Čtyřhra mix 1.liga - výsledky

PořadíJménoZápasyVýhryProhrySetyHryBody
1Řezáčová + Makovec0000:00:00
2Scheithauerová + Knespl0000:00:00
3Cihlářová + Hašl0000:00:00
4Škábová + Kmeťo0000:00:00
5Ročejdlová + Růžička0000:00:00
6Pokorná + Janata0000:00:00
7D+P Rychetscí0000:00:00
8Farkašová + Hlubuček0000:00:00
9Muschaliková + Fidler0000:00:00
10Hýblová + Stránský0000:00:00

Rozpis zápasů


KolaZÁPASY
1. kolo
do 24.11. 19
Scheithauerová + Knespl
Hýblová + Stránský
Škábová + Kmeťo
Cihlářová + Hašl
Muschaliková + Fidler
Řezáčová + Makovec
D+P Rychetscí
Farkašová + Hlubuček
Ročejdlová + Růžička
Pokorná + Janata
Výsledek
Sety
Změna termínu

odklad do 12.1. 20

odklad do 26.11. 19
   
2. kolo
do 15.12. 19
Scheithauerová + Knespl
Škábová + Kmeťo
Hýblová + Stránský
Pokorná + Janata
Cihlářová + Hašl
Muschaliková + Fidler
Řezáčová + Makovec
D+P Rychetscí
Farkašová + Hlubuček
Ročejdlová + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu

odklad do 19.1. 20
    
3. kolo
do 5.1. 20
Muschaliková + Fidler
Scheithauerová + Knespl
Škábová + Kmeťo
Hýblová + Stránský
Pokorná + Janata
Farkašová + Hlubuček
D+P Rychetscí
Cihlářová + Hašl
Ročejdlová + Růžička
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
     
4. kolo
do 26.1. 20
Scheithauerová + Knespl
D+P Rychetscí
Řezáčová + Makovec
Pokorná + Janata
Škábová + Kmeťo
Muschaliková + Fidler
Hýblová + Stránský
Farkašová + Hlubuček
Cihlářová + Hašl
Ročejdlová + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
     
5. kolo
do 16.2. 20
Ročejdlová + Růžička
Scheithauerová + Knespl
Pokorná + Janata
Cihlářová + Hašl
Muschaliková + Fidler
Hýblová + Stránský
D+P Rychetscí
Škábová + Kmeťo
Farkašová + Hlubuček
Řezáčová + Makovec
Výsledek
Sety
Změna termínu
     
6. kolo
do 8.3. 20
Scheithauerová + Knespl
Pokorná + Janata
Hýblová + Stránský
Řezáčová + Makovec
Muschaliková + Fidler
D+P Rychetscí
Cihlářová + Hašl
Farkašová + Hlubuček
Škábová + Kmeťo
Ročejdlová + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
     
7. kolo
do 22.3. 20
Farkašová + Hlubuček
Scheithauerová + Knespl
Pokorná + Janata
Škábová + Kmeťo
Ročejdlová + Růžička
Muschaliková + Fidler
D+P Rychetscí
Hýblová + Stránský
Řezáčová + Makovec
Cihlářová + Hašl
Výsledek
Sety
Změna termínu
     
8. kolo
do 5.4. 20
Scheithauerová + Knespl
Řezáčová + Makovec
Hýblová + Stránský
Cihlářová + Hašl
Muschaliková + Fidler
Pokorná + Janata
Škábová + Kmeťo
Farkašová + Hlubuček
D+P Rychetscí
Ročejdlová + Růžička
Výsledek
Sety
Změna termínu
     
9. kolo
do 26.4. 20
Cihlářová + Hašl
Scheithauerová + Knespl
Pokorná + Janata
D+P Rychetscí
Farkašová + Hlubuček
Muschaliková + Fidler
Řezáčová + Makovec
Škábová + Kmeťo
Ročejdlová + Růžička
Hýblová + Stránský
Výsledek
Sety
Změna termínu
     
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb