makovec
Štaflová + Fajman
Cihlářová + Jůza
Dvořáčková + Chomín
Michálková + Vencl
Scheithauerová + Novotný
Škábová + Kverek
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:3, 7:6)
+
2. kolo
do 4.12.16
Řezáčová + Makovec
Cihlářová + Jůza
Dvořáčková + Chomín
Michálková + Vencl
Scheithauerová + Novotný
Škábová + Kverek
Štaflová + Fajman
Vrbová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:7, 6:4, 7:5)
+
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:4)
+
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
3. kolo
do 18.12.16
Cihlářová + Jůza
Štaflová + Fajman
Michálková + Vencl
Řezáčová + Makovec
Vrbová + Řezáč
Scheithauerová + Novotný
Škábová + Kverek
Dvořáčková + Chomín
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 4:6)
+
0 : 2
(3:6, 0:6)
+
0 : 2
(1:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
4. kolo
do 8.1.17
Řezáčová + Makovec
Škábová + Kverek
Dvořáčková + Chomín
Vrbová + Řezáč
Štaflová + Fajman
Scheithauerová + Novotný
Cihlářová + Jůza
Michálková + Vencl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:4)
+
0 : 2
(4:6, 1:6)
+
2 : 1
(5:7, 7:5, 6:4)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
5. kolo
do 22.1.17
Vrbová + Řezáč
Řezáčová + Makovec
Škábová + Kverek
Cihlářová + Jůza
Scheithauerová + Novotný
Dvořáčková + Chomín
Michálková + Vencl
Štaflová + Fajman
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 3:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
1 : 2
(2:6, 6:4, 3:6)
+
6. kolo
do 5.2.17
Michálková + Vencl
Škábová + Kverek
Cihlářová + Jůza
Vrbová + Řezáč
Řezáčová + Makovec
Scheithauerová + Novotný
Štaflová + Fajman
Dvořáčková + Chomín
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:1)
+
2 : 1
(4:6, 6:1, 6:4)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
7. kolo
do 19.2.17
Vrbová + Řezáč
Michálková + Vencl
Dvořáčková + Chomín
Řezáčová + Makovec
Scheithauerová + Novotný
Cihlářová + Jůza
Škábová + Kverek
Štaflová + Fajman
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:3, 6:3)
0 : 2
(4:6, 4:6)
+

 

Změna spoluhráče : Honza Knespl ze zdravotních důvodů nenastoupí a letošní ročník vynechá. Nový pár je Jana Scheithauerová + Luboš Novotný

Čtyřhra MIX - PLAY OFF

Vyhlášení výsledků při závěrečném turnaji 13.5. v Teniscentru Kosmonosy

ROZLOSOVÁNÍ PLAY OFF
osmifinále do 12.3.17 čtvrtfinále do 26.3.17 semifinále do 9.4.17 finále do 7.5.17
 
Řezáčová + Makovec 6 2            
Macháčková + Macháček 2 1 Řezáčová + Makovec 6 7        
Škábová + Kverek 6 6 Škábová + Kverek 3 6        
Folprechtová + Folprecht 1 3     Řezáčová + Makovec 3 6 6    
Štaflová + Fajman 6 6     Kocíková + Růžička 6 2 1    
Ročejdlová + Ročejdl 4 2 Štaflová + Fajman 4 6 3        
Michálková + Vencl 4 4 Kocíková + Růžička 6 1 6        
Kocíková + Růžička 6 6         Řezáčová + Makovec  
Scheithauerová + Novotný 6 6         Farkašová - Farkaš  
Tomašovová + Tomašov 1 2 Scheithauerová + Novotný 6 2 6        
Vrbová + Řezáč 6 4 Rychetská + Rychetský 1 6 2        
Rychetská + Rychetský 7 6     Scheithauerová + Novotný 1 7 1    
Cihlářová + Jůza 6 7     Farkašová - Farkaš 6 6 6    
Gregorová + Kudrna 2 5 Cihlářová + Jůza 1 5     o 3. místo  
Dvořáčková + Chomín scr. Farkašová - Farkaš 6 7     Kocíková + Růžička  
Farkašová - Farkaš           Scheithauerová + Novotný  

 

Právo výběru kurtu, tedy domácí prostředí, má lépe umístěný pár v základní části, u finále Řezáčová + Makovec (lepší skore v z.č)

Čtyřhra mix B - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Farkašová - Farkaš77014:293:4719
2Kocíková + Růžička76113:287:4219
3Rychetská + Rychetský75211:688:7214
4Folprechtová + Folprecht7439:774:7412
5Gregorová + Kudrna7346:865:609
6Ročejdlová + Ročejdl7256:1169:957
7Tomašovová + Tomašov7163:1257:814
8Macháčková + Macháček7070:1422:840

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
do 20.11.16
Farkašová - Farkaš
Ročejdlová + Ročejdl
Macháčková + Macháček
Tomašovová + Tomašov
Gregorová + Kudrna
Rychetská + Rychetský
Kocíková + Růžička
Folprechtová + Folprecht
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:1)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
0 : 2
(4:6, 6:7)
+
2 : 0
(6:2, 6:0)
+
2. kolo
do 4.12.16
Kocíková + Růžička
Farkašová - Farkaš
Tomašovová + Tomašov
Gregorová + Kudrna
Ročejdlová + Ročejdl
Macháčková + Macháček
Folprechtová + Folprecht
Rychetská + Rychetský
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(3:6, 6:3, 5:7)
+
0 : 2
(0:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
1 : 2
(6:4, 3:6, 2:6)
+
3. kolo
do 18.12.16
Gregorová + Kudrna
Ročejdlová + Ročejdl
Rychetská + Rychetský
Tomašovová + Tomašov
Macháčková + Macháček
Kocíková + Růžička
Farkašová - Farkaš
Folprechtová + Folprecht
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
0 : 2
(0:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
4. kolo
do 8.1.17
Ročejdlová + Ročejdl
Rychetská + Rychetský
Kocíková + Růžička
Gregorová + Kudrna
Farkašová - Farkaš
Macháčková + Macháček
Folprechtová + Folprecht
Tomašovová + Tomašov
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(7:6, 4:6, 2:6)
+
2 : 0
(7:6, 6:1)
+
2 : 0
(6:1, 6:0)
+
2 : 0
(7:5, 6:2)
+
5. kolo
do 22.1.17
Gregorová + Kudrna
Farkašová - Farkaš
Rychetská + Rychetský
Kocíková + Růžička
Tomašovová + Tomašov
Ročejdlová + Ročejdl
Macháčková + Macháček
Folprechtová + Folprecht
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 3:6)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
1 : 2
(6:2, 6:7, 4:6)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
6. kolo
do 5.2.17
Farkašová - Farkaš
Rychetská + Rychetský
Kocíková + Růžička
Tomašovová + Tomašov
Macháčková + Macháček
Gregorová + Kudrna
Folprechtová + Folprecht
Ročejdlová + Ročejdl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 1
(6:7, 6:2, 6:4)
+
7. kolo
do 19.2.17
Ročejdlová + Ročejdl
Kocíková + Růžička
Tomašovová + Tomašov
Farkašová - Farkaš
Rychetská + Rychetský
Macháčková + Macháček
Gregorová + Kudrna
Folprechtová + Folprecht
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 2:6)
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
0 : 2
(4:6, 5:7)
+

Soutěž ukončena. Vyhlášení výsledků při závěrečném turnaji 13.5. v Teniscentru Kosmonosy

Čtyřhra muži 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Kolář + Zahour1211122:3144:6132
2Puskajler + Jaroš129319:9148:12025
3Beran + Kastner128417:10136:11323
4Hradil + Čermák127516:12138:10621
5Vondrlík + Hrabě127515:13129:11619
6Kudláček + Ulrich126613:1299:11219
7Stránský + Chumlen F126614:14128:12018
8Vrábel + Tejbus125713:15127:12317
9Kandráč + Kandráč126614:16138:13916
10Spielmann + Kadlec125712:15111:11916
11Repš + Fišera125712:16116:13315
12Kozák + Nezavdal12397:1881:12810
13Novák + Zítka120123:2452:1573

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Hradil + Čermák
Kudláček + Ulrich
Vondrlík + Hrabě
Vrábel + Tejbus
Kandráč + Kandráč
Kozák + Nezavdal
Beran + Kastner
Puskajler + Jaroš
Novák + Zítka
Spielmann + Kadlec
Stránský + Chumlen F
Kolář + Zahour
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
0 : 2
(5:7, 6:7)
+
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
1 : 2
(6:4, 4:6, 4:6)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
2. kolo
 
Kudláček + Ulrich
Stránský + Chumlen F
Kolář + Zahour
Novák + Zítka
Spielmann + Kadlec
Beran + Kastner
Puskajler + Jaroš
Kandráč + Kandráč
Kozák + Nezavdal
Vondrlík + Hrabě
Vrábel + Tejbus
Repš + Fišera
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:3)
+
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
1 : 2
(4:6, 6:2, 4:6)
+
0 : 2
(5:7, 6:7)
+
3. kolo
 
Kolář + Zahour
Hradil + Čermák
Spielmann + Kadlec
Stránský + Chumlen F
Puskajler + Jaroš
Novák + Zítka
Kozák + Nezavdal
Beran + Kastner
Vrábel + Tejbus
Kandráč + Kandráč
Repš + Fišera
Vondrlík + Hrabě
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:0, 2:6, 7:5)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
2 : 1
(5:7, 6:3, 6:3)
+
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
1 : 2
(6:3, 1:6, 3:6)
+
1 : 2
(6:4, 4:6, 5:7)
+
4. kolo
 
Kandráč + Kandráč
Repš + Fišera
Beran + Kastner
Vrábel + Tejbus
Novák + Zítka
Kozák + Nezavdal
Stránský + Chumlen F
Puskajler + Jaroš
Hradil + Čermák
Spielmann + Kadlec
Kudláček + Ulrich
Kolář + Zahour
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(4:6, 7:5, 1:6)
+
2 : 1
(2:6, 7:5, 6:3)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
1 : 2
(6:3, 5:7, 4:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
2 : 0
(6:4, 7:5)
+
5. kolo
 
Spielmann + Kadlec
Kudláček + Ulrich
Puskajler + Jaroš
Hradil + Čermák
Kozák + Nezavdal
Stránský + Chumlen F
Vrábel + Tejbus
Novák + Zítka
Repš + Fišera
Beran + Kastner
Vondrlík + Hrabě
Kandráč + Kandráč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
2 : 0
(6:4, 7:6)
+
0 : 2
(6:7, 3:6)
+
2 : 0
(7:6, 6:1)
+
6. kolo
 
Beran + Kastner
Vondrlík + Hrabě
Novák + Zítka
Repš + Fišera
Stránský + Chumlen F
Vrábel + Tejbus
Hradil + Čermák
Kozák + Nezavdal
Kudláček + Ulrich
Puskajler + Jaroš
Kolář + Zahour
Spielmann + Kadlec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(5:7, 6:4, 6:4)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 1
(6:1, 1:6, 7:5)
+
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
0 : 2
(3:6, 5:7)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
7. kolo
 
Puskajler + Jaroš
Kolář + Zahour
Kozák + Nezavdal
Kudláček + Ulrich
Vrábel + Tejbus
Hradil + Čermák
Repš + Fišera
Stránský + Chumlen F
Vondrlík + Hrabě
Novák + Zítka
Kandráč + Kandráč
Beran + Kastner
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 2:6)
+
0 : 2
(3:6, 6:7)
+
0 : 2
(2:6, 4:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 1
(6:0, 3:6, 6:4)
+
8. kolo
 
Novák + Zítka
Kandráč + Kandráč
Stránský + Chumlen F
Vondrlík + Hrabě
Hradil + Čermák
Repš + Fišera
Kudláček + Ulrich
Vrábel + Tejbus
Kolář + Zahour
Kozák + Nezavdal
Spielmann + Kadlec
Puskajler + Jaroš
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:3, 3:6, 4:6)
+
0 : 2
(2:6, 0:6)
scr.
2 : 1
(2:6, 6:1, 6:0)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
1 : 2
(3:6, 6:4, 3:6)
+
9. kolo
 
Kozák + Nezavdal
Spielmann + Kadlec
Vrábel + Tejbus
Kolář + Zahour
Repš + Fišera
Kudláček + Ulrich
Vondrlík + Hrabě
Hradil + Čermák
Kandráč + Kandráč
Stránský + Chumlen F
Beran + Kastner
Novák + Zítka
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
2 : 1
(6:7, 6:4, 7:6)
0 : 2
(1:6, 0:6)
+
1 : 2
(6:7, 7:6, 6:7)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
10. kolo
 
Stránský + Chumlen F
Beran + Kastner
Hradil + Čermák
Kandráč + Kandráč
Kudláček + Ulrich
Vondrlík + Hrabě
Kolář + Zahour
Repš + Fišera
Spielmann + Kadlec
Vrábel + Tejbus
Puskajler + Jaroš
Kozák + Nezavdal
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
1 : 2
(6:4, 3:6, 4:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:4, 6:1)
+
1 : 2
(6:3, 2:6, 4:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
11. kolo
do 9.4.17
Vrábel + Tejbus
Puskajler + Jaroš
Repš + Fišera
Spielmann + Kadlec
Vondrlík + Hrabě
Kolář + Zahour
Kandráč + Kandráč
Kudláček + Ulrich
Beran + Kastner
Hradil + Čermák
Novák + Zítka
Stránský + Chumlen F
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 5:7)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(7:6, 7:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
12. kolo
do 23.4.17
Hradil + Čermák
Novák + Zítka
Kudláček + Ulrich
Beran + Kastner
Kolář + Zahour
Kandráč + Kandráč
Spielmann + Kadlec
Vondrlík + Hrabě
Puskajler + Jaroš
Repš + Fišera
Kozák + Nezavdal
Vrábel + Tejbus
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
2 : 0
(6:1, 7:5)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
13. kolo
do 7.5.17
Repš + Fišera
Kozák + Nezavdal
Vondrlík + Hrabě
Puskajler + Jaroš
Kandráč + Kandráč
Spielmann + Kadlec
Beran + Kastner
Kolář + Zahour
Novák + Zítka
Kudláček + Ulrich
Stránský + Chumlen F
Hradil + Čermák
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 1
(6:7, 6:2, 6:4)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
1 : 2
(4:6, 6:4, 3:6)
+

1.4.17 ze zdravotních důvodů odstoupila ze soutěže dvojice Novák + Zítka.

24.4.17 ze zdravotních důvodů odstoupila ze soutěže dvojice Kozák + Nezavdal.

Soutěž ukončena. Vyhlášení výsledků při závěrečném turnaji 13.5. v Teniscentru Kosmonosy

Čtyřhra muži 2.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Klement + Dzur1111022:0133:3433
2Šulc + Steklý1110120:4135:7228
3Cerha + Majer118317:7123:8024
4Rychetský + Farkaš118316:9128:9221
5Šenkýř + Lener116513:11107:9118
6Báček + Krejčík115612:12115:10817
7Fajman + Hanuš116513:13122:12616
8Holler + Malý115611:1484:11114
9Paulus + Toman11297:19106:1388
10Kořínek + Zýka11296:1987:1357
11Klesa + Marek11296:1954:1307
12Brdlík + Zeman111104:2052:1295

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Klement + Dzur
Šulc + Steklý
Báček + Krejčík
Cerha + Majer
Šenkýř + Lener
Paulus + Toman
Rychetský + Farkaš
Fajman + Hanuš
Brdlík + Zeman
Kořínek + Zýka
Klesa + Marek
Holler + Malý
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:3)
+
0 : 2
(3:6, 5:7)
+
2 : 0
(7:5, 6:1)
+
0 : 2
(4:6, 3:6)
+
1 : 2
(2:6, 6:3, 3:6)
+
0 : 2
(2:6, 0:6)
+
2. kolo
 
Šulc + Steklý
Holler + Malý
Kořínek + Zýka
Klesa + Marek
Fajman + Hanuš
Brdlík + Zeman
Paulus + Toman
Rychetský + Farkaš
Cerha + Majer
Šenkýř + Lener
Klement + Dzur
Báček + Krejčík
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:4, 4:6, 7:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
2 : 1
(6:2, 6:7, 6:3)
+
1 : 2
(6:3, 4:6, 4:6)
+
2 : 1
(4:6, 6:1, 6:3)
+
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
3. kolo
 
Báček + Krejčík
Šulc + Steklý
Šenkýř + Lener
Klement + Dzur
Rychetský + Farkaš
Cerha + Majer
Brdlík + Zeman
Paulus + Toman
Klesa + Marek
Fajman + Hanuš
Holler + Malý
Kořínek + Zýka
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
0 : 2
(3:6, 0:6)
+
2 : 0
(6:4, 6:2)
+
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
1 : 2
(6:4, 5:7, 0:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
4. kolo
 
Šulc + Steklý
Kořínek + Zýka
Fajman + Hanuš
Holler + Malý
Paulus + Toman
Klesa + Marek
Cerha + Majer
Brdlík + Zeman
Klement + Dzur
Rychetský + Farkaš
Báček + Krejčík
Šenkýř + Lener
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:1)
+
1 : 2
(3:6, 6:4, 1:6)
+
1 : 2
(4:6, 6:1, 4:6)
+
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
2 : 0
(6:1, 6:2)
+
0 : 2
(2:6, 2:6)
+
5. kolo
 
Šenkýř + Lener
Šulc + Steklý
Rychetský + Farkaš
Báček + Krejčík
Brdlík + Zeman
Klement + Dzur
Klesa + Marek
Cerha + Majer
Holler + Malý
Paulus + Toman
Kořínek + Zýka
Fajman + Hanuš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
2 : 1
(6:7, 6:2, 6:4)
+
0 : 2
(1:6, 0:6)
+
0 : 2
(3:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:0, 6:4)
+
0 : 2
(6:7, 3:6)
6. kolo
do 5.2.17
Šulc + Steklý
Fajman + Hanuš
Paulus + Toman
Kořínek + Zýka
Cerha + Majer
Holler + Malý
Klement + Dzur
Klesa + Marek
Báček + Krejčík
Brdlík + Zeman
Šenkýř + Lener
Rychetský + Farkaš
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:4)
+
2 : 1
(6:1, 3:6, 6:4)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(6:0, 6:1)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
7. kolo
do 19.2.17
Rychetský + Farkaš
Šulc + Steklý
Brdlík + Zeman
Šenkýř + Lener
Klesa + Marek
Báček + Krejčík
Holler + Malý
Klement + Dzur
Kořínek + Zýka
Cerha + Majer
Fajman + Hanuš
Paulus + Toman
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 2:6)
+
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 1:6)
+
2 : 1
(7:6, 6:7, 7:6)
+
8. kolo
 
Šulc + Steklý
Paulus + Toman
Cerha + Majer
Fajman + Hanuš
Klement + Dzur
Kořínek + Zýka
Báček + Krejčík
Holler + Malý
Šenkýř + Lener
Klesa + Marek
Rychetský + Farkaš
Brdlík + Zeman
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:1)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
1 : 2
(6:4, 4:6, 4:6)
+
2 : 1
(6:1, 3:6, 6:1)
+
2 : 0
(6:1, 6:3)
+
9. kolo
do 19.3.17
Brdlík + Zeman
Šulc + Steklý
Klesa + Marek
Rychetský + Farkaš
Holler + Malý
Šenkýř + Lener
Kořínek + Zýka
Báček + Krejčík
Fajman + Hanuš
Klement + Dzur
Paulus + Toman
Cerha + Majer
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(5:7, 4:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(4:6, 4:6)
+
10. kolo
do 2.4.17
Šulc + Steklý
Cerha + Majer
Klement + Dzur
Paulus + Toman
Báček + Krejčík
Fajman + Hanuš
Šenkýř + Lener
Kořínek + Zýka
Rychetský + Farkaš
Holler + Malý
Brdlík + Zeman
Klesa + Marek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:3, 4:6, 6:2)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
2 : 0
(7:6, 6:3)
+
2 : 0
(7:6, 6:1)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
11. kolo
do 16.4.17
Klesa + Marek
Šulc + Steklý
Holler + Malý
Brdlík + Zeman
Kořínek + Zýka
Rychetský + Farkaš
Fajman + Hanuš
Šenkýř + Lener
Paulus + Toman
Báček + Krejčík
Cerha + Majer
Klement + Dzur
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
1 : 2
(5:7, 7:6, 1:6)
+
2 : 0
(6:2, 6:1)
+
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
0 : 2
(4:6, 1:6)

Soutěž ukončena. Vyhlášení výsledků při závěrečném turnaji 13.5. v Teniscentru Kosmonosy

Extraliga MB - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Šimek99018:2119:6525
2Vetešník97215:598:6721
3Kandráč P96314:8122:8318
4Repš96313:9109:8816
5Hrabě95410:978:7414
6Kratochvíl94510:1096:8514
7Šenkýř9459:1288:10311
8Jaroš9276:1485:1058
9Janata9276:1584:1167
10Petrtýl9091:1820:1131

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Petrtýl
Kratochvíl
Šenkýř
Šimek
Janata
Vetešník
Hrabě
Kandráč P
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 1:6)
+
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
1 : 2
(0:6, 6:2, 2:6)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
2. kolo
 
Kratochvíl
Janata
Šimek
Hrabě
Vetešník
Šenkýř
Kandráč P
Repš
Jaroš
Petrtýl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
2 : 0
(6:3, 6:4)
+
2 : 1
(6:1, 5:7, 6:4)
+
2 : 0
(6:2, 6:2)
+
3. kolo
 
Šenkýř
Kratochvíl
Repš
Šimek
Hrabě
Vetešník
Janata
Jaroš
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(2:6, 6:4, 6:1)
+
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
0 : 2
(0:6, 1:6)
+
0 : 2
(3:6, 3:6)
+
4. kolo
 
Petrtýl
Janata
Jaroš
Šenkýř
Vetešník
Repš
Kratochvíl
Hrabě
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(3:6, 6:4, 5:7)
+
0 : 2
(4:6, 6:7)
+
2 : 0
(7:5, 6:1)
+
0 : 2
(4:6, 5:7)
+
5. kolo
 
Repš
Kratochvíl
Hrabě
Jaroš
Šenkýř
Petrtýl
Kandráč P
Šimek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:3, 4:6, 6:3)
+
2 : 1
(4:6, 6:0, 6:1)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
1 : 2
(6:3, 3:6, 4:6)
+
6. kolo
 
Janata
Šenkýř
Jaroš
Repš
Petrtýl
Hrabě
Vetešník
Kandráč P
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
1 : 2
(6:4, 6:7, 4:6)
+
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:2, 7:5)
+
7. kolo
 
Šimek
Vetešník
Hrabě
Janata
Repš
Petrtýl
Kandráč P
Kratochvíl
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:7, 6:2, 6:1)
+
2 : 0
(6:2, 6:3)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
2 : 0
(6:4, 6:4)
+
8. kolo
 
Kratochvíl
Šimek
Janata
Repš
Šenkýř
Hrabě
Jaroš
Kandráč P
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 2:6)
+
0 : 2
(1:6, 4:6)
+
0 : 2
(2:6, 3:6)
+
0 : 2
(4:6, 0:6)
scr.
9. kolo
do 19.3.17
Vetešník
Kratochvíl
Šimek
Jaroš
Repš
Šenkýř
Kandráč P
Petrtýl
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
2 : 0
(6:4, 6:4)
2 : 1
(3:6, 6:2, 7:5)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
10. kolo
do 2.4.17
Petrtýl
Šimek
Hrabě
Repš
Jaroš
Vetešník
Janata
Kandráč P
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(0:6, 0:6)
scr.
0 : 2
(4:6, 4:6)
1 : 2
(7:6, 5:7, 4:6)
+
11. kolo
 
Kratochvíl
Jaroš
Šimek
Janata
Vetešník
Petrtýl
Kandráč P
Šenkýř
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:3)
+
2 : 0
(6:3, 7:5)
+
2 : 0
(6:0, 6:0)
scr.
1 : 2
(6:3, 6:7, 6;7)
+

Info 2.1.17 ze zdravotních důvodů bych rád odstoupil ze soutěže. Děkuji Dorotík

Info 18.4.17 z důvodů ztráty komunikace a nečinnosti v posledních 2 měsících byly kontumovány zbývající zápasy Vojty Petrtýla

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb