Konečné pořadí

1. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Šenkýř98117:4118:7523
2Samek97215:5114:7221
3Repš97216:8130:10919
4Zelinka96313:6100:7719
5Puskajler95412:8103:7517
6Šulc V96313:10110:9315
7Jaroš9276:1571:1097
8Čvančara9275:1562:1096
9Makovec9183:1658:1064
10Vrábel9183:1659:1004

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Samek
Jaroš
Vrábel
Šulc V
Makovec
Čvančara
Puskajler
Zelinka
Šenkýř
Repš
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:3)
1 : 2
(2:6, 6:3, 3:6)
0 : 2
(2:6, 3:6)
0 : 2
(6:7, 4:6)
1 : 2
(6:7, 7:6, 2:6)
2. kolo
 
Jaroš
Repš
Zelinka
Šenkýř
Čvančara
Puskajler
Šulc V
Makovec
Samek
Vrábel
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 0:6)
0 : 2
(3:6, 4:6)
0 : 2
(1:6, 4:6)
2 : 0
(6:3, 6:1)
2 : 0
(6:4, 6:0)
3. kolo
 
Vrábel
Jaroš
Šenkýř
Čvančara
Puskajler
Šulc V
Makovec
Samek
Repš
Zelinka
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 2:6)
2 : 0
(6:2, 6:3)
2 : 0
(6:3, 6:3)
0 : 2
(6:7, 1:6)
2 : 1
(3:6, 6:4, 6:3)
4. kolo
 
Jaroš
Zelinka
Vrábel
Makovec
Samek
Puskajler
Šulc V
Šenkýř
Čvančara
Repš
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(3:6, 3:6)
0 : 2
(3:6, 3:6)
2 : 0
(6:2, 6:2)
1 : 2
(6:4, 1:6, 4:6)
1 : 2
(7:6, 4:6, 4:6)
5. kolo
 
Repš
Šulc V
Makovec
Jaroš
Puskajler
Vrábel
Zelinka
Čvančara
Šenkýř
Samek
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(2:6, 6:4, 4:6)
1 : 2
(6:2, 2:6, 2:6)
2 : 0
(6:2, 6:2)
2 : 0
(6:3, 6:1)
2 : 0
(6:2, 7:6)
6. kolo
 
Samek
Repš
Vrábel
Šenkýř
Šulc V
Zelinka
Makovec
Puskajler
Jaroš
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:3, 6:7, 6:0)
0 : 2
(1:6, 3:6)
0 : 2
(4:6, 1:6)
0 : 2
(1:6, 1:6)
1 : 2
(5:7, 6:4, 3:6)
7. kolo
 
Jaroš
Šulc V
Vrábel
Zelinka
Makovec
Repš
Puskajler
Šenkýř
Samek
Čvančara
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 5:7, 1:6)
0 : 2
(2:6, 4:6)
0 : 2
(4:6, 2:6)
1 : 2
(6:2, 2:6, 4:6)
2 : 0
(6:3, 6:1)
8. kolo
 
Šenkýř
Jaroš
Šulc V
Samek
Repš
Puskajler
Zelinka
Makovec
Čvančara
Vrábel
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:3)
2 : 1
(6:3, 3:6, 7:5)
2 : 1
(7:6, 6:7, 6:4)
2 : 0
(7:5, 6:2)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
9. kolo
 
Repš
Vrábel
Zelinka
Samek
Šenkýř
Makovec
Puskajler
Jaroš
Čvančara
Šulc V
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 7:5)
0 : 2
(2:6, 4:6)
2 : 0
(6:3, 6:2)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.

Konečné pořadí

2. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Šourek87115:297:4522
2Novák87114:3103:5120
3Feistauer87115:4101:5820
4Macháček8449:1078:9611
5Čáp8356:1172:828
6Dvořák8265:1261:837
7Militký8266:1366:907
8Husnaj8266:1359:897
9Klesa8265:1343:866

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Macháček
Klesa
Feistauer
Novák
Dvořák
Čáp
Šourek
Husnaj
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(7:6, 1:6, 6:2)
1 : 2
(5:7, 7:6, 1:6)
1 : 2
(5:7, 6:4, 3:6)
2 : 0
(6:0, 6:2)
2. kolo
 
Novák
Dvořák
Militký
Feistauer
Čáp
Šourek
Husnaj
Macháček
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:1)
1 : 2
(6:7, 6:1, 4:6)
0 : 2
(5:7, 4:6)
1 : 2
(3:6, 6:0, 2:6)
3. kolo
 
Dvořák
Militký
Klesa
Husnaj
Macháček
Čáp
Šourek
Novák
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:3)
2 : 1
(2:6, 6:1, 6:1)
2 : 0
(7:5, 6:1)
2 : 0
(6:4, 7:5)
4. kolo
 
Novák
Macháček
Feistauer
Dvořák
Čáp
Klesa
Militký
Šourek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:5, 6:0)
2 : 0
(6:2, 6:1)
0 : 2
(3:6, 1:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
5. kolo
 
Macháček
Militký
Klesa
Novák
Husnaj
Čáp
Šourek
Feistauer
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(2:6, 6:4, 5:7)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(4:6, 0:6)
1 : 2
(6:2, 1:6, 4:6)
6. kolo
 
Novák
Husnaj
Militký
Klesa
Dvořák
Šourek
Feistauer
Macháček
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:0)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(0:6, 3:6)
2 : 0
(6:2, 6:0)
7. kolo
 
Macháček
Dvořák
Klesa
Feistauer
Čáp
Novák
Husnaj
Militký
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 7:5)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(5:7, 5:7)
2 : 1
(6:4, 3:6, 6:2)
8. kolo
 
Dvořák
Klesa
Feistauer
Husnaj
Militký
Čáp
Šourek
Macháček
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:2, 6:3)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
2 : 0
(6:2, 6:3)
9. kolo
 
Husnaj
Dvořák
Klesa
Šourek
Čáp
Feistauer
Novák
Militký
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:0)
0 : 2
(2:6, 1:6)
0 : 2
(1:6, 1:6)
2 : 0
(6:1, 6:4)

Takhle to bude po opravě. Pravidlo č. 2 vzájemné zápasy

7 Dvořák 8 2 6 5:12 61:83 7
8 Militký 8 2 6 6:13 66:90 7
6 Husnaj 8 2 6 6:13 59:89 7

Konečné pořadí

3. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Vondrlík66012:176:3317
2Stanislav65110:375:4914
3Košek64210:578:6113
4Lochman6245:846:697
5Vida6245:958:686
6Mašín6244:948:645
7Bouchal6061:1241:781
  Tomašov 2 0 2 odstoupil

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Vida
Lochman
Košek
Mašín
Stanislav
Vondrlík
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:4)
2 : 0
(6:4, 6:4)
0 : 2
(4:6, 4:6)
2. kolo
 
Bouchal
Košek
Mašín
Vida
Lochman
Stanislav
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 2:6)
2 : 1
(1:6, 6:0, 6:3)
0 : 2
(2:6, 2:6)
3. kolo
 
Vida
Bouchal
Stanislav
Mašín
Vondrlík
Lochman
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(5:7, 6:3, 6:3)
2 : 0
(6:2, 6:1)
2 : 0
(6:0, 6:2)
4. kolo
 
Košek
Vida
Mašín
Vondrlík
Bouchal
Stanislav
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:2)
0 : 2
(3:6, 1:6)
0 : 2
(3:6, 1:6)
5. kolo
 
Stanislav
Košek
Lochman
Mašín
Vondrlík
Bouchal
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:3, 5:7, 7:6)
2 : 0
(6:4, 6:4)
2 : 0
(6:3, 6:1)
6. kolo
 
Vida
Stanislav
Bouchal
Lochman
Košek
Vondrlík
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 4:6)
0 : 2
(6:7, 3:6)
1 : 2
(6:4, 1:6, 3:6)
7. kolo
do 22.9. 19
Vondrlík
Vida
Lochman
Košek
Mašín
Bouchal
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:3)
1 : 2
(3:6, 6:4, 1:6)
2 : 0
(6:3, 6:4)

INFO 24.9.19      Honza Tomašov odstoupil ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledky  Tomašov : Vondrlík 0 : 2  (4:6, 3:6)Košek : Tomašov 2 : 0  (6:3, 6:1) budou anulovány.

Konečné pořadí

4. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Halounek66012:279:2916
2Laurinčík64210:681:6612
3Fidler6429:674:6011
4Muschaliková6338:765:5910
5Babic6338:867:739
6Sklenář V6063:1239:843
7Kutschka6152:1137:712
  Ženíšek 1 0 1 odstoupil ze zdravotních důvodů

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Babic
Laurinčík
Kutschka
Halounek
Sklenář V
Muschaliková
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 4:6, 1:6)
0 : 2
(2:6, 2:6)
0 : 2
(4:6, 0:6)
2. kolo
 
Sklenář V
Fidler
Laurinčík
Kutschka
Muschaliková
Halounek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 1:6)
2 : 0
(7:5, 6:3)
0 : 2
(2:6, 2:6)
3. kolo
 
Babic
Sklenář V
Halounek
Laurinčík
Fidler
Muschaliková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(3:6, 6:3, 7:5)
2 : 1
(6:4, 4:6, 6:0)
2 : 1
(3:6, 6:2, 6:1)
4. kolo
 
Sklenář V
Kutschka
Fidler
Babic
Muschaliková
Laurinčík
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 2:6, 1:6)
2 : 1
(4:6, 6:3, 6:3)
2 : 1
(3:6, 6:2, 7:5)
5. kolo
 
Halounek
Sklenář V
Kutschka
Fidler
Babic
Muschaliková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(1:6, 5:7)
2 : 1
(6:3, 3:6, 6:3)
6. kolo
 
Sklenář V
Laurinčík
Fidler
Halounek
Babic
Kutschka
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(6:4, 0:6, 1:6)
1 : 2
(6:3, 2:6, 2:6)
2 : 0
(6:2, 6:1)
7. kolo
 
Laurinčík
Fidler
Halounek
Babic
Kutschka
Muschaliková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(7:6, 6:2)
2 : 0
(6:0, 6:1)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.

INFO 22.7.19      Jarda Ženíšek  odstoupil ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledek  Fidler : Ženíšek 2 : 0  (6:3, 6:0  bude anulován.

Konečné pořadí

5. liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Řezáč76113:285:3919
2Vychytil76112:373:3217
3Bouchalová76112:592:6815
4Pokorná7438:769:6011
5Wolowiec7257:1274:977
6Kamarádková7255:1155:796
7Cindrová7164:1264:855
8Kominík7163:1228:804

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Wolowiec
Vychytil
Pokorná
Cindrová
Kominík
Kamarádková
Bouchalová
Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
2 : 0
(6:3, 6:3)
2 : 0
(6:1, 7:5)
0 : 2
(3:6, 1:6)
2. kolo
 
Vychytil
Řezáč
Wolowiec
Kominík
Kamarádková
Pokorná
Cindrová
Bouchalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(1:6, 6:2, 6:4)
2 : 1
(2:6, 6:2, 6:3)
0 : 2
(2:6, 2:6)
1 : 2
(4:6, 7:6, 5:7)
3. kolo
 
Kominík
Vychytil
Pokorná
Wolowiec
Bouchalová
Kamarádková
Řezáč
Cindrová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 0:6)
2 : 1
(6:2, 4:6, 6:4)
2 : 1
(7:6, 0:6, 6:1)
2 : 0
(6:3, 6:4)
4. kolo
 
Vychytil
Cindrová
Kominík
Pokorná
Kamarádková
Řezáč
Wolowiec
Bouchalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:1)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(1:6, 2:6)
1 : 2
(6:7, 7:5, 5:7)
5. kolo
 
Řezáč
Wolowiec
Pokorná
Vychytil
Cindrová
Kamarádková
Bouchalová
Kominík
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:2)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
0 : 2
(3:6, 5:7)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
6. kolo
 
Wolowiec
Cindrová
Řezáč
Kominík
Vychytil
Kamarádková
Pokorná
Bouchalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(5:7, 6:4, 6:2)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:1, 6:1)
0 : 2
(5:7, 4:6)
7. kolo
 
Řezáč
Pokorná
Cindrová
Kominík
Kamarádková
Wolowiec
Bouchalová
Vychytil
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 7:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 1
(6:2, 2:6, 6:1)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.

INFO 16.9.19      Jan Kominík  odstoupil ze soutěže ze zdravotních důvodů.. Dle soutěžního řádu odehrál minimální počet zápasů, neodehrané budou kontumovány ve prospěch soupeřů.

Konečné pořadí

Čtyřhra mix 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Řezáčová + Makovec66012:074:3118
2Scheithauerová + Knespl6428:571:6011
3Ročejdlová + Růžička6338:780:7510
4Novotná + Puskajler6336:865:637
5Cihlářová + Jůza6245:949:736
6Muschaliková + Fidler6245:964:796
7D+P Rychetscí6155:1168:905
  S+D Hodboďovi 1 0 1 odstoupili z termínových důvodů

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Scheithauerová + Knespl
D+P Rychetscí
Muschaliková + Fidler
Cihlářová + Jůza
Ročejdlová + Růžička
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:3, 6:7, 6:2)
0 : 2
(2:6, 3:6)
0 : 2
(3:6, 4:6)
2. kolo
 
Řezáčová + Makovec
Scheithauerová + Knespl
Novotná + Puskajler
Muschaliková + Fidler
Cihlářová + Jůza
Ročejdlová + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:2)
0 : 2
(4:6, 4:6)
1 : 2
(6:7, 6:4, 2:6)
3. kolo
 
D+P Rychetscí
Řezáčová + Makovec
Scheithauerová + Knespl
Cihlářová + Jůza
Ročejdlová + Růžička
Novotná + Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 6:7)
2 : 0
(7:5, 6:2)
1 : 2
(5:7, 6:2, 4:6)
4. kolo
 
Novotná + Puskajler
Scheithauerová + Knespl
Muschaliková + Fidler
Ročejdlová + Růžička
Cihlářová + Jůza
D+P Rychetscí
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(6:7, 5:7)
2 : 1
(7:5, 4:6, 7:5)
2 : 1
(7:6, 3:6, 6:2)
5. kolo
 
D+P Rychetscí
Novotná + Puskajler
Řezáčová + Makovec
Cihlářová + Jůza
Scheithauerová + Knespl
Muschaliková + Fidler
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(0:6, 6:4, 4:6)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 0
(6:4, 6:1)
6. kolo
 
Ročejdlová + Růžička
Scheithauerová + Knespl
Muschaliková + Fidler
D+P Rychetscí
Novotná + Puskajler
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 7:5)
1 : 2
(3:6, 7:5, 5:7)
0 : 2
(1:6, 2:6)
7. kolo
 
D+P Rychetscí
Ročejdlová + Růžička
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Fidler
Cihlářová + Jůza
Novotná + Puskajler
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 3:6)
2 : 0
(6:3, 7:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.

INFO 26.8.19      Pár   S+D Hodboďovi​  odstoupil ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledek  Muschaliková + Fidler : S+D Hodboďovi 2 : 0 (6:4, 6:2)  bude anulován.

Konečné pořadí

Čtyřhra mix 2.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1M+J Tomašovovi75211:480:6016
2Krčilová + Beran Z76112:593:6015
3Boumová + Žďánský74310:682:6014
4Š+J Bouchalovi7439:780:7612
5Vojtová + Křížek7439:782:7212
6Hýblová + Řezáč7346:966:718
7Kombercová + Částečka7163:1250:904
8Cindrová + Hanzlík7162:1236:803

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Boumová + Žďánský
Cindrová + Hanzlík
Hýblová + Řezáč
Š+J Bouchalovi
Krčilová + Beran Z
M+J Tomašovovi
Kombercová + Částečka
Vojtová + Křížek
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:0)
0 : 2
(3:6, 3:6)
0 : 2
(3:6, 3:6)
0 : 2
(5:7, 2:6)
2. kolo
 
Cindrová + Hanzlík
Vojtová + Křížek
Š+J Bouchalovi
Krčilová + Beran Z
Boumová + Žďánský
Hýblová + Řezáč
M+J Tomašovovi
Kombercová + Částečka
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 0:6)
1 : 2
(1:6, 6:4, 1:6)
2 : 0
(6:4, 6:1)
2 : 0
(6:3, 6:2)
3. kolo
 
Vojtová + Křížek
M+J Tomašovovi
Hýblová + Řezáč
Cindrová + Hanzlík
Krčilová + Beran Z
Boumová + Žďánský
Kombercová + Částečka
Š+J Bouchalovi
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(4:6, 7:6, 6:1)
2 : 0
(6:3, 6:1)
2 : 1
(4:6, 6:4, 7:5)
2 : 0
(6:4, 7:6)
4. kolo
 
Cindrová + Hanzlík
M+J Tomašovovi
Š+J Bouchalovi
Vojtová + Křížek
Hýblová + Řezáč
Krčilová + Beran Z
Boumová + Žďánský
Kombercová + Částečka
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
2 : 0
(7:5, 7:6)
0 : 2
(3:6, 3:6)
2 : 0
(6:3, 6:0)
5. kolo
 
Vojtová + Křížek
Boumová + Žďánský
M+J Tomašovovi
Š+J Bouchalovi
Krčilová + Beran Z
Cindrová + Hanzlík
Kombercová + Částečka
Hýblová + Řezáč
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:3, 6:4)
2 : 0
(6:4, 6:4)
2 : 0
(6:1, 6:4)
1 : 2
(7:6, 3:6, 1:6)
6. kolo
 
Cindrová + Hanzlík
Š+J Bouchalovi
Hýblová + Řezáč
Vojtová + Křížek
Boumová + Žďánský
M+J Tomašovovi
Krčilová + Beran Z
Kombercová + Částečka
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(5:7, 1:6)
2 : 0
(6:3, 6:4)
2 : 0
(6:4, 6:2)
2 : 0
(6:1, 6:3)
7. kolo
 
Vojtová + Křížek
Krčilová + Beran Z
M+J Tomašovovi
Hýblová + Řezáč
Š+J Bouchalovi
Boumová + Žďánský
Kombercová + Částečka
Cindrová + Hanzlík
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(7:6, 1:6, 2:6)
2 : 0
(7:6, 6:1)
2 : 1
(3:6, 6:3, 6:3)
0 : 2
(5:7, 2:6)

Konečné pořadí

Čtyřhra muži 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Vrábel + Fajman88016:3110:6121
2Rychetský + Růžička87115:5109:6919
3Macháček + Kaňka85313:799:8817
4Cerha + Majer85312:796:7116
5Pecha + Pecha84411:8102:7915
6Klesa + Marek8448:1182:839
7Vychytil + Vigner8265:1269:857
8Halounek + Laurinčík8173:1452:904
9Wolowiec + Kominík8080:163:960
  Plecháč + Hůla 3 3 0 odstoupili pro zranění

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Vychytil + Vigner
Wolowiec + Kominík
Vrábel + Fajman
Klesa + Marek
Rychetský + Růžička
Cerha + Majer
Macháček + Kaňka
Pecha + Pecha
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:1)
2 : 0
(6:4, 6:4)
2 : 1
(6:4, 6:7, 6:4)
2 : 0
(7:6, 6:4)
2. kolo
 
Wolowiec + Kominík
Pecha + Pecha
Vychytil + Vigner
Vrábel + Fajman
Halounek + Laurinčík
Macháček + Kaňka
Klesa + Marek
Rychetský + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(0:6, 0:6)
0 : 2
(4:6, 3:6)
0 : 2
(1:6, 4:6)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
3. kolo
 
Vrábel + Fajman
Wolowiec + Kominík
Macháček + Kaňka
Cerha + Majer
Rychetský + Růžička
Vychytil + Vigner
Pecha + Pecha
Halounek + Laurinčík
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
2 : 1
(4:6, 6:4, 6:4)
2 : 0
(6:4, 6:4)
2 : 0
(6:3, 6:1)
4. kolo
 
Klesa + Marek
Macháček + Kaňka
Cerha + Majer
Pecha + Pecha
Vrábel + Fajman
Rychetský + Růžička
Wolowiec + Kominík
Halounek + Laurinčík
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 1
(6:1, 6:7, 6:2)
2 : 1
(3:6, 6:3, 6:4)
2 : 1
(6:4, 3:6, 6:0)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
5. kolo
 
Pecha + Pecha
Klesa + Marek
Macháček + Kaňka
Vychytil + Vigner
Rychetský + Růžička
Wolowiec + Kominík
Halounek + Laurinčík
Cerha + Majer
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 6:3)
2 : 0
(7:5, 6:3)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
0 : 2
(3:6, 2:6)
6. kolo
 
Vychytil + Vigner
Pecha + Pecha
Klesa + Marek
Halounek + Laurinčík
Vrábel + Fajman
Macháček + Kaňka
Wolowiec + Kominík
Cerha + Majer
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(2:6, 3:6)
2 : 1
(6:7, 6:3, 6:2)
2 : 1
(5:7, 6:3, 6:2)
0 : 2
(0:6, 0:6)
7. kolo
 
Pecha + Pecha
Vrábel + Fajman
Macháček + Kaňka
Rychetský + Růžička
Cerha + Majer
Klesa + Marek
Halounek + Laurinčík
Vychytil + Vigner
Výsledek
Sety
Změna termínu
1 : 2
(7:6, 4:6, 4:6)
1 : 2
(6:4, 2:6, 3:6)
2 : 0
(6:3, 6:0)
0 : 2
(1:6, 4:6)
8. kolo
 
Vychytil + Vigner
Cerha + Majer
Rychetský + Růžička
Pecha + Pecha
Vrábel + Fajman
Halounek + Laurinčík
Wolowiec + Kominík
Klesa + Marek
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 3:6)
2 : 1
(4:6, 7:6, 6:4)
2 : 0
(6:1, 6:4)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.
9. kolo
 
Macháček + Kaňka
Wolowiec + Kominík
Klesa + Marek
Vychytil + Vigner
Cerha + Majer
Vrábel + Fajman
Halounek + Laurinčík
Rychetský + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
2 : 1
(6:3, 4:6, 6:4)
0 : 2
(3:6, 1:6)
0 : 2
(1:6, 3:6)

INFO 16.9.19      Pár Wolowiec + Kominík  odstoupil ze soutěže ze zdravotních důvodů.. Dle soutěžního řádu odehrál minimální počet zápasů, neodehrané budou kontumovány ve prospěch soupeřů.

INFO 4.9.19      Pár  Plecháč + Hůla odstoupil ze soutěže. Dle soutěžního řádu neodehrál minimální počet zápasů. Jeho výsledky  Plecháč + Hůla : Macháček + Kaňka 2 : 0 (6:1, 6:4), Cerha + Majer : Plecháč + Hůla 0 : 2  (3:6, 4:6), Vychytil + Vigner : Plecháč + Hůla  0 : 2  (1:6, 4:6) budou anulovány.

Konečné pořadí

Čtyřhra ženy - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Farkašová + Zapletalová66012:384:5015
2Scheithauerová + Rychetská65111:486:5914
3Cihlářová + Smolková64210:582:5613
4Muschaliková + Štaflová6248:866:6910
5Kristlová + Kučerová6336:745:628
6Ročejdlová + Krčilová6152:1048:703
7Bílková + Sobotková6060:1228:730

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
 
Bílková + Sobotková
Kristlová + Kučerová
Ročejdlová + Krčilová
Farkašová + Zapletalová
Cihlářová + Smolková
Muschaliková + Štaflová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 1:6)
0 : 2
(1:6, 3:6)
2 : 1
(6:1, 3:6, 6:0)
2. kolo
 
Kristlová + Kučerová
Ročejdlová + Krčilová
Farkašová + Zapletalová
Cihlářová + Smolková
Scheithauerová + Rychetská
Bílková + Sobotková
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:4, 7:6)
2 : 1
(6:4, 2:6, 6:4)
2 : 0
(6:1, 6:4)
3. kolo
 
Cihlářová + Smolková
Kristlová + Kučerová
Muschaliková + Štaflová
Farkašová + Zapletalová
Ročejdlová + Krčilová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:3)
1 : 2
(6:7, 6:4, 3:6)
0 : 2
(6:7, 5:7)
4. kolo
 
Bílková + Sobotková
Ročejdlová + Krčilová
Kristlová + Kučerová
Muschaliková + Štaflová
Scheithauerová + Rychetská
Cihlářová + Smolková
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(1:6, 6:7)
2 : 1
(6:1, 3:6, 6:4)
2 : 1
(5:7, 7:6, 6:4)
5. kolo
 
Cihlářová + Smolková
Bílková + Sobotková
Farkašová + Zapletalová
Kristlová + Kučerová
Muschaliková + Štaflová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:1, 6:4)
2 : 0
(6:0, 6:0)
w.o.
1 : 2
(6:3, 2:6, 1:6)
6. kolo
 
Ročejdlová + Krčilová
Cihlářová + Smolková
Bílková + Sobotková
Muschaliková + Štaflová
Scheithauerová + Rychetská
Farkašová + Zapletalová
Výsledek
Sety
Změna termínu
0 : 2
(4:6, 3:6)
0 : 2
(1:6, 3:6)
1 : 2
(4:6, 7:5, 4:6)
7. kolo
 
Farkašová + Zapletalová
Bílková + Sobotková
Muschaliková + Štaflová
Ročejdlová + Krčilová
Kristlová + Kučerová
Scheithauerová + Rychetská
Výsledek
Sety
Změna termínu
2 : 0
(6:2, 6:0)
2 : 0
(6:0, 6:3)
0 : 2
(0:6, 0:6)
w.o.

INFO 26.9.19      Pár Kristlová + Kučerová  odstoupil ze soutěže ze zdravotních důvodů.. Dle soutěžního řádu odehrál minimální počet zápasů, neodehrané budou kontumovány ve prospěch soupeřů.

thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb